Normalnie się zdziwiłem, po mimo słabych opini jakie słyszę w Ostrowie na temat tego lokali to zamówiony kebsik była naprawdę bardzo dobry i na pewno tam wrócę bo jak na razie moim zdaniem można tam naprawdę dobrze zjeść
Zdjęcia
Opinie
-
Tumek ★★★★★
-
Jarek Pabijan ★☆☆☆☆
Katastrofa. Po pół godzinie czekania okazało się że obsługa pomyliła zamówienia. Bałagan. Nawet nie usłyszałem przepraszam
-
Majka Krzemień ★☆☆☆☆
Obsługa okropna, nie wydała nam reszty, gapiła się naprzemiennie na swoje ręce i na nas, jedzenie takie sobie, proporcje surówki do mięsa to istna katastrofa, chrząstek nie brakuje, robaków w lokalu też
-
Marzena Pawłowska ★★☆☆☆
Porcja solidna. Szkoda że danie zostało przygotowane niezgodnie z zamówieniem dlatego część jedzenia musiało zostać na talerzu (zalane dużą ilością sosu a zamówiono tylko „odrobinę”). Obsługa mogłaby się uśmiechnąć co zdecydowanie polepszyłby atmosferę w lokalu. Brak chusteczek w lokalu niestety. Dość głośno muzyka jak dla mnie.
-
Rudislavv__ ★★☆☆☆
Czekałem na kebaba 25 minut. W międzyczasie przychodzili inni ludzie i zamawiali tą samą pozycję co ja i otrzymali ją szybciej. Pani w obsłudze bardzo nie miła i jakby była tam za karę. Jedzenie też jest średnie
-
Amelia Banaszek ★☆☆☆☆
Obsługa nie miła przy składaniu zamówienia dziecko mi się zaśmiało w tle pani powiedziała, że mamy zadzwonić, jak się przestana śmiać i się rozłączyła próbowałam się dodzwonić, lecz jest ciężko. Dzwoniłam 3 razy za 4 razem się dodzwoniłam ponad to w lokalu chodziły koty nie wiem, jak na ten moment, lecz jest to bardzo niehigienicznie.
-
Tomasz ★★★★★
1. Top kebab w Ostrów Wielkopolski. 2. Mało miejsca parkingowego 3. Miejsce mogłoby zostać odświeżone. 4. Szybka obsługa 5. Bark możliwość zamówienia jedzenia przez telefon z odbiorem własnym.
-
Kierowca Bombowca ★★★★☆
Kebab spoko. Mógłby być trochę lepiej doprawiony. Plus - porcja po zbóju, prawie dla dwóch osób. Minus - głośna, wrzaskliwa i irytująca muzyka.
-
bruno12021 ★☆☆☆☆
Zamówienie złożone przez glovo szybko dojechało. Jednak nikt z obsługi nie czyta uwag do zamówienia. Prośba o brak cebuli. Mimo to jedzenie przyjeżdża z cebulą. Szybki telefon i obsługa wydaje kolejna porcję gdzie dostawca chce pierwsze zamówienie z powrotem (w celu dalszej sprzedaży??)następnym razem pomieszają alergeny i kogoś zabija. ostatnie zamówienie w tym lokalu i radzę omijać szerokim łukiem.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Zahir Kebab?
Zahir Kebab znajduje się przy Szkolna 14, 63-400 Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Zahir Kebab?
Można skontaktować się z Zahir Kebab pod numerem +48 533 219 333
Jak można dotrzeć do Zahir Kebab?
Do Zahir Kebab można dotrzeć, korzystając z poniższego linku