Przegląd katalogu
- 1,602 Łączna liczba firm
- 4.3 Średnia ocena
- 660% Z opiniami
- 457% Ze zdjęciami
Znaleziono 1602 wyników
Przeglądaj wymiana oleju i filtrów w Polsce. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 1,602 wyników w Polsce. Średnia ocena 4.3/5 na podstawie 964,271 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera wymiana oleju i filtrów z miast takich jak Dolnośląskie, Małopolskie, Śląskie, Mazowieckie, Lubelskie i innych.
“Już kolejna wizyta auta w tym warsztacie i jestem zadowolony. Z diagnozą sama dobra passa, bo narazie ani razu nie okazała się trefna, przy każdej naprawie zdjęcia uszkodzonych i wymienianych elementów, a i cenowo nie wychodzi nigdy źle. Serdecznie polecam, zwłaszcza użytkownikom bmw bo na tej marce chłopaki znają się jak mało kto”
“Pełen profesjonalizm, empatia oraz uczciwość. Serwis godny polecenia. Wiedza wlasciciela oraz kontakt na najwyższym poziomie. Z ogromną przyjemnością polecam.”
“Jeżdżę samochodem od ubiegłego stulecia, trafiłem do tej firmy po raz pierwszy i była to najfajniejsza wymiana opon w mojej karierze kierowcy. Bez kręcenia się koło samochodu na podnośniku, przy kawie, ciasteczku i z miłą rozmową. Gdyby wszystkie firmy działały w ten sposób, świat byłby lepszy. Będę wracać”
“Bardzo polecam Pana Patryka i jego usługi. Pojechałem do niego moją hybrydą z jak się okazało blachą usterką która została błyskawicznie wykryta i naprawiona przez Pana Patryka. Ogólnie podobało mi się podejście do mojego problemu. Było duże pole do generowania kosztów ale temat został zalatwiony bardzo profesjonalnie i uczciwie.”
“Świetny serwis! Naprawiam tam już 3 mój samochód w ciągu ostatnich 10 lat. Pan Mariusz to prawdziwy pasjonat motoryzacji, zna się na rzeczy. W razie nagłych awarii zawsze znajdzie czas i pomorze. W razie pytań i wątpliwości doradzi i wyjaśni w czym jest problem. I najważniejsze, nie boję się zostawić samochód w tym warsztacie nawet na kilka dni. Ceny bardzo przystępne i uczciwie. Polecam każdemu!”
“Bardzo miła obsługa. Nigdy nie spotkałem się z nieprzyjemnymi komentarzami jak w przypadku innych stacji a byłem już wiele razy tutaj. Najlepsza stacja kontroli pojazdów. Swoje w kolejce trzeba wystać ale wcale mnie to nie dziwi bo lepiej poczekać i być normalnie obsłużonym już jechać do Tuszyna i być potraktowanym jak intruz.”
“Kolejny raz korzystałem z usług tej stacji. Panowie Diagności bardzo mili, poziom obsługi bardzo profesjonalny. Korzystam prywatnie i firmowo, zawsze jestem zadowolony. Gorąco polecam”
“Sprawny serwis.Miła obsługa.Polecam.”
“Czarny Focus. Szybka diagnoza i usunięcie usterki. Polecam.”
“Super ekipa! Auto na gazie chodzi super! 0 problemów. Pan Kondrat to mistrz w swoim fachu.”
“Serwis klimatyzacji został wykonany bardzo dokładnie i profesjonalnie. Przed rozpoczęciem prac Pani z biura w sposób jasny i uprzejmy poinformowała mnie o kosztach usługi, co bardzo doceniam. Dodatkowo w ramach gratisu otrzymałam ozonowanie, co było miłym zaskoczeniem. Pan Piotr wykazał się dużą wiedzą i doświadczeniem – cierpliwie odpowiadał na wszystkie moje pytania i szczegółowo wyjaśnił każdą wątpliwość. Z pełnym przekonaniem mogę powiedzieć, że to firma godna zaufania. Polecam i na pewno jeszcze skorzystam z ich usług.”
“Pisze opinie świeżo po powrocie do domu, bo jestem pozytywnie zaskoczony. Pan Diagnosta bardzo uprzejmy i rzeczowy wykonał badanie i powiedział co trzeba naprawić, na co zwrócić uwagę, nie robiąc niepotrzebnie problemów o detale, które na bezpieczeństwo jazdy nie mają bezpośredniego wpływu. Szybko i sprawnie. Pozdrawiam i polecam :)”
“Fachowa rzetelna obsluga Szybko i konkretnie Goraco polecam”
“Sprawna, fachowa obsługa. Miejsce zdecydowanie godne polecenia”
“Zamówiłem nowe opony do serwisu, odbiór i wymiana , profesjonalna obsługa oraz termin bardzo krótki. Usługa wykonana solidnie i bez uwag. Polecam. Po kontroli ciśnienia w ogumieniu po 2 m-cach wszystko w porządku.”
“Polecam. Przyjemne i nowoczesne wnętrze. Uprzejma obsługa w każdym dziale. Jest wszystko co potrzeba (warsztat, sklep motoryzacyjny, skp i inne usługi).”
“Wszystko super przystępna cena, przyjechałem z nowymi alufelgami 18 w czarnym kolorze, zero odprysków, żadnych rys, dobrze wyważone nic nie bije. Na duży plus że auto podnoszone na podnośniku a nie na bałwankach jak w większości małych wulkanizacji.”
“Naprawdę warto oddać auto do naprawy w Państwa ręce, byłem pierwszy raz w szoku przy odbiorze mój golfik po naprawie lepiej wygląda niż jak wyjeżdżał z salonu. Dziękuję bardzo i polecam”
“Poprzedni warsztat powiedział ,że nie da się ustawić geometrii bez wymiany tylnich wachaczy , w wulkanie bez problemu sobie poradzili . Dodatkowo po wyważeniu kół znikły męczące drgania kierownicy .”
“Bardzo fachowi mechanicy. Naprawiam tam samochody od kilkudziesięciu lat i nigdy się nie zawiodłem.”
“Bardzo profesjonalni, cierpliwi i terminowi”
“Dobry warsztat. Panowie znają się na swoim fachu, robią dokładnie i dość szybko. Biuro obsługi na najwyższym poziomie. Na miejscu też jest stacja diagnostyczna. Czas oczekiwania uprzejemnia miejsce do wypoczynku z kawą i wygodną sofą.”
“Bardzo miła obsługa, Pan Bartłomiej - rzetelny i kompetentny diagnosta. Badanie przeprowadzone bardzo szczegółowo, na czym mi zależało. Pełna profeska!”
“Serdecznie polecam Pana Krzysztofa! Uratował moją skrzynię DSG – szybki serwis i profesjonalna, fachowa obsługa. Mam nadzieję, że nie będę musiał wracać zbyt szybko, ale jeśli zajdzie taka potrzeba, na pewno ponownie skorzystam z jego usług.”
“Miła i fachowa obsługa. Błyskawiczna naprawa dziurawej opony za przystępną cenę. Gorąco polecam.”
“Polecam tą stację diagnostyczną. Podejście do klienta z pełnym profesjonalizmem i w miłej atmosferze.”
“Polecam wysokiej jakości asortyment oraz doświadczona kadra”
“Wysoko kwalifikowana obsługa, posiadająca szeroką wiedzę. Ich praca to pasja, motoryzacja. Podejście do klienta fenomenalne, to nie tylko miła obsługa, uśmiech, kawa, herbata, ale czas i zaangażowanie poświęcone klientowi. Merytoryka na najwyższym poziome w wyjaśnieniu mnóstwa pytań związanych z marką Subaru i eksploatacją auta. Wyjście do klienta sprawia wrażenie. Polecam”