Instytut Śląski
“Bardzo przyjemna i miła atmosfera oraz obsługa , nik nie czepia się o namordniki covidowe .”
Znaleziono 11 wyników
“Bardzo przyjemna i miła atmosfera oraz obsługa , nik nie czepia się o namordniki covidowe .”
“Serdecznie polecam zabiegi u Pani Weroniki, która świetnie dobiera zabiegi i zawsze wychodzę zadowolona z gabinetu. Efekty zabiegów zawsze mnie ogromnie cieszą. Wyjątkowa atmosfera w gabinecie, aż chce się wracać.”
“Wspaniałe miejsce - zarówno jeśli chodzi o zabiegi medycyny estetycznej jak i kosmetologiczne. Pani Doktor jest specjalistką doskonałą - dokładne doradztwo, dobór zabiegów i ich wykonanie oraz podejście do pacjenta - wszystko na najwyższym poziomie. Cudowna i empatyczna osoba. Podobnie Panie Kosmetolożki - fachowość, profesjonalizm i bezpieczeństwo. Z pewnością należy również wspomnieć o Paniach w rejestracji, które są przemiłe i zawsze służą pomocą. Szczerze wszystkim polecam.”
“Studia w latach 1999-2004. Bardzo miłe wspomnienia.”
“Polecam gorąco! Panie w dziekanacie przemiłe! Bardzo pomocne. W ogóle nie czuć tam jakby się było w dziekanacie :D”
“Wspaniali wykładowcy, przede wszystkim dr Walczak, dr Nawrat czy dr Gawor. Miejsce do którego mam ogromny sentyment. Urok studiowania w Opolu polega na tym, że studia można łatwo łączyć z pracą czy zaangażowaniem w ruch studencki, np. koła naukowe, samorząd, AZS. Poza wykształceniem można zdobyć cenne doświadczenie zawodowe, ale to drugie zależy od zaangażowania, planu i wizji swojej kariery.”
“Polecam tu studiować: profesjonalna kadra, dobre zaplecze, miła atmosfera, możliwość rozwoju swoich pasji”