Opinie

  1. Sandra Jagielska ★★★★★

    Byłam tam dziś i naprawdę jestem zachwycona. Obsługa przemiła – podchodzili do każdego pytania z uśmiechem. Deser z owocami miał same świeże, pyszne owoce. Śmietana była lekka, puszysta i idealnie słodka. Lemoniada bardzo dobra, z cytryną i pomarańczą. Do tego przytulne wnętrze, delikatna muzyka w tle i widok na ogródek – idealne miejsce na chwilę relaksu. Na pewno jeszcze tu wrócę!

  2. Mariusz Mariusz ★★★★★

    Fajne miejsce dobrze urządzone, bardzo przyjazne dla rodzin z dziećmi, możliwość zjedzenia latem na zewnątrz. Dużo gier i książek dla dzieci wiedz można je czymś zająć i chwilę porozmawiać, w środku na piętrze duży stół do bilarda. Lody bardzo dobre Biała Dama pychotka. Obsługa ok daje radę nie mieliśmy większych problemów

  3. Anna Zalewska ★★★★★

    Dwupiętrowa kawiarnia znajduje się niedaleko rynku i łatwo do niej trafić. Wnętrze ciekawe i zachęcające. Siedzieliśmy z narzeczonym na drugiej kondygnacji niedaleko łóżka. Dość ciekawie wyglądała ta aranżacja. Zamówiliśmy białą kawę, zieloną herbatę i kawałek ciasta czekoladowego. Wszystko smakowało dobrze ale najbardziej smakowała mi kawa. Obsługa szybko zrealizowała zamówienie. Co ciekawe, na niektórych stolikach są plansze do gry w szachy lub warcaby. Minusem lokalu był brak mydła w toalecie.

  1. magdalena girlangic ★☆☆☆☆

    Pół godziny przed zamknięciem lokalu nie wpuszczają gości. Chciałam tylko kupić sobie, mamie i jej koleżankom gorąca czekoladę. Odmówiono nam i to w Dzień Matki. Nikt nawet nie zapytał co chcemy. Chyba można zrobić 4 gorące czekolady w pół godziny i dać gościom chociażby na wynos... P.s Nie miałam szansy nic powiedzieć. Obsługa w niemiły sposób, krótko i wyraźnie powiedzials zamykamy. Eeeh nie polecam

  2. Przemysław • ★★★★☆

    Usiedliśmy na samej górze. Przyjemna kawiarnia przy rynku w Szamotułach.

  3. sophia s ★★☆☆☆

    Lokal bardzo popsuł się od otwarcia. Bardzo długi czas oczekiwania w piątek przy małym ruchu (zajęte było może 5 z kilkunastu stolików). Desery w smaku dobre, jednak to nie to co kiedyś. Menu dużo uboższe niż w sierakowskim Napoleonie. W piątkowe popołudnie, kiedy lokal powinien tętnić życiem, a obrót powinien być największy, klientów obsługują tylko 2 osoby, przez co na zamowienie czeka się bardzo długo (2 kawy i lody czekałam ponad 25 min). Napoleon to jedyna kawiarnia w Szamotułach, która czynna jest wieczorem i w której jest dużo miejsca na spokojne wypicie kawy przy stoliku. Uważam jednak, ze nie wykorzystuje swojego potencjału i marnuje czas i pieniądze, które kiedyś zostały tam zainwestowane. Jedyny plus to smaczne desery i kawa. Osobiście nie polecam.

  1. Aga Ordon ★☆☆☆☆

    Wizyta niedzielna(bodajże 2 tyg temu). Obsługa zaangażowana choć młoda i niedoświadczona. Wygląd przygotowanych porcji ciast w witrynie (dla mnie) odstraszający np. polewa/sos wyglądający nieestetycznie dający efekt starego ciasta, widać, że ciasta były przygotowane przynajmniej dzień wcześniej co oczywiście nie zachęca. Gorąca czekolada w cenie 16zł powinna być czekoladą a nie przesłodzonym kakao. Wystrój lokalu nie w moim guście (rano podłoga nie była nawet zamieciona, pełno piasku i okropne smugi od brudnego mopa, tanie rozpadające się ozdoby na stolikach), jedzenie i napoje się nie obroniły. Jedyny plus za kącik z książkami i grami choć to już jest raczej w standardzie takich miejsc. Wierzę, że macie Państwo swoich stałych klientów ale nowych nie macie jak przyciągnąć. Proponuję podjechać do Poznania i odwiedzić parę kawiarni by porównać i wyciągnąć wnioski. Życzę powodzenia!

  2. Marek Wawrzyniak ★★★★★

    Fajne klimatyczne miejsce. Miło wypić sobie kawkę we dwoje . Ceny umiarkowane słodkości wyśmienite.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Napoleon-Cafe Szamotuły?

Napoleon-Cafe Szamotuły znajduje się przy 64-500 Szamotuły, Wielkopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Napoleon-Cafe Szamotuły?

Można skontaktować się z Napoleon-Cafe Szamotuły pod numerem +48 614 423 689

Jak można dotrzeć do Napoleon-Cafe Szamotuły?

Do Napoleon-Cafe Szamotuły można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements