Przegląd katalogu
- 4,545 Łączna liczba firm
- 3.8 Średnia ocena
- 90% Z opiniami
- 49% Ze zdjęciami
Znaleziono 4545 wyników
Przeglądaj centrum handlowe w Polsce. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 4,545 wyników w Polsce. Średnia ocena 3.8/5 na podstawie 3,126,006 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera centrum handlowe z miast takich jak Śląskie, Mazowieckie, Wielkopolskie, Małopolskie, Kujawsko-Pomorskie i innych.
“Bardzo dobrze zaopatrzony sklep, z niezwykle miłą obsługą. Polecam”
“Bardzo polecam, ogromny wybór sukienek, a obsługa rewelacja przemiłe Panie i mają mnóstwo cierpliwości ❤️”
“Bardzo duży asortyment. Rośliny w dobrej kondycji. Bardzo miła i profesjonalna obsługa służąca fachowym doradztwem. Atutem jest duży parking. Wszystko na wysokim poziomie. Centrum godne polecenia”
“Super centrum z świetną lokalizacją. Na wejściu największe zaskoczenie to fontanna wielkich rozmiarów zamieniona w okresie świątecznym w wieżę z tysiącami światełek. W galerii dominuje biel. Bardzo czysto . Sklepy różnych branż. Lodziarnie ,kawiarnie i bary . Tak że można spocząć i zjeść i napić się kawy lub herbaty. Na samej górze znajduje się Multikino. Parking podziemny. Są windy i schody ruchome. Jedna z lepszych galerii w której byłem. Polecam”
“Dobry sklep z szerokim asortymentem towarów”
“10/10 WIELKI PLUS ZA DARMOWY PARKING , PRZEKLĘTE OPOLE TRZEBA WSZĘDZIE PŁACIĆ …”
“Smacznie, czysto przystępnie cenowo polecam.”
“Dobry hotel, choć klimat tu trącący już myszką. Lokalizacja świetna, tuż przy Galerii Łódzkiej i kilkaset metrów od Piotrkowskiej. Obsługa bardzo miła i uprzejma. Pokój miałem standardowy- duży, wygodne łóżko, sporo udogodnień. Śniadanie urozmaicone, dość smaczne. No jedyne, do czego się można doczepić to ten specyficzny klimat jakby z początku lat 2000. Po zmroku w częściach wspólnych było dla mnie trochę za ciemno, co pogłębiało nieco dekadencki klimat. Ale polecam, jeśli tylko dostępność jest i ceny niewygórowane.”
“Jasne jak na zakupy to tylko SPOŁEM a nie do jakiejś popapranej konkurencji z zachodu ( bo co nie polskie to szkodzi )”
“Fajny sklep z wielkim asortymentem dla każdego coś fajnego”
“Czysto, przestronnie, lubię tu robić zakupy”
“Jak dla mnie ok. W sumie kupiłem to co miałem kupić więc nie mam powodu być niezadowolony z zakupów. Byłem przejazem potrzrbowalem to kupilem w zasadzie można powiedzieć że to oczywista oczywistość.”
“Widać zmiany na lepsze... Wnętrza odświeżone, układ przestrzeni funkcjonalny i przejrzysty... Obsługa w Multikinie jak zawsze uprzejma i pomocna, mega zorganizowana! Zdecydowanie polecam.”
“Mam wrażenie ze sklep kiedyś byś lepiej wyposażony, moja żona ze tak uważa za miła obsługę daje 5”
“Jak to chińskie centrum handlowe wszystkiego po trochu i za mała cenę ale czy dobry towar to już muszą ocenić kupujacy”
“Fajne miejsce na zakupy. Sklepy takie jak yusk Deichmann, Rossmann, media ekspert, biedronka, itp pozwalają na dużo w jednym miejscu. Znajduje się też pizzeria i tam naprawdę można dobrze zjeść. Dobre rozwiązanie dla rodziców z dziećmi ponieważ na samej górze jest bawialnia dla dzieci. Znajduje się też winda, co umożliwia poruszanie się osobom niepełnosprawnym i rodzicom z wózkami dziecięcymi.”
“Dużo towaru w dobrej jakości i świetnej cenie. Chętnie wracam.”
“Fajne usługi krawieckie w tym centrum.”
“Miejsce bardzo ciekawe, wiele marek dla dzieci, bardzo duży wybór towaru.”
“Szczerze polecam, wspaniale miejsce, duża różnorodność sklepów więc da się znaleźć wszystko, pracownicy nad zwyczaj mili, często jak ci na coś nie starczy to mówią że następnym razem oddasz, dają klucz do łazienki mimo że nic nie się nie kupiło a łazienka jest dla klientów, za każdym razem jak tam jestem, Panie zadziwiają mnie swoim dobrem sercem i szacunkiem do klienta. Miejsce godne polecenia”
“W delikatesach dobre mountain dew sprzedają”
“Pobyt oceniam bardzo dobrze. Świetne miejsce jako baza wypadowa do zwiedzania Wrocławia, bardzo blisko centrum.Blisko przystanki (tramwajem ok 10 minut do Galerii Dominikańskiej lub Rynku). Parking duży i monitorowany. Pokój jest czysty, łóżko wygodne, 4 miękkie poduszki, wielka kołdra ( trochę za gruba - za gorąca) , pościel świeża. Spokój i cisza (nikt po nocach nie hałasował i można było spokojnie spać) Śniadanie - kawa dobra, a jedzenie skromne z małym wyborem ale można znaleźć coś dla siebie. Bardzo miła obsługa. Jako miejsce do spania i wyruszenia „w miasto” jest jak najbardziej ok.”
“Sklep w stylu tysiąc drobiazgów, nie zawsze jest taniej ale każdy znajdzie coś dla siebie.”
“Duży wybór produktów z różnej kategorii, większość jakościowo jak to w chińczyku, ale niektóre rzeczy o dziwo bardzo dobrej jakości.”
“Zawsze dużo miejsca i spokojnie”
“Jeden ze sklepów Pepco w Szczecinie , które mogę polecić z całego serca. Dziewczyny, które tam pracują dbają o porządek i ekspozycje towaru. Czasami zdarzają się duże kolejki, ale mimo to wszystko sprawnie działa i z przyjemnością wrócę do tego sklepu. Podziwiam Panie z obsługi bo pomimo częstej nieżyczliwości klientów w różnych sytuacjach w których brałam udział, super sobie radzą i stwarzają atmosferę tego sklepu .”