Przegląd katalogu
- 4,620 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 92% Z opiniami
- 65% Ze zdjęciami
Znaleziono 4620 wyników
Przeglądaj dealer samochodowy w Polsce. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 4,620 wyników w Polsce. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 598,399 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera dealer samochodowy z miast takich jak Śląskie, Wielkopolskie, Mazowieckie, Małopolskie, Zachodniopomorskie i innych.
“Świetne auto nowy VW Caddy! Na szczególne wyróżnienia zasługuje obsługa. Pan Mateusz to właściwy człowiek na właściwym miejscu - pomocny, konkretny i bardzo zaangażowany! Bardzo dziękuję za pomoc w konfiguracji i przeprowadzenie wzorowej transakcji! Gorąco polecam!”
“Polecam z całego serca Pana Radosława Koniecznego, profesjonalna , a zarazem bardzo miła i komfortowa współpraca. Wszystko jasno wytłumaczone, przyjemna aura podczas rozmów. Dalszych sukcesów zawodowych dla Pana , pozdrawiamy.”
“Warszat godny polecenia, od lat serwisują mój prywatny samochód Volvo i jestem zadowolony z pracy Pana Mateusza. Polecam!!!”
“Świetny salon, duży wybór, miła atmosfera, możliwość jazdy próbnej na dużej ilości motocykli. W szczególności Pan Andrzej mega miły facet.”
“Polecam!!!! Pierwszy samochód kupiony w 2017r.sprawował się bez zastrzeżeń,wróciłem po drugi. Naprawdę warto!!!”
“Wypożyczałem Auto do przeprowadzki do Niemiec duża odległość, wszystko załatwione sprawnie. Moge w 100 procentach polecic ten Komis”
“Z pełnym przekonaniem polecam współpracę z Panem Karolem Wańkiem, Specjalistą ds. Sprzedaży Samochodów w autoryzowanym serwisie Volkswagen Ster w Radomiu. Pan Karol już dwukrotnie obsługiwał mnie przy zakupie samochodu i za każdym razem wykazywał się pełnym profesjonalizmem, wysoką kulturą osobistą oraz doskonałą znajomością oferty i procedur. Cały proces zakupu przebiegał sprawnie, transparentnie i w bardzo przyjaznej atmosferze. Pan Karol potrafi uważnie słuchać potrzeb klienta, rzetelnie doradzić i zaproponować rozwiązania najlepiej dopasowane do oczekiwań, bez jakiejkolwiek presji sprzedażowej. Dodatkowo chciałabym podkreślić, że zakupiony Volkswagen Tiguan w pełni spełnia moje oczekiwania. Na szczególne uznanie zasługuje również zaangażowanie Pana Karola w dbałość o każdy detal oraz terminowość co daje poczucie bezpieczeństwa i komfortu na każdym etapie współpracy. To specjalista, któremu można w pełni zaufać i do którego z przyjemnością się wraca. Zdecydowanie polecam Pana Karola Wańka każdemu, kto poszukuje samochodu idealnie dopasowanego do swoich potrzeb oraz obsługi na najwyższym poziomie.”
“Bardzo dziękuję panu Dawidowi za profesjonalną obsługę w wyborze nowego auta aż po jego odbiór wszystko przebiegło bez żadnych problemów i w krótkim czasie. Serdecznie polecam!”
“Zakup auta w tym salonie był to dobry wybór, warto było przyjechać prawie 300 km, obsługa na najwyższym poziomie. Pan wszystko dokładnie opowiedział i wytłumaczył, by to pełen profesjonalizm. Tacy sprzedawcy powinni być w każdym salonie, każdej marki aut. Pozdrawiamy”
“Polecam to miejsce, serwis i obsługa na bardzo dobrym poziomie. Wizyta dotyczyła bieżącej eksploatacji samochodu. Działania serwisowe zostały wykonane w określonym czasie, wszystko ok. Plus za umycie pojazdu.”
“Polecam bez wahania. Kupowałem akurat używane KIA, ale obsługa 1sza klasa. Pomoc przed jak i po zakupie. Autko przygotowane zgodnie z ustaleniami i nawet po zdiagnozowaniu problemu po zakupie, usterka usunięta od ręki. Polecam i pozdrawiam Pana Łukasza DZ.”
“Naprawiałem u Pana Lechańskiego 3 auta w swojej historii. Jak czegoś nie potrafi to nie robi i tego nie ukrywa. Ceny normalne. Uczciwy moim zdaniem - nie naciąga na jakieś ukryte koszty. Moim zdaniem godny polecenia. I nie słucha disco-polo :)”
“Profesjonalizm. Fachowe porady na etapie wyboru auta a po zakupie profesjonalny serwis. Polecam.”
“Na pierwsze auto które się zdecydowaliśmy z żoną był VW Touran mega autko, po zakończonym leasingu, zdecydowaliśmy że zmienimy również na VW tym razem padło na Multivana oba kupione w Autoweber. Dlaczego Autoweber? Ponieważ masz wszystko pod ręką ,opiekę serwisową, przemiła obsługę i profesjonalne podejście. Dlatego nie może być innej oceny jak 5!”
“Miałem przyjemność kupować samochód w salonie dealerskim Citroën Domcar w Koninie i muszę przyznać, że cały proces przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Mój opiekun – Pan Łukasz Koszarek – wykazał się pełnym profesjonalizmem, cierpliwością i zaangażowaniem. Wszystkie informacje, które mi przekazał, były jasne i rzeczowe, a każda moja wątpliwość została dokładnie wyjaśniona. Sam odbiór auta przebiegł w niezwykle przyjaznej atmosferze – nigdy wcześniej nie miałem okazji odbierać samochodu w tak pozytywnym klimacie :-). Całość była zorganizowana sprawnie i bez najmniejszych problemów. Samochód, który zakupiłem, w 100% pokrywa się z opisem i obietnicami przedstawionymi podczas rozmów – spełnia wszystkie moje oczekiwania. Z pełnym przekonaniem polecam salon Citroën Domcar w Koninie oraz Pana Łukasza Koszarka każdemu, kto ceni sobie profesjonalną obsługę, rzetelność i świetną atmosferę przy zakupie auta.”
“Podłączenie komputera i ustawienie wszystkich czujników super”
“„Jestem zadowolony z zakupu samochodu u Pana Pawła Pączka. Cała transakcja przebiegła sprawnie, profesjonalnie i w miłej atmosferze. Pojazd zgodny z opisem, przygotowany do odbioru bez żadnych problemów. Polecam każdemu, kto szuka rzetelnej obsługi i sprawdzonych aut.””
“Kupiłem tu niedawno auto i jestem bardzo zadowolony! Wszystko zgodne z opisem, samochód w świetnym stanie technicznym, a obsługa konkretna, uczciwa i pomocna. Widać, że właściciele znają się na rzeczy i dbają o klientów. Pełen profesjonalizm, zero ściemy. Na pewno wrócę, jeśli będę szukał kolejnego auta. Polecam każdemu, kto chce kupić sprawdzony samochód z pewnego źródła!”
“Bardzo pomocna obsługa salonu MINi. Pan Michał Deska uratował mi skórę z moim MINI- sprawa była prosta ale nie mogłam sama sobie poradzić. Handlowiec był opanowany i profesjonalny. Dziękuję bardzo !”
“Najlepsi z najlepszych!Pełen profesjonalizm. Pan Cyryl z ogromnym zaangażowaniem i cierpliwością rozwiewał wszelkie wątpliwości,pomógł załatwić niezbędne formalności. Czuliśmy się zaopiekowani jak nigdy dotąd. Na pewno do Was wrócimy.”
“Komis petarda. Samochody jak i obsługa na najwyższym poziomie. Zakupiona Toyota Auris, po przejechanych 200 km nastąpiła nieprzewidywana awaria, pękło sprzęgło. Bez najmniejszych problemów została podstawiona laweta po odbiór samochu jak i dostarczony samochód zastępczy. Szybko i sprawnie wykonana naprawa, wymiana na nowe. Pełne wsparcie pozakupowe, pełen profesjonalizm. 5 gwiazdek w pełni zasłużone. Gorąco polecam”
“Chciałbym serdecznie polecić salon Polaris w Kielcach! Obsługa była niezwykle profesjonalna i pomocna, a cały proces zakupu przebiega sprawnie i bezproblemowo. Zdecydowanie warto tam zajrzeć!”
“Jestem bardzo zadowolony z współpracy. Zakupiłem w maju Chevroleta Captive 2013r. Auto przygotowane zgodne z opisem z ogłoszenia. Na każdym etapie zakupu pomoc sprzedawcy. Polecam gdyż jestem zadowolony z zakupu”
“Profesjonalne podejście do klienta, bardzo miła obsługa. Nietuzinkowe auta. Gorąco polecam!”
“Polecam z czystym sumieniem.Wczoraj kontaktowałem się w sprawie akcesoriów do ISUZU Dmax -wszystko uzgodnione sprawdzone na 100% i przygotowane na dzisiejszy przyjazd.Wystarczyły dwa dni żeby zdobyć zaufanie. Jestem bardzo zadowolony z podejścia do klienta.Dziękuje”
“W środę odbieraliśmy swoją pierwszą cupre, mieliśmy przyjemność trafic na bardzo profesjonalną obsługę ze strony Pani Kamili Piotrowicz która od początku do samego końca o nas zadbała. Podczas odbioru Pan Mateusz Barcik w bardzo profesjonalny sposób opowiedział nam o samochodzie i jego funkcjach. Szczerze polecam”
“Polecam serdecznie ten skup samochodów panowie pomogli w szybkiej sprzedaży, na terenie Kraków Katowice na pewno jest to lider nr1”
“Profesjonalna i szybka obsługa, auto w idealnym stanie wizualnym i technicznym:) czuję się w pełni usatysfakcjonowana, Panowie pomogli nam w załatwieniu wszystkich niezbędnych formalności jak rejestracja i ubezpiecznie o nic nie musieliśmy się martwić. Serdecznie polecam!!”