„Najlepsza kwiaciarnia w okolicy! Profesjonalne doradztwo, świetne pomysły i bardzo przystępne ceny. Każdy bukiet robi wrażenie.”
Zdjęcia
Opinie
-
Igor Skoberla ★★★★★
-
Jadwiga Radosz ★★★★★
Zamawiałam bukiet na specjalną okazję i efekt przerósł moje oczekiwania Kompozycja była elegancka , a kwiaty długo stały świeże Na pewno wrócę
-
Casper Fregoo ★☆☆☆☆
W kwiaciarniach bywam bardzo często i przeważnie wychodzę zadowolony z jakości obsługi i z tego co kupiłem żeby podarować drugiej osobie. Ale dzisiaj się dość mocno zaskoczyłem gdy Pani powiedziała mi że nie wykona bukietu gdyż uważa że kwiaty które wybrałem do siebie nie pasują. W innych kwiaciarniach spotykałem się z profesjonalnymi podejściem, chęcią przełamywania standardów w robieniu bukietów. Bukiet który dostałem był kolokwialnie mówiąc okropny oraz Pani pracująca tam nie wykazała się swoimi umiejętnościami oraz nie była zbyt miła. Zdecydowanie bardziej polecam się udać do kwiaciarni na ulicy Judyma lub na pksie w Kozlu
-
Jan Rozmierski ★☆☆☆☆
Uwaga, najgorsza kwiaciarnia w mieście. Ostrzegam wszystkich nawet przed pomysłem pójścia do tego miejsca. Już na wejściu człowiek jest zmierzony wzrokiem jakby był złodziejem (co potwierdzają inne opinie). Zapomnij o swobodnym zwiedzaniu sklepu i oglądaniu asortymentu. Ceny są nie do zaakceptowania, a dostajesz za ustaloną kwotę coś co nawet bukietu nie przypomina. Aż dziw człowieka bierze, że takie miejsca jeszcze istnieją na mapie Kędzierzyna-Koźla. Może gdyby nie ta „paniusia”, co udaje, że obsługuje klientów, to to miejsce miałoby szansę na jakiekolwiek pozytywne opinie.
-
Daniel Kopeć ★★★★★
Bukiet jest przepiękny! Pełno ludzi komplementowało go i zwracało uwagę, a najbardziej sie podobał partnerce:)
-
Migotliwy Jaguar ★★★★★
Kiedy muszę kupić kwiaty zawsze udaje się do tej kwiaciarni bardzo duży wybór kwiaty zawsze są świeże i pachnące Poza tym jest blisko centrum i ceny są okej polecam i pozdrawiam panią która robiła mi wiązankę
-
Naaajak ★★★★★
Profesjonalna i bardzo miła obsługa na wysokim poziomie oraz bardzo bogaty asortyment w dobrych na dzisiejsze czasy pieniążkach :) Pozdrawiam serdecznie nie żałujcie na swoje kobiety panowie Pozdrawiam
-
Agnieszka “Agi.lev” Jankowski ★★★★★
Super, jestem bardzo zadowolona ,panie bardzo mile i zorganizowane. Jeden telefon ☎️ jeden Mail i juz wszystko zalatwione ,3 bukiety pieknych kwiatow dostarczone do 3 roznych miejsc oddalonych od siebie. Jeszcze raz bardzo dziekuje i polecam.
-
Ma Ja ★☆☆☆☆
Nie polecam! Za 60 zł to śmieszne są te wiązanki, czy właścicielka bywa w Lidlu czy Carrefour? Widzi, co i za ile oferują? A tu gałązka gipsówki podzielona na 2, zawieszina na drugie to 2× 5 zł! Nigdy więcej tam nie pójdę! Wolę kupić 2 dobrej jakości wina niż 1 straszny bukiecik!
-
Jakub Lepich ★★★★★
Najlepsza kwiaciarnia w mieście. Kupiłem piękne 2 ogromne, świeże bukiety które mimo upałów i wg zaleceń Pani florystki bardzo długo się utrzymały. Polecam każdemu!!!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Kwiaciarnia Róża?
Kwiaciarnia Róża znajduje się przy Grunwaldzka 7, Koźle, 47-220 Kędzierzyn-Koźle, Opolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Kwiaciarnia Róża?
Można skontaktować się z Kwiaciarnia Róża pod numerem +48 604 596 256
Jak można dotrzeć do Kwiaciarnia Róża?
Do Kwiaciarnia Róża można dotrzeć, korzystając z poniższego linku