Przegląd katalogu
- 406 Łączna liczba firm
- 3.6 Średnia ocena
- 82% Z opiniami
- 50% Ze zdjęciami
Znaleziono 406 wyników
Przeglądaj szpital w Opolu, Opolskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 406 wyników w Opolu, Opolskie. Średnia ocena 3.6/5 na podstawie 12,728 opinii i ocen.
“Miejsce na poziomie, Pani Anna Wiecha stomatolog bardzo uprzejma i zna się na swoim fachu. Jestem bardzo zadowolony z wizyty ;)”
“Doktor Więcek to bardzo konkretny i kompetentny człowiek. Odpowiada na każde pytania, proponuje rozwiązania, informuje o różnych rzeczach, ale pozostawia wybór. Zarówno w gabinecie, jak i w całej klinice panuje porządek i spokój. Panie w recepcji są bardzo miłe. Ceny uważam za adekwatne do jakości wykonywanej pracy.”
“Pan doktor T. PAWLIK to świetny specjalista kardiolog, wykonał u mnie zabieg krioablacji balonowej dzięki czemu migotania przedsionków ustały. Przed zabiegiem wytłumaczył mi laikowi na czym zabieg będzie polegał oraz jakie niesie za sobą efekty ale również bez ogródek wspomniał jakie może przynieść powikłania. Na szczęście u mnie żadnych powikłań nie bylo pełen profesjonalizm Pana doktora zarówno w szpitalu jak i w prywatnej klinice w Opolu. Serdecznie polecam usługi Pana doktora A jego samego pozdrawiam.”
“Z całego serca dziękuję Panu DoktorowiJanuszowi Stasiakowi i Jego żonie pielęgniarce Pani mgr Katarzynie Stasiak,za ogromne serce, zaangażowanie i troskę. Dzięki Ich wiedzy i poświęceniu mój mąż żyje i wrócił do zdrowia.To wyjątkowi ludzie, pełni empatii i profesjonalizmu.Mam do Pana Doktora ogromne zaufanie i wdzięczność którą nie da się wyrazić słowami”
“Mogę z czystym sumieniem polecić higienistkę panią Kasię. Pełna higienizacja w leżeniu i ani jednego "podtopienia". Można się zrelaksować, poddać i zaufać. Mega podejście do dzieci. Pełna informacja o kolejnych krokach. Chodzę z córkami i moje gaduły zostają wysłuchane, zrozumiane i zachęcone do współpracy. Będę wracać regularnie.”
“Jeśli szukasz weterynarza z prawdziwego powołania, dr Igor Kochanowski to najlepszy wybór! Zawsze dyspozycyjny, łatwo dostępny i pełen pasji. Świetnie dba o zwierzęta, a jego troska i zaangażowanie są widoczne na każdym kroku. U niego każdy pupil jest w najlepszych rękach! Polecam z całego serca!”
“Polecam. Profesjonalizm i cierpliwość. Indywidualne podejście do każdego człowieka”
“Lekarz Dermatolog B. Ptak. pelen Profesjonalizm, Fachowosc i Sympatyczne podejście do Pacjenta . ps. Dziekuje Panie w recepcji mogłyby zostać Instruktorkami dla swoich koleżanek z Warszawy. Milo, Sympatycznie i Szybko.”
“Z całego serca polecam Pana Doktora. Wysoka kultura osobista, wiedza, cierpliwość, empatia i chęć pomocy to cechy, które Go wyróżniają. Leczę się u Niego od roku, ostatnio bardzo pomógł też mojemu tacie.”
“Dostałam masaz jako upominek i był to bardzo przyjemnie spędzony czas, cudne zapachy, peeling, masaż calego ciała, doskonały masaz twarzy, maska na twarz, jestem zrelaksowana i wypachniona, buzia wyglada promiennie:) Polecam chwilę wytchnienia i zatrzymania w Estetikos. Bardzo miła i pozytywna Pani, czulam sie zaopiekowana.”
“Miałam przyjemność powiększać i modelować usta u dr Patrycji Kulej. Moje usta zostały naturalnie upiększone, zniknęły opadające kąciki, a ja czuję się piękna. Zabieg botoksu to niesamowita zmiana, przywrócona młodość i uroda. Pani doktor to wspaniała kobieta, piękna, dobra i miła, która pomoże, doradzi i zawsze zgodnie ze swoją etyką poprawi naturalnie wygląd. Szczerze i gorąco polecam!”
“Rewelacja! Efekt koloryzacji przeszedł moje najśmielsze oczekiwania! Atmosfera w salonie bardzo przyjazna i ceny również przystępne! Polecam !;)”
“Polecam z całego serca! Pani Gosia pomogła w Assistance i stworzyła lepszą umowę na super warunkach”
“Przychodząc do tego miejsca czuć mega sympatyczna atmosferę od przejścia przez drzwi. Cały personel mega uśmiechnięty oraz pomocny , podejscie do pacjenta mega profesjonalne, każdy przypadek omawiany jest indywidualnie by wybrać najlepsza opcje leczenia. Także polecam gorąco wszystkim.”
“Pani Machowska zna się na swojej pracy bardzo dobrze. Sprzęt wysokiej klasy. Generalnie jestem zadowolony. No i przy tych cenach ( ale to wszędzie tak jest ) to sam żałuję że nie poszedłem na stomatologię :P”
“Korzystam z przychodni od wielu lat, chodząc do różnych specjalistów. Uważam, że poziom obsługi pacjenta jest wysoki. Rejestracja działa b.dobrze, większość wyników można sprawdzać w profilu pacjenta, nie ma długich kolejek. Coraz więcej dobrych lekarzy pracuje w Medremie (ostatnio np.dr Gumprecht- kardiolog). Jest czysto, pachnąco. Nie mam negatywnych doświadczeń.”
“Jestem pacjentką Pana doktora od dłuższego czasu, ale dopiero teraz dzielę się swoimi odczuciami, spostrzeżeniami. Panie doktorze pragnę wyrazić swoją wdzięczność za objęcie mnie leczeniem oraz za okazywanie przy każdej wizycie zaangażowania, cierpliwości i empatii. Pańska opieka stomatologiczna i opieka Pani Agnieszki daje mi poczucie , że trafiłam w najlepsze ręce i zawsze wracam z przekonaniem , że znowu będzie fachowo, miło.Dziękuję Panie doktorze, dziękuję Pani Agnieszko za profesjonalizm i serdeczność, które sprawiają, że każda wizyta przebiega w przyjaznej atmosferze. Podejście,dokładność i cierpliwe wyjaśnienie każdego etapu leczenia naprawdę wiele dla mnie znaczą.Jestem ogromnie wdzięczna za życzliwość i troskę. Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia wkrótce.”
“Bylam na badaniu06.10.2025 roku. Jestem absolutnie zachwycona poziomem obsługi i profesjonalizmu podczas mojego badania rezonansu magnetycznego kolana. Personel był niezwykle miły, kompetentny i zadbał o mój pełen komfort. Procedury przebiegły sprawnie. Czułam się zaopiekowana od początku do końca. Całe doświadczenie było super profesjonalne i przebiegło bez najmniejszych problemów. Bardzo polecam i jestem niezwykle zadowolona!”
“Apteka przyjazna. Dostawy szybko realizowane. 3 okienka sprawnie obsługiwane.”
“Miałam w klinice operację złamanej ręki. Chirurg ortopeda (Mateusz Froelich) jak i pielęgniarki na oddziale i wszystkie osoby z którymi miałam styczność przed operacją i po były bardzo miłe, wyrozumiałe i troskliwe. Operacja była w ramach ubezpieczenia (prywatnie). Polecam klinikę jak i doktora.”
“Kiedy człowiek trafia w tak trudny moment choroby w rodzinie, nie spodziewa się, że opieka paliatywna może dać aż tyle spokoju. Od pierwszych wizyt lekarza onkologa widać było, że najważniejsze jest dobro pacjenta, nie procedury. Zespół, który zajmował się nami w ramach opieki domowej, pomagał nie tylko medycznie, ale też zwyczajnie, po ludzku. Dzięki nim mogliśmy przejść przez ten czas z poczuciem wsparcia i bezpieczeństwa.”
“Nowoczesne gabinety specjalistyczne, miła obsługa,miłe panie w recepcji. Pan anestezjolog taki starszy łysy bardzo sympatyczny. Parking na zewnątrz dostępny.”
“Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, miałam wyrywaną ósemkę, nawet nie poczułam kiedy już jej nie było, szybko, sprawnie i najlepiej polecam Pana Doktora”
“Do tej pory czuję się zaopiekowana na każdej wizycie. Planuję kontynuację leczenia swojego i dzieci również. Na chwilę obecną ocena 5+ (po wyrwaniu ósemki również czułam się dobrze). Polecam :-)”
“Bardzo polecamy! Pełen profesjonalizm i przyjemna atmosfera mimo trwającego przez jakiś czas remontu. Kilka razy badane nasienie i słabe wyniki, leczenie u innych specjalistów. Po badaniu nasienia trafiliśmy na konsultacje do dr. Marka Tomali. Pan doktor bardzo rzeczowo i spokojnie wytłumaczył nam wyniki i mimo (jak nam się wtedy wydawało) beznadziejnej sytuacji, nie rozbudzając zbytnio nadziei polecił kilka leków i suplementów. Dzisiaj pisząc tą opinię kątem oka spoglądam na moją tygodniową córeczkę. Dziękujemy i serdecznie pozdrawiamy!”
“Konkretne doradztwo. Miła Pani wie co klientowi potrzeba.. Bardzo polecam.”