Przegląd katalogu
- 406 Łączna liczba firm
- 3.6 Średnia ocena
- 82% Z opiniami
- 50% Ze zdjęciami
Znaleziono 406 wyników
Przeglądaj szpital w Opolu, Opolskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 406 wyników w Opolu, Opolskie. Średnia ocena 3.6/5 na podstawie 12,728 opinii i ocen.
“Polecam. Profesjonalne badanie, obowiązkowe dla każdego kto chce długo i z radością uprawiać swoją dyscyplinę sportu, niezależnie czy na poziomie amatorskim czy wyżej. Wiedza Pani Ani jest Bezcenna !!”
“Bardzo polecam Panią Ewę! Jako zawodowy sportowiec mam duże doświadczenie w pracy z fizjoterapeutami i z pełnym przekonaniem mogę powiedzieć, że Ewa jest wyjątkowo kompetentna. W gabinecie zawsze panuje miła, bezpieczna atmosfera, dzięki czemu czuję się naprawdę dobrze zaopiekowana. Odkąd regularnie korzystam z jej pomocy, nie zmagam się już z kontuzjami, urazami ani większymi problemami bólowymi czy przeciążeniowymi. Cieszę się, że trafiłam właśnie na nią!”
“Fizjoterapia Marcel Ungier w Opolu to profesjonalne podejście do rehabilitacji i masażu. Indywidualnie dobrana terapia, duża wiedza i zaangażowanie sprawiają, że efekty są odczuwalne już po pierwszych wizytach. Przyjazna atmosfera i realna pomoc w powrocie do sprawności. Polecam!”
“Od pierwszej wizyty jestem bardzo miło zaskoczony jak dużą wiedzę i umiejętności posiada Pani Bogusia. Jest osobą zangażowaną podczas każdej wizyty.”
“Bardzo polecam panią Edytę! Zdecydowanie najlepszy fizjoterapeuta u jakiego byłam. Z zaangażowaniem podchodzi do każdego problemu - widać przy tym dużą wiedzę i doświadczenie. Pomogła mi znacznie zlikwidować ból w barku po kilku wizytach. Za każdym razem otrzymałam odpowiedzi na wszystkie pytania oraz ćwiczenia do wykonywania w domu. Dodatkowo, pani Edyta jest po prostu bardzo miłym człowiekiem, więc każda wizyta mija szybko i w przyjaznej atmosferze.”
“Filip pomógł mi dotychczas wielokrotnie. Naprawiał u mnie różnego rodzaju bóle w ciele jak i pomagał poprzez odpowiednią terapię wejść na jeszcze wyższy poziom w uprawianym przeze mnie sporcie ( trójboju siłowym). Ponadto, Filip zawsze trafiał z diagnozą i trafnie poprowadził terapię. Dodatkowo terapia mija w przyjemnej, spokojnej atmosferze, a sam Filip ma książkowe podejście do pacjenta. Polecam!!”
“Pani Wiktoria Grzelak to absolutna profesjonalistka. Wiele czasu poświęca na szczegółowy wywiad, podchodzi do organizmu ludzkiego holistycznie. Wykazuje ogromną wiedzę i doświadczenie. Z wielkim wyczuciem i wprawą uwalnie spięte mięśnie i organy. Poprawa jest odczuwalna natychmiastowo. Jeżeli są za Tobą lata stresu i przepracowania, to warto przyjść właśnie tutaj”
“Bardzo polecam panią Paulinę Najlepsza , Kompetentna i przemiła osoba .”
“Basia spełniła wszystkie moje oczekiwania, 5 gwiazdek to za mało. Przyszedłem z bólem pleców promieniującym do ucha, a rozwiązałem dużo więcej problemów, z którymi walczyłem od dawna. Basia swoim profesjonalnym podejściem i ogromną wiedzą przekonała mnie od razu, że to był świetny wybór. To już któraś wizyta z kolei, a ja czuję się znacznie lepiej i dokładam do tego domowe treningi, które wspólnie omówiliśmy. Popełniałem sporo błędów w codziennym funkcjonowaniu i już wiem jak to naprawić. Przy okazji wizyty możecie też liczyć na sporą dawkę dobrego humoru, ogromne zaangażowanie oraz bardzo przyjazne i pozytywne podejście. Zdecydowanie polecam!”
“Bardzo Polecam. Miałem złamaną kości łódeczkowatą w nadgarstku. Dzięki panu Bartkowi kości zrosła się idealnie, a w czasie kontuzji się nie nudziłem dzięki ćwiczenią. Po kontuzji pomógł mi także doprowadzić zakres w nadgarstku do takiego jak był przed kontuzją. Bardzo polecam.”
“Pani Martyna jest w swojej dziedzinie prawdziwą specjalistką a przy tym niezwykle sympatyczną i empatyczną osobą. Cała diagnoza jest prowadzona bardzo szczegółowo i równie szczegółowo omawiana i opracowana... Rodzic dostaje gotowy materiał do pracy z dzieckiem i odpowiedź na każde niepokojące pytanie. Syn od pierwszej wizyty bardzo polubił panią Martynę. Z perspektywy rodzica doceniam również fakt, że na wizycie człowiek nie czuje się pod presją czasu, tylko problem omawiany jest do wyczerpania tematu. Serdecznie polecam Panią Martynę to niezwykła specjalistka z ogromnym doświadczeniem!”
“Bardzo Dziękuję Pani Darynie! Pani Daryna bardzo szybko, sprawnie i profesjonalnie pomogła mi w bardzo ważnej i pilnej sprawie. Bardzo pilnie potrzebowałem ubezpieczenia dla córki na zawody i wszystko zostało załatwione bezproblemowo. Na pewno będę polecał i sam zgłoszę się w przyszłości w innych kwestiach. Top! Top! Top!”
“Świetne miejsce, profesjonalna kadra. Trener Jacek Sz. to przede wszystkim specjalista wysokiej klasy, ale także super osoba, z indywidualnym podejściem, wszechstronną wiedzą i życzliwością. Bardzo polecam :)”
“W dwie wizyty zostałem poskładany do stanu używalności po urazie pleców. Pełen profesjonalizm!”
“Po wizycie u Kariny wychodzisz zdrowszy, ale nie cały obolały. Potrafi dotrzeć do miejsc bólu i pomoc bez znęcania się nad pacjentem. Cały czas też się szkoli, więc jej wiedza tylko się pogłębia. Jest też super mila i mądra, także rozmowy z nią również potrafią coś zmienić na lepsze w Twoim podejściu do zdrowia. Polecam, bardzo”
“Jestem zachwycona! Od lat korzystam z pomocy Kasi i nigdy sie nie zawiodłam! Wiedza,umiejętności, ale też ogromna życzliwość to to co wyróżnia ten gabinet . Szczerze polecam !”
“Bardzo dobre miejsce. Moja kolejna wizyta. Wcześniej noga kilka lat wstecz ,teraz ręka nadgarstek. Kolejny raz nie zawiodłem się. Polecam Wszystkim. Bardzo dobre podejście do osoby.. Otwarta , życzliwa,pomocna,,sympatyczna z wielkim poczuciem humoru.. I przede wszystkim podejście. By mieć dobry kontakt z osobą chorą. Taki dar trza mieć w sobie. A ta dziewczyna go ma. 6+”
“Bardzo profesjonalne podejscie do pacjenta, miły i bezpośredni kontakt co sprawia ze pacjent czuje się swobodniej. Po wizycie Rafał również wykazuje zainteresowanie rezultatem terapii. Bardzo polecam.”
“Profesjonalne podejście do pacjenta . Skrupulatnie przeprowadzony wywiad .Pacjent czuje się zaopiekowany bez żadnego zażenowania. Cała wizyta przebiegła konkretnie, problem bólu został rozwiązany. Wytyczne zastosowane . Miłe podejście do pacjenta.Polecam serdecznie.”
“Zdecydowanie polecam Kukulambę! Pani Magda profesjonalnie, z energią i uśmiechem pomogła naszej córeczce, kiedy nie radziliśmy sobie z uspokojeniem jej płaczu. Wykazała się ogromną cierpliwością i niekończącymi się pomysłami na złagodzenie bólu i ukojenie płaczu niemowlaka. Dużo się dowiedzieliśmy i nauczyliśmy, a propozycje Pani Magdy wcieliliśmy w życie, co przyniosło wspaniałe efekty. Mała nadgoniła, polubiła leżenie na brzuszku i jest teraz o wiele spokojniejszym i weselszym dzieckiem. Pani Magda dała nam wiele cennych wskazówek dotyczących ćwiczenia z takim malutkim człowiekiem, pokazała jak najlepiej trzymać córkę, podnosić, odkładać, uspokajać. Bardzo polecam to miejsce i Panią Magdę!”
“Korzystam z usług Pawła od kilku lat, wyprowadził mnie z kilku bóli bioder, karku czy haluksów. Jego profesjonalne i empatyczne podejście do pacjenta cenie najbardziej, zawsze szuka najlepszego rozwiązania i dba nie tylko o czas rehabilitacji, ale również interesuje się jak pacjent funkcjonuje po zabiegu. Niewątpliwie Paweł to numer jeden w dziedzinie fizjoterapii :D”
“Gorąco polecam Maję Dębską z Reactive! Jej wiedza przekracza tradycyjne podejścia do fizjoterapii. Podczas mojej pierwszej wizyty bardzo dokładnie zebrała informacje dotyczące mojego stanu zdrowia, historii chorób oraz dotychczasowych doświadczeń z terapią fizjoterapeutyczną. Zadawała precyzyjne pytania, które pomogły jej lepiej zrozumieć moje potrzeby i cele terapeutyczne. Jej podejście było bardzo profesjonalne i empatyczne, co sprawiło, że czułam się komfortowo i zaufałam jej od samego początku. W trakcie moich wizyt wykorzystywała różnorodne techniki i narzędzia terapeutyczne, takie jak BEMER, akupunktura, lampy, elektrody itp., co znacząco przyczyniło się do poprawy mojego stanu zdrowia. Maja nie skupia się tylko na aspektach fizycznych, ale przede wszystkim na psychologicznych. Zauważyłam, że angażuje się w znalezienie PRZYCZYNY bólu, nie ograniczając się jedynie do jego złagodzenia. Dodatkowe treningi personalne okazały się niezwykle wartościową częścią terapii, pozwalając mi aktywnie zaangażować się w proces zdrowienia i utrzymanie jego poprawy. Jej podejście jest kompleksowe, obejmuje edukację pacjentów w zakresie profilaktyki, prawidłowego wykonywania ćwiczeń oraz suplementacji. Gorąco polecam Maję wszystkim, którzy szukają skutecznej i profesjonalnej opieki fizjoterapeutycznej.”
“Polecam paznokcie u Julity w Beauty House Tajskie Spa! Stylizacja paznokci wykonana perfekcyjnie — dokładny manicure hybrydowy, piękny kształt i bardzo trwała hybryda. Julita to przesympatyczna stylistka paznokci, pracuje delikatnie i profesjonalnie. Jestem ogromnie zadowolona i na pewno wrócę!”
“Wszystko jest bardzo profesjonalne , duża wiedza wykorzystywana w świetny sposób, polecam kazdemu ❤️❤️”
“Pełen profesjonalizm. Efekty w pełni zadowalające ;) A atmosfera którą tworzą podczas zabiegów pozwala się zrelaksować w poczuciu zaufania że jest się w najlepszych rękach.”
“Panią Karolinę polecił mi doktor, więc od razu wiedziałem, że opieka będzie na najwyższym poziomie i tak też było! Przyszedłem do Pani Karoliny z bólem w odcinku lędźwiowym, przepuklina z naciskiem na nerw kulszowy, ból promieniował przez pośladek, udo, łydkę aż do stopy, ale Pani Karolina zadbała o to, aby w końcu pozbyć się całego bólu. Bardzo szczegółowy wywiad przed każdą wizytą, konkretne techniki na zmniejszanie bólu, całościowa opieka od stóp po szyję, sprawiło, że po każdej wizycie czułem się lepiej! Jeszcze raz bardzo gorąco polecam i dziękuję za wspaniałą opiekę i pomoc w wyzdrowieniu!”
“Mimo ogromnego bólu z którym trafiłem do gabinetu zabieg przeprowadzony praktycznie bezboleśnie. Po przezyciach w innym salonie bardzo stresowałem się wizyta. Zupełnie niepotrzebnie. Pani podolog bardzo cierpliwa a wiedzą przekazana w bardzo zrozumiały sposób. Paznokieć wrastający wyleczony. Spektakularne efekty widoczne gołym okiem. Serdecznie polecam Gabinet Podologiczny Malwina Szczotka! Najlepsza pani podolog!”
“Najlepsze Centrum Ubezpieczen w Opolu, pelen profesjonalizm i indywidualne podejscie do klienta. Najwiekszy i najlepszy wybor ofert kazdego rodzaju ubezpieczen. Bardzo polecam.”
“Pełen profesjonalizm, przemiła obsługa, indywidualne podejście do klienta. Mam do Pani Marty bezgraniczne zaufanie. Polecam z całego serca.”
“Prawdziwi specjaliści. Pomogli mi z ubezpieczeniem szkolnym dla dzieci, doradzając najlepszą opcję. Bardzo dobry kontakt i pełne zaangażowanie.”