Przegląd katalogu
- 270 Łączna liczba firm
- 3.1 Średnia ocena
- 69% Z opiniami
- 56% Ze zdjęciami
Znaleziono 270 wyników
Przeglądaj instytut w województwie Wielkopolskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 270 wyników w województwie Wielkopolskim. Średnia ocena 3.1/5 na podstawie 8,015 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera instytut z miast takich jak Poznań, Środa Wielkopolska, Swarzędz, Kórnik, Gniezno i innych.
“Instytut Psychologii w Poznaniu to miejsce, w którym można liczyć na empatię, profesjonalizm i prawdziwe wsparcie. Spotkania dają poczucie bezpieczeństwa i pomagają w rozwoju. Bardzo polecam wszystkim, którzy szukają rzetelnej pomocy psychologicznej opartej na zrozumieniu życzliwości i umiejętności budowania atmosfery zaufania. Budują też wewnętrzne zasoby aby ruszyć na przód, w zgodzie z własnymi przekonaniami i zaakceptować wszystko to na co nie mamy wpływu.”
“Miejsce na wysokim poziomie, czyste, przestronne, nie ma tego typowego dla salonów mani/pedi kiczu. Jakość usług 10/10.”
“Konsultacje u Emilii Raszyńskiej w warszawskim Instytucie Mikroekologii okazały się strzałem w 10. Długi wywiad, potem konkretne wskazania, jak skutecznie zmienić nawyki i dietę. Małe kroki, duże efekty!”
“Pani Iwona to świetny specjalista. Efekty po terapii są widoczne niemalże od razu, pod warunkiem wykonywania zadanych ćwiczeń. Długo szukałam odpowiedniego specjalisty i w końcu trafiłam na Panią Iwonę.”
“Profesjonalizm Pani mgr Kosmetolog powoduje, że jest klientką od lat. Korzystam też z zabiegów medycyny estetycznej u Pani Doktor. Mam 100 % zaufanie do obu Pań: Sandry i Alicji.”
“Miałam przyjemność skorzystać z konsultacji trychologicznej oraz zabiegu leczniczego w związku z problemami skóry głowy. Podczas konsultacji trycholog dokładnie przeanalizowała stan mojej skóry głowy, przeprowadziła szczegółowy wywiad i wykonała badanie trichoskopowe. Wszystko zostało mi jasno i zrozumiale wyjaśnione, a plan terapii został dobrany indywidualnie do moich potrzeb. Z całego serca polecam konsultację każdemu, kto zmaga się z problemami skóry głowy. Profesjonalne podejście, ogromna wiedza specjalisty i realne efekty.”
“Bardzo dobry fryzjer męski. Polecam”
“Najlepszy Lekarz na świecie. Polecam.”
“Miła obsługa i pełen profesjonalizm . Gorąco polecam”
“Gorąco polecam! Fantastyczne miejsce gdzie zadbają o Ciebie od stóp do głów ;) Pani Ola i Pani Ania profesjonalnie podchodzą do każdej klientki, starannie dobierając zabiegi. Z ich wiedzą i sprzętem jakim dysponują można zdziałać cuda :) Osobiście korzystałam z różnych zabiegów, m.in. karboksyterapia. Efekty wow!!”
“Szeroki wachlarz usług, fachowa i przemiła kadra. Każda wizyta jest przyjemną dawką luksusu za rozsądną cenę”
“Jeśli udało się Wam stworzyć test na covid to jestem pod wrażeniem. Wielu sukcesów naukowych. Kraków pozdrawia i tak trzymać.”
“Bardzo miły pracownik i bardzo sprawnie przeprowadzane testy na Covida w drive-thru. Dobrze oznaczone (gęsto porozstawiane znaki kierujące do namiotu na tyłach budynku), a długi podjazd sprawia, że nie tarasuje się ulicy w oczekiwaniu na swoją kolej.”
“Piękny czas dla naszego syna! Bardzo polecamy grupę zabawową i klub dwulatka. Świetna zabawa, rewelacyjne panie opiekunki, sporo dodatkowych warsztatów dla rodziców. A przede wszystkim świetna atmosfera! Polecamy”
“Byłam razem z mężem na wspólnym masażu w Instytucie, profesjonalizm, miła atmosfera oraz dyskrecja jest na najwyższym poziomie.Polecam usługi w Idea Fit&Spa.”
“Wraz z moją dziewczyną udaliśmy się do Instytutu Salamandra. Super wnętrze, miła atmosfera. Zabieg z którego korzysta, to laserowe usuwanie tatuażu, który wykonywany jest przez Panią Dominikę. Dziewczyna jak na młody wiek, posiada sporą wiedzę. Podczas wykonywania zabiegu nie daje odczuć, że zabieg jest bolesny. Uśmiechnięta i chętna do rozmowy. Na chwilę obecną czekamy na kolejną sesję usuwania tatuażu, ale już po dwóch sesjach widoczne są rezultaty. Serdecznie pozdrawiam i polecam miejsce :)!”
“Bardzo pomocne szkolenie, ogrom wiedzy praktycznej. Warte każdej złotówki. Polecam!”
“Świetna lokalizacja. Wysoki standard.”
“Poraża kompetencją i skutecznością, polecam !!!”
“Pani Sandra to przesympatyczna istota z wyczuciem gustu i ze znajomością fachu. Gabinet czysty, ceny niewygórowane, świetna atmosfera. Z czystym sumieniem polecam salon Meraki!”
“French zrobiony bardzo starannie i dokładnie. Wizyta w super atmosferze – polecam :)”
“Od kilku miesięcy zmagałem się z bolesnym wrastającym paznokciem, który utrudniał mi chodzenie, a o bieganiu mogłem tylko pomarzyć. Z polecenia znajomego umówiłem się na wizytę w Instytucie Podologii w Poznaniu. Już na miejscu poczułem, że jestem w dobrych rękach Pani Agnieszka okazała się być bardzo profesjonalna, a atmosfera w salonie była spokojna i życzliwa. Po konsultacji zaproponowano mi zabieg plastyki wałów okołopaznokciowych, który przeprowadzono szybko i bezboleśnie. Kilka dni później ból ustąpił, a rana zaczęła się świetnie goić. Dziś znów mogę trenować, a do Instytutu wracam na regularne kontrole z pełnym zaufaniem.”
“Już na pierwszej wizycie Pani Kasia przeprowadziła szczegółową konsultację, oceniła stan mojej skóry i dobrała zabiegi idealnie do moich potrzeb. Zgodnie z jej zaleceniami wykonałyśmy serię nawilżających zabiegów odbudowujących barierę hydrolipidową. Efekt bardzo mi się podoba– skóra stała się gładka, promienna, już nie jest taka podrażniona i zaczerwieniona. Jestem bardzo wdzięczna za fachowe doradztwo, profesjonalne podejście i ciepłą atmosferę. Na pewno wrócę! Już niedługo zaczynamy kolejną serię zabiegów peelingu węglowego – nie mogę się doczekać efektów! Dodam jeszcze, że kolagen bardzo smaczny !”
“Przepiękne miejsce z uwagi na tysiące roślin, krzewów i drzew, dla których arboretum jest domem. Mnóstwo informacji o nich oraz o twórcach parku można znaleźć na tabliczkach, ale też w aplikacji. Dużo alejek, więc można ciągle odkrywać nowe zakamarki. Są też toalety w kilku miejscach, stoły piknikowe, oczka wodne, punkty gastronomiczne. Do zakupionego biletu (15 zł) dostaje się małą mapkę arboretum, ale w całym parku są też tablice, wskazujące drogę, więc nie da się zgubić. W maju można też w ramach jednego biletu zobaczyć nowe arboretum z wielką kolekcją lilaków, azalii i rododendronów. Naprawdę warto, zwłaszcza w porze kwitnienia.”
“Fantastyczne miejsce i klimat..Serdecznie polecam.”
“Kompleksowe opracowania w zakresie konstrukcji i badań pojazdów szynowych.”