Opinie

  1. Marcin Sawuła ★★★★★

    Z czystym sumieniem polecam ten serwis! Oddałem im samochód sprowadzony ze Stanów, który był uderzony z przodu – od początku do końca zajęli się wszystkim profesjonalnie. Doradzili mi przy doborze części, załatwili, co trzeba, i przede wszystkim – naprawili auto perfekcyjnie. Efekt przerósł moje oczekiwania, samochód wygląda i jeździ jak nowy. Świetny kontakt, duże zaangażowanie i fachowe podejście. Widać, że znają się na rzeczy i robią to z pasją. Na pewno wrócę, jeśli zajdzie taka potrzeba!

  2. Jo Lemoniada ★★★★★

    Świetny serwis! Naprawiam tam już 3 mój samochód w ciągu ostatnich 10 lat. Pan Mariusz to prawdziwy pasjonat motoryzacji, zna się na rzeczy. W razie nagłych awarii zawsze znajdzie czas i pomorze. W razie pytań i wątpliwości doradzi i wyjaśni w czym jest problem. I najważniejsze, nie boję się zostawić samochód w tym warsztacie nawet na kilka dni. Ceny bardzo przystępne i uczciwie. Polecam każdemu!

  3. Artem Young ★★★★★

    Wymieniałem olej i filtry w tym serwisie samochodowym, wszystko robiłem jak dla siebie z miłości do auta, fachowcy. Nie przelali, doradzili, cena niska, szybko zrobili na czas. Polecam.

  1. Adam Dębski ★★★★★

    Usługa wymiany amortyzatora wykonana fachowo i w szybkim terminie. Polecam

  2. Naprawy Autodiscover ★★★★★

    Doświadczony warsztat. Diagnozują trudne do wychwycenia usterki. Naprawy przebiegają szybko i skutecznie. Można na nich polegać.

  3. Iwan P ★★★★★

    Polecam! Zostawiłem autko o 9 rano na warsztacie. Za jakiś czas otrzymałem telefon odnośnie tego, co jest do wymiany i czy wyrażam zgodę na remont, a o 15 dostałem smsa, że auto gotowe do odbioru.

  1. Artur Banach ★☆☆☆☆

    Zostawiłem auto BMW M340i na cały dzień - właściciel warsztatu dodał, że chciałby kupić właśnie taki model ;) Dzień po naprawie pojechałem autem na przegląd. Okazało się że dolne wahacze mam całe przerysowane od uderzenia na jakimś garbie oraz dolna osłona silnika zerwana i poszarpana! Po szczegółowych oględzinach zderzak nad nadkolami przerysowany od uderzenia koła w górę nadkola! błotnik lewy - również pęknięty od uderzenia!! Zaznaczę że błotnik i zderzak przedni były malowane kilka dni przed naprawą! Gdyby nie to polecił bym warsztat, bo do naprawy nie mam zastrzeżeń. Facet się wypiera wszystkiego nie pokazując monitoringu minuta po minucie!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Grudzień Mariusz. Centrum naprawy samochodów?

Grudzień Mariusz. Centrum naprawy samochodów znajduje się przy Edwarda Szymańskiego 3, Nowa Huta, 31-985 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Grudzień Mariusz. Centrum naprawy samochodów?

Można skontaktować się z Grudzień Mariusz. Centrum naprawy samochodów pod numerem +48 501 685 954

Jak można dotrzeć do Grudzień Mariusz. Centrum naprawy samochodów?

Do Grudzień Mariusz. Centrum naprawy samochodów można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements