Przegląd katalogu
- 26,353 Łączna liczba firm
- 3.7 Średnia ocena
- 84% Z opiniami
- 67% Ze zdjęciami
Znaleziono 26353 wyników
Przeglądaj agd w Polsce. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 26,353 wyników w Polsce. Średnia ocena 3.7/5 na podstawie 4,989,336 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera agd z miast takich jak Śląskie, Mazowieckie, Wielkopolskie, Dolnośląskie, Małopolskie i innych.
“Szeroki wybór dla każdego fana anime, polecam serdecznie. Przystępne ceny.”
“W tym sklepiku można kupić dużo różnych pamiątek.Pan bardzo miły.doradzi.Polecam”
“Chciałbym serdecznie podziękować całemu zespołowi tego sklepu — to prawdziwy wzór doskonałej obsługi, profesjonalizmu i podejścia zorientowanego na klienta. Kupiłem tutaj aparat Sony A1 II, a moim doradcą był Pan Piotr – niezwykle uprzejmy, pomocny i taktowny. Z pełnym przekonaniem polecam ten sklep jako jeden z najlepszych w sprzedaży sprzętu Sony.”
“Polecam to miejsce. Szybko, sprawnie, profesjonalnie!”
“Sklep nie tylko dla początkujących metali. Duży wybór merchu i dodatków. Obsługa miła i zna się na rzeczy. Polecanko!!”
“Bardzo miła obsługa a zwłaszcza Pan który pomógł w doborze dobrej kawy :))”
“Miejsce w którym można kupić rzeczy na każdą okazję oraz kieszeń. Obsługa bardzo miła szczególnie Pani w różowych rzęsach bardzo pomocna z humorem .”
“Świetny sklep, zawsze coś się fajnego znajdzie warto zaglądać, są promki a to ciuchy za 10 zł a to klapki za 1 zł.”
“Bardzo fajny sklep rozdaje dużo rzeczy za darmo Jak się przechodzi obok sklepu zawsze są wystawione kosze z darmowymi rzeczami. Zawsze na coś się skuszę i wezmę do wózka. POLECAM”
“Na sklepie mega fajna kobitka. Taka blondi z mega energią. Dobre polecajki i sympatyczna”
“Bardzo miła i profesjonalna obsługa pozdrawiam serdecznie Panią Monikę brawo tak trzymać”
“Polecam sklep przyjazny dla zwierząt a nie tak jak w action pieska nie chcą wpuścić”
“Polecam!!!! Super produkty a obsługa Pani Agnieszki profesjonalna !!! Pani Agnieszko dziękuję takich sprzedawców jak Pani to że świecą szukać!!!zaangażowanie Pani sprawiło że prezent urodzinowy sprawdził się w 100 % a i reszta która Pani poleciła świetnie wpasowała się w wystrój mojego domu Wielkie dzięki ❤️”
“Bardzo lubię pomysłowe meble z IKEA i lubię je skręcać. Jest to często wymagające, ale też w pewien sposób odprężające i daje satysfakcję tworzenia. Takie duże LEGO. Trochę ich przerobiłem. Od małych szafek czy stolików po duże szafy i zestawy ogrodowe. Tak zaczęła się wiele lat temu moja przygoda z urządzaniem wnętrz. Jeszcze za czasów papierowych katalogów, które przychodziły co roku do domów. Klopsiki i kawa to częsty element zakupów. Restauracja jest spoko. Karta IKEA Family bardzo się przydaje. Piękne ekspozycje całych pomieszczeń są pomysłowo urządzone i bardzo inspirujące. Świeczki pachną wspaniale, a parking jest duży i wygodny. Polecam ten sklep. Wypoczywam w nim.”
“Zakupy w Obi to czysta przyjemność. Duży wybór produktów, dobre ceny, przejrzyste promocje. Profesjonalne doradztwo na dziale z drzwiami, pan Adrian odpowiedział na wszelkie pytania i doskonale doradził. Nieoceniona pani Wiesia, zawsze pomocny pan Mirosław, sympatyczna obsługa kas, czy też Pani Marta, która bardzo pomogła nam w szybkim załatwieniu reklamacji. Wszystkie zakupy robimy w Obi, czy do małej renowacji, czy na większy remont. Polecamy z całego serca.”
“IKEA to świetny sklep. Niektórzy klienci opisują przedziwne sytuacje. Ale IKEA to przede wszystkim ludzie którzy tworzą tam atmosferę. Jeżeli ktoś idzie i kupuje meble i potem narzeka, że są z papieru to znaczy, że albo ma problem ze wzrokiem albo jest z konkurencji. Ja kupuję w tym sklepie od lat i uważam, że to świetne miejsce nie tylko na zakupy. Może nie pasuje do gustów polskich nowobogackich ale przecież zawsze mogą kupić mebelki z litego drewna dębowego ma zamówienie prywatne.”
“Dużo drobiazgów przydatnych i ładnych”
“Bardzo duży wybór ozdob. Chrześnica byla wniebowzięta ☺️”
“Bardzo fajny sklep z wszystkimi i niczym. Jeśli potrzebujesz jakiejś drobnostki to tam napewno ją znajdziesz. Od ubrań, po balony, artykuły dla dzieci i zwierząt, coś do kuchni i łazienki, ozdoby i milion innych rzeczy. Trzeba ten sklep odwiedzić.”
“Jak każdy sklep TEDI oferuje tysiące łapaczy kurzu. Jednak i tu znajdziemy kilka ciekawych ozdób do naszego mieszkania, ozdób których nie znajdziemy gdzie indziej. Warto zwiedzić”
“Miła obsługa, fajne promocje i nie za duże ceny :)”
“Fajnie zaopatrzony sklep Miła atmosfera i obsługa. Bardzo miła Pani w długich ciemno blond włosach p. Agnieszka. Wskazała mi produkt i doradziła z uśmiechem”
“Chajsie, szkło i bele co. Tak to podsumuje ale czasem się coś kupi bo potrzebne a tu jest.”
“Ach to jest bardzo fajny sklep bo tam można znaleźć wiele wspaniałych rzeczy na różne okazje np: na halloween , święta Bożego Narodzenia”
“Można tu serio znaleźć dużo rzeczy. Każdy znajdzie tu coś dla siebie w bardzo niskich cenach bardzo polecam. Naprawdę wiele rzeczy z różnych kategorii są,nawet słodycze z zagranicy, rzeczy do szycia, artystyczne oraz wiele innych.”
“Tam jest praktycznie wszystko.Fajne promocję robią.Warto zaglądnąć.Każdy coś dla siebie znajdzie.”
“Bardzo fajna sala restauracyjna z dobrymi ofertami. Smaczne i ciepłe jedzonko mimo że czasami może chwilę na nas czekać w bemarze. Bardzo miła i uśmiechnięta obsługa co zasługuje na docenienie. W środku czysto, oprócz tego sam sklep świetnie zaopatrzony. Znajdziemy tu rzeczy z ogromnej ilości branży i nie wyjdziemy zawiedzeni ;)”
“Dziękujemy Ślicznie Dyrekcji Decathlonu JG za wypożyczenie namiotu i leżaków na II Wiosenny Bieg Kolorowej Skarpetki. Wdzięczni wychowankowie z SOSWu Jelenia Góra. PS. Szczególny szacuneczek dla p. Patrycji za miłą obsługę przy załatwianiu formalności i wypożyczenie sprzętu.”
“Znajdziesz tam wszystko. W sobotę trafiłam na bardzo pomocne dwie Panie także wyszłam bardzo zadowolona”
“Zakupiłam w Ikei dwie trzydrzwiowe białe szafy. Firma która aktualnie współpracuje ze sklepem wywiązała się z dostawą bardzo dobrze.Dostawa o czasie w dniu, który wybrałam, zadzwoniono do mnie 10 minut wcześniej, czy na pewno jestem w domu.Wszystko zostało wniesione bez jakichkolwiek zniszczeń. 5 dni później przyjechał monter , który fachowo i szybko je skręcił. Zero uwag i naprawdę jestem zadowolona . Co do samego sklepu jest super , duży wybór produktów na każdą kieszeń jedynie co mi sie nie podoba to te labirynty, które trzeba obejść żeby znaleźć to co chcemy kupić. Ogólnie ocena ode mnie bardzo dobra .”