Opinie

  1. lucyna molek ★★★★★

    Pani Kasiu! Chciałam z całego serca podziękować za wszystko, co Pani dla mnie zrobiła. Jestem po operacji endoprotezy biodra. Moja sprawność to efekt Pani ciężkiej pracy i poświęcenia. Dziękuję za to, że pomogła mi Pani odzyskać radość z codziennego funkcjonowania. Lekarz po mojej ostatniej wizycie był bardzo zadowolony z rehabilitacji. POLECAM PANIĄ KASIĘ, TO ŚWIETNA REHABILITANTKA.

  2. Józef Łata ★★★★★

    Pani Kasia jest świetną doświadczoną fizoterapełtką po czterech zabiegach bul z biodra i nogi ustąpił...wina kręgosłupa....Pani Kasia to opanowała.... dziękuję i polecam

  3. joanna żarska ★★★★★

    Pojawiłam się u Pani Kasi z kontuzją kostki. Wystarczyło tylko kilka wizyt żeby doprowadzić ją do porządku. Umiejętności Pani Kasi są niesamowite, dawno nie spotkałam tak dobrej fizjoterapeutki. Wiem, że jeśli znów będę mieć problem to pojawię się właśnie u niej. Szczerze polecam!

  1. babu100 babubowski ★★★★★

    Bardzo dobre miejsce. Moja kolejna wizyta. Wcześniej noga kilka lat wstecz ,teraz ręka nadgarstek. Kolejny raz nie zawiodłem się. Polecam Wszystkim. Bardzo dobre podejście do osoby.. Otwarta , życzliwa,pomocna,,sympatyczna z wielkim poczuciem humoru.. I przede wszystkim podejście. By mieć dobry kontakt z osobą chorą. Taki dar trza mieć w sobie. A ta dziewczyna go ma. 6+

  2. Czesław Stelmaszyk ★★★★★

    W mojej ocenie pani Kasia jest bardzo dobrą fizjoterapeutką. Pierwszy raz pomogła mojej teściowej, która złamała staw biodrowy i wstawiono jej endoprotezę. Pani Kasia dosłownie postawiła teściową na nogi i dzięki jej zabiegom przez dziesięć lat funkcjonowała ona w pełni samodzielnie. W marcu tego roku teściowa złamała drugie biodro i znowu nieoceniona pani Kasia pomogła odzyskać teściowej wiarę w to, że może ona wrócić do dawnej sprawności. Obserwując pracę pani Kasi postanowiłem jej zaufać i poprosiłem o pomoc. Od wielu lat mam poważne problemy neurologiczne związane z uszkodzeniem kręgosłupa odcinka szyjnego oraz lędźwiowego. Po dwóch zabiegach zniknął ból, który towarzyszył mi od wielu lat i mam nadzieję na jeszcze lepsze rezultaty terapii wdrożonej przez panią Kasię. Polecam panią Kasię jako świetnego fachowca.

  3. Lidia M. ★★★★★

    Pani Kasia jest bardzo sympatyczną i zawsze uśmiechniętą osobą. Profesjonalnie i sumiennie podchodzi do każdego pacjenta traktujac go indywidualnie. Swoją pogodą ducha, życzliwością i optymizmem zaraża każdego i to działa. Polecam

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres FizjoPunkt Katarzyna Pikos-Weihs?

FizjoPunkt Katarzyna Pikos-Weihs znajduje się przy Niemodlińska 19, 45-710 Opole, Opolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do FizjoPunkt Katarzyna Pikos-Weihs?

Można skontaktować się z FizjoPunkt Katarzyna Pikos-Weihs pod numerem +48 796 703 259

Jak można dotrzeć do FizjoPunkt Katarzyna Pikos-Weihs?

Do FizjoPunkt Katarzyna Pikos-Weihs można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements