Opinie

  1. Radosław Ł ★★★★★

    Porcja może nie duza ale jakby było z 5frytek więcej to byłoby idealnie.polecam i pozdrawiam

  2. Denis Łucyk ★☆☆☆☆

    Kraftowe mięso jest tylko w menu. W rzeczywistości majà tylko kurczaka i i wołową mielonkę. Wziąłem na talerzu i dostałem ledwo podgrzany mielony pasztet.Doprawiony ogromną ilością soli żeby ukryć podłą jakość mięsa. Wziąłem XL,a na talerzu było tyle co w normalnej porcji. Slabej jakosci frytki i dwa kawalki sałaty z oliwką jako „surówka”.Na stoliku kałuża tłuszczu.

  3. Pan Recenzja ★★☆☆☆

    Zamówiłem z dostawą Tortilla Classic XL. Zacznę od nazwy – to raczej rozmiar maksymalnie M, do XL jeszcze daleko. Tortilla przyjechała sucha jak suchar, chociaż przy dostawie powinna być trochę wilgotniejsza. Mięsa według mnie było bardzo mało, warzyw również. Sos zamówiłem ostry i faktycznie był to ich ostry sos – naprawdę ostry, więc warto mieć to na uwadze. Mocne 2 gwiazdki

  1. Ania Jóźwik ★★★★★

    Bardzo dobry kebab w okolicy. Rzadko jem, ale na tego na pewno wrócę Składniki świeże ponad to cenowo bardzo w porządku. Dobre sosy!

  2. JeJe ★★★★★

    Bardzo dobry kebab dawno takiego nie jadłem. Był mocno do pieczony dzięki czemu w środku nic nie było zimne, płaty były ładnie ścięte fajnie podczas kolejnych kęsów odchodziły. Wziąłem kebab pita XL i była to dobra i chrupiąca pita, nie żaden kapieć. Sosy mi osobiście siedziały mocno jeden tylko lekko octowaty ale i tak mięso głównie człowiek czuł, ale sucho nie było. Dużo mięsa i naprawdę solidna porcja jak za 23 złote. Panowie bardzo mili pomimo bariery językowej wiedzą co mówisz do nich oraz wytłumaczą Ci jak masz jakieś wątpliwości. Polecam serdecznie!

  3. Sergiusz ★★★☆☆

    Z plusów: miła obsługa, czysto, za 20 zł duża porcja jak dla mnie. I to tyle. Mieso wziąłem mieszane. Kurczaka minimalna ilość za to w większości mielonka nie do zjedzenia. Warzywa w większości kapusta, której nie wziąłem. Za to dostałem po jednym kawałku pomidora, ogórka, cebuli, jedna oliwkę, jeden kawałek fety :)

  1. Nabin Joshi ★★★★★

    Nowo otwarty kebab, 100% wołowiny, bardzo pyszne. Polecam ten nowo otwarty kebab The Gorkhas kebab & grill

  2. Marcus Drei ★★★★★

    SUPER Mega kraftowe mięso wołowe, same płaty! Smakuje lej w mięsnej bule, lub piri piri. Polecam.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres The Gorkhas Kebab & Grill?

The Gorkhas Kebab & Grill znajduje się przy Rynkowa 118, 62-081 Przeźmierowo, Wielkopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do The Gorkhas Kebab & Grill?

Można skontaktować się z The Gorkhas Kebab & Grill pod numerem +48 729 461 188

Jak można dotrzeć do The Gorkhas Kebab & Grill?

Do The Gorkhas Kebab & Grill można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements