Przegląd katalogu
- 406 Łączna liczba firm
- 3.6 Średnia ocena
- 82% Z opiniami
- 50% Ze zdjęciami
Znaleziono 406 wyników
Przeglądaj szpital w Opolu, Opolskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 406 wyników w Opolu, Opolskie. Średnia ocena 3.6/5 na podstawie 12,728 opinii i ocen.
“Polecam bardzo miło i profesjonalnie.”
“Zostaliśmy skierowani od Neurologopedy do Pani Beaty Tileczek. Podczas wizyty u Pani Beaty, panuje bardzo przyjazna atmosfera, obserwacja dziecka odbywa się w spokojnej atmosferze. Z pierwszej wizyty wyszliśmy z wyczerpującą informacją, zaleceniami oraz dalszym planem leczenia. Bardzo polecam Panią Beatę, która przyjrzała się, każdej wskazanej wątpliwości oraz omówiła to co sama zaobserwowała. Jako pacjent, polecam - pełny profesjonalizm, doskonała opieka nad pacjentem. Teraz po miesiącu od wizyty, widzę, że zalecenia były trafione w 100%. Polecam.”
“Serdecznie polecam wizytę w gabinecie. Pani Ewa to kopalnia wiedzy na temat rozwoju dziecka. Terapia dopasowana do potrzeb malucha i rodziców.”
“Bardzo polecam wizytę u Pana Michała. Profesjonalne, kompleksowe i indywidualne podejście do każdego pacjenta (zarówno przy kontakcie z osobą dorosłą, jak i trzyletnim dzieckiem). Zawsze trafione działanie i terapia, a do tego przyjazna i spokokna atmosfera. Polecam!”
“Trafiłem do pana Marcina po kontuzji ręki syna który na poziomie zawodniczym trenuje sporty walki. Sytuacja ogólnie trudna ponieważ było to na tydzień przed zawodami. Bardzo duże zaangażowanie wdrożona rehabilitacja oraz zabezpieczenie tuż przed zawodami pozwoliło wygrać zawody. Z uwagi na efekt, szybkie wsparcie i profesjonalizm pan Marcin jest już wpisany w moją listę jako osoba pierwszego kontaktu w przypadku urazów i kontuzji”
“Profesjonalna obsługa klienta, bardzo życzliwa pani z fachowym doradztwem. Polecam”
“Z całego serca polecam Panią Weronikę! Posiada ogromną wiedzę i doświadczenie, które w połączeniu z jej holistycznym podejściem do pacjenta dają naprawdę świetne efekty. Już po kilku wizytach poczułam znaczną ulgę w dolegliwościach związanych z kręgosłupem, z którymi zmagałam się od dłuższego czasu. Masaż przebiegł w pełni profesjonalnie i bez najmniejszych zastrzeżeń. Dodatkowo Pani Weronika jest niezwykle miła, empatyczna i uważna. Zdecydowanie polecam wszystkim i na pewno jeszcze wrócę :)”
“Rewelacja to mało powiedziane. Pasja, zaangażowanie oraz profesjonalizm to znaki rozpoznawcze tego Fizjoterapeuty. Potrafi uczynić cuda. Po kilku wizytach ręka jak nowa a męki trwały od pięciu miesięcy. Polecam Serdecznie.”
“Przyjemnie, można polecić z czystym sumieniem. Miejsce bardzo zadbane”
“Ogromna wiedza, fachowa pomoc, wiele urazów wyleczonych, bardzo mocno polecam!”
“Specjalista z ogromną holistyczną wiedzą i indywidualnym podejściem do pacjenta.Wszystkie schorzenia omówione jak tylko najdokładniej się da. Plan leczenia wyjaśniony i przynoszący ulgę w bólu.Polecam z całego serca !”
“Od paru tygodni zmagałam się z bólem w okolicach kolana i piszczeli, który utrudniał mi bieganie. Po dwóch wizytach ból znacząco ustąpił, a sama terapia przebiegała w bardzo miłej atmosferze i komforcie. Zdecydowanie polecam”
“Do Akademii Rehabilitacyjnej trafiłam z powodu skoliozy i już po pierwszych zajęciach wiedziałam, że to właściwe miejsce. Profesjonalne podejście, indywidualnie dobrane ćwiczenia i ogromna wiedza specjalistów sprawiły, że zaczęłam zauwazac i czuć poprawę. Szczególnie chcę wyróżnić Martę i Agę – dwie świetne rehabilitantki, które wiedzą jak zmotywować do działania. A na dodatek… mają naprawdę dobre cukierki, które potrafią umilić nawet najtrudniejsze ćwiczenia.”
“Wspaniałe miejsce - zarówno jeśli chodzi o zabiegi medycyny estetycznej jak i kosmetologiczne. Pani Doktor jest specjalistką doskonałą - dokładne doradztwo, dobór zabiegów i ich wykonanie oraz podejście do pacjenta - wszystko na najwyższym poziomie. Cudowna i empatyczna osoba. Podobnie Panie Kosmetolożki - fachowość, profesjonalizm i bezpieczeństwo. Z pewnością należy również wspomnieć o Paniach w rejestracji, które są przemiłe i zawsze służą pomocą. Szczerze wszystkim polecam.”
“Serdecznie polecam panią podolog! Profesjonalne podejście, ogromna wiedza i pełne zaangażowanie sprawiły, że czułam się zaopiekowana od pierwszej chwili. Zabieg został wykonany delikatnie, dokładnie i w bardzo przyjemnej atmosferze. Pani podolog wszystko cierpliwie wyjaśnia, daje praktyczne wskazówki i naprawdę dba o komfort pacjenta. Efekty są świetne – zdecydowanie wrócę ponownie!”
“Gorąco polecam Panią Doktor Dagmarę, u której byłam z nastoletnim synem: uważnie wysłucha, rozmawia bezpośrednio z pacjentem, dokładnie zbada i przedstawi opcje leczenia. Pacjent dostaje dokładne wytyczne odnośnie kuracji lekowej. Na wizycie panuje miła atmosfera, nie ma pośpiechu. Czuliśmy sie zaopiekowani , za co bardzo Pani Doktor dziękujemy .”
“Właśnie wyszłam z gabinetu. Jestem na tyle szczęśliwa, że nawet postanowiłam zostawić opinię. Jestem bardzo wdzięczna Panu doktorowi za doradztwo i za leczenie! Nigdy jeszcze nie byłam tak zadowolona z wizyty u dentysty. Dzięki:)”
“Polecam wizytę u Pana doktora. Trafiłam do gabinetu Pana Kęckiego przez przypadek, dokładnie internet:). Szłam bez przekonania, ale za to wróciłam spokojna i szczęśliwa. Diagnoza, leczenie, atmosfera - na 6. Wróciłam ponownie nawet z inną przypadłością i również jestem zadowolona. Zabieg wykonany bezboleśnie, sprawnie, wszystko pięknie się wygoiło. Pan doktor żartował i człowiek nawet o stresie zapomniał. W razie pytań jest do dyspozycji. Także czego chcieć więcej? Polecam!”
“Dostałam w prezencie bon od córki do salonu IKIGAI. Wybrałam massaz do twarzy. Coś pięknego!!! Efekt był widoczny od pierwszego seansu! 100% będę kontynuować .Polecam od całego serca!”
“Od wielu lat interwencyjnie korzystam z pomocy Pani Małgosi Jury. Ogromna wiedza, holistyczne podejście do pacjenta, pełne zaangażowanie, mnogość stosowanych metod, dobór odpowiednich ćwiczeń do pracy w domu i świetnych wkładek powodują, że dolegliwości bólowe szybko i na długo mijają. Ja i moja Rodzina polecamy w 100% M13 Studio ruchu i terapii”
“Szczerze polecam, duża różnorodność zabiegów, masarzy i ćwiczeń przywróciły sprawność i siłę w kolanie dzięki którym mogę kontynuować chodzenie po górach. To wszystko zawdzięczam dzięki pani Klaudi.”
“Doktor Więcek prowadził moją ciążę i jestem niezwykle wdzięczna za opiekę. Wizyty zawsze przebiegały w miłej, spokojnej atmosferze, czułam się wysłuchana i zaopiekowana. Lekarz cierpliwie odpowiadał na wszystkie pytania, wszystko dokładnie tłumaczył i rozwiewał moje obawy. Miałam w ciąży dodatkowe komplikacje, które budziły u mnie ogromny stres, a Pan doktor potrafił mnie uspokoić, dodać otuchy i przeprowadzić przez ten czas z ogromnym profesjonalizmem. Badania były wykonywane rzetelnie i delikatnie. Dzięki temu okres ciąży, mimo trudności, był dla mnie spokojniejszy i pełen poczucia bezpieczeństwa. Z całego serca polecam każdej przyszłej mamie – profesjonalizm, empatia i ogromna wiedza w jednym.”
“Wspaniałe miejsce, profesjonalna opieka! Za kazdym razem byłam miło przyjęta. Panie dbały o komfort i poczucie bezpieczeństwa. Miejsce do którego wracam bardzo często aby podreperować zarówno zdrowie fizyczne jak i psychiczne. Drogie Panie jestem Waszą ogromną fanką i oddaną klientką”
“Chciałabym serdecznie podziękować Pani doktor Urszuli Wojciechowskiej-Pawlik oraz całemu zespołowi kliniki Medest za profesjonalną opiekę i wsparcie podczas mojego leczenia. Wycięcie migdałów, mimo że wiązało się z ogromnym bólem po zabiegu, okazało się być jedną z najlepszych decyzji w moim życiu. Już teraz mogę cieszyć się spokojnym snem bez chrapania i problemów z bezdechem sennym. Cieszę się, że trafiłam w ręce tak kompetentnej i empatycznej specjalistki. Gorąco polecam klinikę Medest każdemu, kto zmaga się z podobnymi problemami!”
“Pan Doktor Wiktor jest godnym polecenia stomatologiem, bardzo profesjonalnym, dokładnym, a przy tym delikatnym, miłym, empatycznym. Panującą w gabinecie atmosfera powoduje, że pacjent nie stresuje się, leczenie jest bezbolesne, można określić je jako przyjemne. Pani Beatka, asystentka, swoim humorem bardzo pomaga w tworzeniu i utrzymaniu przyjaznej atmosfery. Gdyby wszystkie gabinety dentystyczne takie były, nikt nie obawiałby się wizyty u stomatologa. Bardzo polecam LASERDENT, Pana Doktora Wiktora oraz Panią Beatkę.”
“Z całego serca gorąco polecam! Pani Monika to niesamowicie profesjonalna Osoba z ogromną wiedzą i doświadczeniem, a przy tym bardzo sympatyczna i uśmiechnięta.”
“Miałam wykonywany zabieg założenia balona żołądkowego w tej klinice i z całego serca mogę polecić to miejsce każdemu, kto szuka profesjonalizmu połączonego z ludzkim podejściem. Od samego początku czułam się zaopiekowana – zarówno przed zabiegiem, jak i po nim. Personel jest niesamowicie serdeczny, empatyczny i kompetentny. Każde pytanie spotykało się z cierpliwą i wyczerpującą odpowiedzią, a atmosfera w klinice pozwalała poczuć się bezpiecznie i spokojnie. To, co zasługuje na szczególne wyróżnienie, to opieka po zabiegu – nie zostaje się samemu, tylko naprawdę czuć ogromne zaangażowanie zespołu w dalszy proces leczenia i rekonwalescencji. Fachowość, empatia i prawdziwa troska o pacjenta – to wyróżnia tę klinikę. Jestem bardzo wdzięczna i zadowolona z całego przebiegu oraz efektów. Dziękuję!”
“Polecam bardzo . Przyjazna mila atmosfera zarowno terapeutow jak pani w recepcji. Zabiegii profesjonalne, swiadczone z duzym zaangażowaniem.”
“Włosy brwi i paznokcie piękne, polecam każdej Pani”
“Miałam przyjemność odwiedzić gabinet Dentistar w Opolu i jestem bardzo zadowolona z wizyty. Już od samego wejścia czuć miłą i profesjonalną atmosferę – Pani Kasia na recepcji jest pomocna i życzliwa. Pani Dr. podchodzi do pacjenta z dużą cierpliwością i dokładnie tłumaczy każdy etap leczenia, co daje poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Zabieg został przeprowadzony bezboleśnie, w nowoczesnym gabinecie i z dużą dbałością o higienę. Ceny są adekwatne do jakości usług. To miejsce, do którego wraca się z uśmiechem – serdecznie polecam!”