Przegląd katalogu
- 324 Łączna liczba firm
- 3.3 Średnia ocena
- 75% Z opiniami
- 58% Ze zdjęciami
Znaleziono 324 wyników
Przeglądaj instytut w województwie Małopolskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 324 wyników w województwie Małopolskim. Średnia ocena 3.3/5 na podstawie 10,321 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera instytut z miast takich jak Kraków, Oświęcim, Wieliczka, Chrzanów, Bochnia i innych.
“Bardzo polecam panią Natalię Kuc, która jest osobą bardzo kompetentną oraz niezwykle sympatyczną. Podczas terapii otrzymałem wiele, bardzo przydatnych treści oraz narzędzia pozwalające na skuteczne radzenie sobie z moimi problemami. Na każdym spotkaniu czułem się niesamowicie komfortowo.”
“Lili w Kętach to prawdziwy strzał w dziesiątkę! Świetne masaże – relaksujące, profesjonalnie wykonane, idealne po ciężkim dniu. Pirsing również na najwyższym poziomie – wszystko sterylne, precyzyjnie i z indywidualnym podejściem. Zabiegi na twarz robią ogromne wrażenie – widoczne efekty i przyjemna atmosfera sprawiają, że chce się wracać. Zdecydowanie polecam!”
“Wybrałam tę szkołę rysunku w Krakowie bo zależało mi na małych grupach i instruktorka poświęcała każdemu czas pokazując jak poprawić proporcje w portretach co dało mi pewność przed egzaminem.”
“Korzystałam z zabiegów przeprowadzanych przez Panią Katarzynę Czyżowicz i Panią Doktor Katarzynę Podolec i polecam - uprzejme i profesjonalne podejście, jestem bardzo zadowolona z efektów. Poza tym panuje tam dobra atmosfera, panie w rejestracji również są bardzo miłe i pomocne. Na pewno będę wracać.”
“Jestem pacjentem Pani Doktor od dwóch lat. Miałem problem z zaciskaniem zębów i trafiłem tu skierowany przez stomatologa na toksynę botulinowa. Jestem bardzo zadowolony z efektów zabiegu- przestałem zgrzytać zębami i niszczyć sobie szkliwo. Polecam serdecznie Panią Doktor.”
“Super miejsce do zdobywania nowoczesnej wiedzy z zakresu GIS”
“Z czystym sumieniem ten salon jest godny polecenia .Jestem bardzo zadowolona z zabiegów które oferuja.Godnie polecam Panią Monikę i Panią Wiktorie są to kobiety profesjonalne ,bardzo dokładne. Przede wszystkim są bardzo miłe i umieją zadbać o klienta.Bardzo polecam jestem mega zadowolona i napewno nie jeden raz odwiedzę ten salon .”
“Polecam serdecznie Instytut Kosmetyczny Bożeny Kiełbik szczególnie doceniam indywidualne podejście do klienta. Zabiegi, które wykonywane są z pełnym profesjonalizmem i dbałością o szczegóły wraz z wiedzą jaką posiada personel salonu.”
“Nie wyobrażam sobie uczyć się włoskiego w innym miejscu. :))”
“Polecam paznokcie u Pani Anety! Bardzo solidne i dokładne wykonanie. Przez 20 lat nikt nie zrobił mi nigdy lepszych paznokci! Właścicielka salonu zawsze mega sympatyczna! Polecam z całego serca”
“Byłam na szkoleniu Perfekcyjny Manicure Basic i jestem naprawdę zachwycona! Atmosfera była świetna, a dziewczyny to prawdziwe profesjonalistki. Cierpliwe, zaangażowane i bardzo dokładne. Przekazały mi ogrom praktycznej wiedzy, krok po kroku tłumacząc każdą technikę i dzieląc się cennymi wskazówkami. Dzięki nim praca z hybrydą stała się dla mnie naprawdę prosta i przyjemna. Czuję się pewniej, a efekty mojej stylizacji paznokci są o niebo lepsze. Z całego serca polecam to szkolenie!❤️”
“Fajne klimatyczne miejsce. Trzeba lubić klasykę. Wiadomo może być retro, ale naprawdę można wypocząć”
“Konkretna, energiczna specjalistka od rzeczy zwykłych i niezwykłych. Idealne połączenie dobrego rzemieślnika i artysty :) Nie proponuje rzeczy niemożliwych, nie namawia na kosztowne zabiegi. Bez problemu dzieli się z klientem swoją wiedzą, podpowiada jak dbać o włosy w domu. Ja jestem akurat tą bardziej "zwykłą" klientką, nie szaleję z cięciem czy kolorem. Ale widziałam efekty pracy p. Eli z tego drugiego "brzegu" i były wow! Od kilku lat doskonale ścina moje włosy, ostatnio zdecydowałm się na ich rozjaśnienie i jestem bardzo zadowolona. Polecam gorąco!”
“Manicure wykonywane przez Panią Maję na najwyższym poziomie. Z taką dokładnością jeszcze się nie spotkałam. Super atmosfera! Ciepłe i przyjazne wnętrze.Bardzo dziękuję:)”
“Przepięknie wyremontowany pałac Puslowskich - dar Ksawerego Pusłowskiego dla UJ. W takich wnętrzach milej się studiuje i przyjemniej słucha muzyki. Wejdźcie do biblioteki i zobaczycie jak w XIX w. się mieszkało.”
“Państwowa instytucja, która odnosi sukcesy na polu badawczym. Znajduje się w pałacu, który w swoich murach gościł wiele koronowanych głów. Jest tam również hotel. Wnętrza utrzymane w historycznej aranżacji.”
“Państwowa instytucja, która odnosi sukcesy na polu badawczym. Znajduje się w pałacu, który w swoich murach gościł wiele koronowanych głów. Jest tam również hotel. Wnętrza utrzymane w historycznej aranżacji.”
“Cattleya, to miejsce, w którym można nie tylko zadbać o siebie w wyjątkowy sposób, ale i wypocząć. Profesjonalizm na najwyższym poziomie. Pani Anna z ogromnym wyczuciem i wiedzą dobiera zabiegi idealnie dopasowane do indywidualnych potrzeb. Z pełnym przekonaniem oceniam na 10/10. Serdecznie polecam!”
“Świetna atmosfera i pełny profesjonalizm! Pani wykonująca lifting rzęs była kompetentna i jednocześnie przesympatyczna. Dokładnie mówiła co robi i bardzo dbała o komfort klienta. Uzyskałam dokładnie taki efekt, jakiego oczekiwałam. Jeśli zdecyduję się na kolejny zabieg w przyszłości, na pewno wrócę właśnie tutaj. Polecam z całego serca.”
“Jestem zachwycona! Obsługa bardzo miła, profesjonalna i dokładna. Paznokcie wyglądają przepięknie a atmosfera w salonie sprawia, że chce się wracać. Zdecydowanie polecam każdemu, kto szuka jakości i relaksu w jednym miejscu!”
“Polecam gabinet New Life. Korzystam z oferowanych usług od paru lat i za każdym razem jestem bardzo zadowolona. Pani Joanna jest osobą kompetentną i profesjonalną. Wizyta zawsze przebiega w miłej atmosferze.”
“Bardzo polecam to miejsce, super profesjonalnie, bardzo dobry sprzęt i kosmetyki najwyżej jakości. Efekt po zabiegu fantastyczny. Makijaż permanentny u Pani Wioli to cud nad cudami :)”
“Miła, szybka i wysokiej jakości obsługa w bardzo przystępnej cenie, szczególnie jeśli chodzi o strzyżenie!”
“Instytut dysponuje cennym zielnikiem i dużą biblioteką.”
“Dotychczas mogłam wziąć udział w jednym kursie hybrydowym i kilku on-line. Jestem pod wrażeniem wiedzy i sposobu przekazywania jej przez Panią Doktor Wiktorię, a także Panią Doktor Helenę (na odbytych przeze mnie kursach Panie były wykładowczyniami). Atmosfera na kursie hybrydowym była cudowna, dni w Krakowie wypełnione wykładami i praktykami, Pani Doktor cierpliwie tłumaczyła zakres materiału i widać było zaangażowanie w chęć nauczenia kursantów praktycznych umiejętności. Polecam gorąco - jeżeli kursant ma chęć i pokorę do nauki nowych umiejętności, nie ma możliwości, aby ukończył kurs bez zdobycia nowej wiedzy.”
“Miałam przyjemność wziąć udział w Małopolskiej Nocy Naukowców w Instytucie. Towarzyszyły mi dzieciaki w wieku 3 i 6 lat. Dzieci były zachwycone! Spędziliśmy tam 3h - pełne ciekawych eksperymentów, rozmów, wielu pytań, zabawy i ciekawostek. Logistycznie Instytut przygotowany rewelacyjnie, a ludzie - od ochroniarzy przy wjeździe zaczynając - sympatyczni, pomocni i tworzący cudowną atmosferę. Na pewno za rok wrócimy!:)”
“Brałam udział w kursie online. Jestem bardzo zadowolona. Po spotkaniu otrzymałam materiały do zajęć i zaświadczenie. Dobra i sprawna organizacja. Obsługa przesympatyczna i pomocna. W przyszłości na pewno skorzystam z usług KIRE.”