Opinie

  1. Tumek ★★★★★

    Normalnie się zdziwiłem, po mimo słabych opini jakie słyszę w Ostrowie na temat tego lokali to zamówiony kebsik była naprawdę bardzo dobry i na pewno tam wrócę bo jak na razie moim zdaniem można tam naprawdę dobrze zjeść

  2. Jarek Pabijan ★☆☆☆☆

    Katastrofa. Po pół godzinie czekania okazało się że obsługa pomyliła zamówienia. Bałagan. Nawet nie usłyszałem przepraszam

  3. Majka Krzemień ★☆☆☆☆

    Obsługa okropna, nie wydała nam reszty, gapiła się naprzemiennie na swoje ręce i na nas, jedzenie takie sobie, proporcje surówki do mięsa to istna katastrofa, chrząstek nie brakuje, robaków w lokalu też

  1. Marzena Pawłowska ★★☆☆☆

    Porcja solidna. Szkoda że danie zostało przygotowane niezgodnie z zamówieniem dlatego część jedzenia musiało zostać na talerzu (zalane dużą ilością sosu a zamówiono tylko „odrobinę”). Obsługa mogłaby się uśmiechnąć co zdecydowanie polepszyłby atmosferę w lokalu. Brak chusteczek w lokalu niestety. Dość głośno muzyka jak dla mnie.

  2. Rudislavv__ ★★☆☆☆

    Czekałem na kebaba 25 minut. W międzyczasie przychodzili inni ludzie i zamawiali tą samą pozycję co ja i otrzymali ją szybciej. Pani w obsłudze bardzo nie miła i jakby była tam za karę. Jedzenie też jest średnie

  3. Amelia Banaszek ★☆☆☆☆

    Obsługa nie miła przy składaniu zamówienia dziecko mi się zaśmiało w tle pani powiedziała, że mamy zadzwonić, jak się przestana śmiać i się rozłączyła próbowałam się dodzwonić, lecz jest ciężko. Dzwoniłam 3 razy za 4 razem się dodzwoniłam ponad to w lokalu chodziły koty nie wiem, jak na ten moment, lecz jest to bardzo niehigienicznie.

  1. Tomasz ★★★★★

    1. Top kebab w Ostrów Wielkopolski. 2. Mało miejsca parkingowego 3. Miejsce mogłoby zostać odświeżone. 4. Szybka obsługa 5. Bark możliwość zamówienia jedzenia przez telefon z odbiorem własnym.

  2. Kierowca Bombowca ★★★★☆

    Kebab spoko. Mógłby być trochę lepiej doprawiony. Plus - porcja po zbóju, prawie dla dwóch osób. Minus - głośna, wrzaskliwa i irytująca muzyka.

  3. bruno12021 ★☆☆☆☆

    Zamówienie złożone przez glovo szybko dojechało. Jednak nikt z obsługi nie czyta uwag do zamówienia. Prośba o brak cebuli. Mimo to jedzenie przyjeżdża z cebulą. Szybki telefon i obsługa wydaje kolejna porcję gdzie dostawca chce pierwsze zamówienie z powrotem (w celu dalszej sprzedaży??)następnym razem pomieszają alergeny i kogoś zabija. ostatnie zamówienie w tym lokalu i radzę omijać szerokim łukiem.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Zahir Kebab?

Zahir Kebab znajduje się przy Szkolna 14, 63-400 Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Zahir Kebab?

Można skontaktować się z Zahir Kebab pod numerem +48 533 219 333

Jak można dotrzeć do Zahir Kebab?

Do Zahir Kebab można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements