Przegląd katalogu
- 108 Łączna liczba firm
- 4.3 Średnia ocena
- 100% Z opiniami
- 81% Ze zdjęciami
Znaleziono 108 wyników
Przeglądaj restauracja w Ostrów Wielkopolskich, Wielkopolskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 108 wyników w Ostrów Wielkopolskich, Wielkopolskie. Średnia ocena 4.3/5 na podstawie 40,478 opinii i ocen.
“Trafiłem na lokal przez pomyłkę. Chciałem zjeść wielkiego kotleta z kaliskiej, nie spojrzałem na adres, a wszystkie nazwy są na jedno kopyto... Jednak! Z pośród innych lokali z domowymi obiadami ten zdecydowanie wyróżnia się smakiem. Potrawy są bardzo dobrze doprawione. Nie jest to kolejna "obiadownia" z mięsem i ziemniakami które mają tylko napełnić żołądek. Zdecydowanie polecam spróbować gyros oraz roladę. Dosłownie wszystko co było na talerzu było naprawdę smaczne i jadło się z przyjemnością.”
“Super sklep, porządek, łatwość w znalezieniu produktów i do tego Bardzo Miła Pani przy kasie.”
“świetny sklep, zadbany, wysprzątany i zawsze zapełniony, a dwumetrowy pan Sebastian jest przezabawny, pozdrawiam go”
“Bardzo dobra pizza wypiekana w piecu czas oczekiwania to 15min.”
“Jedzenie spoko, obsługa perfekcyjna, bez zarzutów, jedynie średnio działająca wentylacja przez co czuć bardzo tłuszcz. Poza tym super. Polecam.”
“Pizza dojechała cieplutka, a wcale nie mamy blisko do pizzeri. Czas dostawy też świetny. Sama pizza ma dużo dodatków i mięciutkie ciasto. Najlepszy sosik - pietruszka na oliwie. Pizza vegetariana on top. 10/10, godne polecenia!”
“Normalnie się zdziwiłem, po mimo słabych opini jakie słyszę w Ostrowie na temat tego lokali to zamówiony kebsik była naprawdę bardzo dobry i na pewno tam wrócę bo jak na razie moim zdaniem można tam naprawdę dobrze zjeść”
“Super miejsce na mapie Ostrowa z fajnym jedzeniem i mega amerykańskim klimatem. Jedlismy pizze byla smaczna. Na pewno jeszcze wpadniemy”
“Żabka super czysta, jedzenia pod dostatkiem ( nawet hot dogi ), obsługa miła i uprzejma - poprostu rewelacja !”
“Pyszna kuchnia , bdb śniadania.”
“Edit: Opinia po 8 latach. Pizza w dostawie. Przyjechała przed czasem ale już trochę chłodnawa. Wybrałam pół na pół. Ogólnie całkiem ok. 2 sosy gratis. Dostawca miły. Jednak kolejnym razem wybrałabym inną pizzerię. 8 lat temu: Pizza bardzo szybko przygotowana. Jak dla mnie smaczna. Dużo składników. Sos czosnkowy smakował jak czosnkowy a nie rozrobiony wodnisty jogurt. Lokal trochę mały ale tłoku nie było. Obsługa bardzo miła. Polecam pozycję nr 10 (pizza polska) Parking przy ulicy płatny chyba do godziny 18.00.”
“Bardzo dobre curry i przemiła obsługa! Klimatyczne miejsce aby na szybko zjeść coś na mieście”
“Polecam tego MCa, obsługa bardzo mila, bardzo dużo miejsca na parkingu i dużo miejsca w środku, frytki dobrze osolone, nie zamało nie zadużo. Zdjęcie dla uwagi :)”
“super obsługa, porządek, duży wybór”
“Miejsce na pierwszy rzut oka niepozorne, ale jak najbardziej godne polecenia. Czysto, mila i sprawna obsluga i co najwazniejsze pyszne domowe jedzonko i do tego bardzo przystepne ceny. Polecam!”
“Fantastyczny smak i ludzie....tak trzymać, nie przejmować się dziwnymi nowymi opiniami...kurczak, gulaszowa, flaczki....moje ulubione :)”
“Trenuje tam już 3 lata, według mnie najlepsza siłownia.. bardzo miła atmosfera, super ekipa Factory team! Polecam serdecznie”
“Smacznie, solidne porcje i miła obsługa. Mały minus za parking.”
“Gościłem w hotelu w związku z weselem kolegi. W zasadzie to hotel jak i cześć restauracyjna w dobrym standardzie, schludnie i swieżo. Nie można się przyczepić. Pokój natomiast w takim bym powiedział standardzie lat 90. Potrawy weselne były poprawne. Nic mnie nie zachwyciło. Ale żeby się przespać nie więcej nie potrzeba. Na plus klimatyzacja w pokoju.”
“Smaczne jedzenie i miła obsługa. Polecam”
“Polecam z całego serca tak powinna wyglądać każda żabka”
“Dobry hotel z fajną lokalizacją. Pokoje ok. choć niektóre potrzebują odświeżenia. Obsługa na najwyższym poziomie. Restauracja serwuje bardzo smaczne dania. Ceny dość wysokie. Ogólnie hotel godny polecenia.”
“Widać że hotel ze swoim wystrojem jest już ładnych parę lat dostępny. Ale byliśmy z żoną dwie doby i naprawdę ciężko mieć uwagi do tego co oferuje to miejsce w tej cenie. Śniadanie jakie serwowane jest przez kuchnię naprawdę super, czuć domowe smakołyki. Obsługa hotelowa super. Na duży plus codzienne sprzątanie, czyste ręczniki, uzupełniony zapas wody, herbat. Lokalizacja idealna. Hotel wart polecenia.”
“Przemiła szefowa, lepszej chyba nie ma. Panie pracujące w Żabce bardzo kompetentne, doinformowanie i zawsze służące pomocą.”
“Dziewczyny na sklepie bardzo miłe i pomocne”
“Świetna obsługa! Na pewno wrócę ponownie !”