Przegląd katalogu
- 213 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 97% Z opiniami
- 94% Ze zdjęciami
Znaleziono 213 wyników
Przeglądaj sushi w województwie Warmińsko-Mazurskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 213 wyników w województwie Warmińsko-Mazurskim. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 155,417 opinii i ocen.
“2025 - Cena zestawu to 25 zł. Dwie zupy do wyboru, 2 drugie dania lub zestaw na słodko z trzema naleśnikami. Jedzonko bardzo smakowało. Rzeczywiście domowe obiadki w bardzo rozsądnej cenie. Gołąbek był pyszny a naleśniki miały do dekoracji bitą śmietanę, sos czekoladowy i sos truskawkowy. Mniam! Wygląd lokalu bez szału ale jest czysto. Toaleta taka sobie, bez mydła. Generalnie polecam.”
“Zdecydowanie polecam! W niedzielny wieczór bez problemu znaleźliśmy wolny stolik, a obsługa była szybka i bardzo miła. Jedzenie smaczne i ładnie podane.”
“Obsługa bardzo sympatyczna, jedzenie przepyszne , polecam wszystkim tym którzy się zastanawiają czy warto i odpowiadam krótko, że jak najbardziej :) Pozdrawiam serdecznie i proszę nie sugerować się opiniami ludzi którzy jak pasowało , opinii pozytywnej nie zostawili a jak raz było coś nie tak to piszą, najlepiej przekonać się samemu :)”
“Smacznie i szybko, mega obsługa a właściciele zawsze chętni do wspierania charytatywnych akcji. Zorganizowanie wiekszej imprezy w lokalu to tez nie problem, polecam.”
“Po remoncie sklep Lidl zrobił ogromne wrażenie – przestrzeń jest dużo bardziej przejrzysta, a zakupy stały się wygodniejsze i szybsze. Często robię tu zakupy, bo teraz wszystko wygląda nowocześnie i jest świetnie zorganizowane.”
“+Butelkomat przed wejsciem -wyjście wymaga paragonu -parkowanie wymaga biletu”
“Świetny Lidl. Zawsze bardzo czysto, towar poukładany na półkach i brak palet na środku alejek. Obsługa równie wspaniała, zawsze pomocna i uprzejma. Dziękuję pięknej Pani, która zawsze pomaga mi znaleźć najlepsze okazy pomidorów ;)”
“Bardzo dobre jedzenie. Byłam juz kilka razy, nigdy się nie zawiodłam.”
“Jadalnia powstała na miejscu w którym kiedyś był osiedllwy sklepik. W tym momencie pełni funkcję produkcyjną na jedzenie. Zamówiłem strawę kilka razy, zawsze za odbiorem osobistym. Z dwa razy zdarzyło się, że w zamówieniu drobny szczegół różnił się od ustaleń. Raz smak sosu na podeście miał być inny, a innego raz miało być ciasto puszyste, a było płaskie. Smak oceniam na jeden z lepszych, a jadłem już w 80% pizzeri w Olsztynie. Na duży plus sympatyczna obsługa.”
“Smaczne jedzenie, zupa grzybowa rewelacja, klimatycznie, w samym centrum starego miasta, polecam”
“Bardzo smacznie i przyjemnie trzeba poczekać 20min ale warto”
“Pizza bardzo dobra, zapiekanka duża i dobra, obsługa miła, jedyny minus to długi czas oczekiwania.”
“Zdecydowanie najlepsza pizzeria w okolicy! + Świetne ciasto + Świeże, wysokiej jakości składniki + Przyzwoite ceny + Bardzo dobra obsługa - Czasami ciężko się dodzwonić* - W weekendy czas oczekiwania może być baaardzo długi* * Ew. minusy wynikają raczej z tego, że jest to najlepszy lokal w okolicy, więc niestety trzeba się liczyć z tym, że trzeba czekać... bo warto! :-)”
“Bar typu fast food ,raczej bym w nowym ubraniu tam nie przychodził bo zapach tłuszczu z frytkownicy będzie za nami podążał do końca dnia.Ale! ! Jedzenie jest świeże bo przychodzi tam dużo osób i ruch jest na okrągło ,skrzydełka z kurczaka są najlepsze jakie w życiu jadłem a próbowałem w różnych miejscach na świecie! Frytki były usmażone doskonale ! Wręcz idealnie ! Ja tam będę wracał niejednokrotnie ! A będąc daleko będę miło wspominał,i trzeba dodać że cenowo jest dostępnie dla każdego .Podsumowując Bar wart uwagi bo jedzenie jest bardzo smaczne i tanie,gorąco polecam.”
“Zdecydowanie najlepsza pizza w regionie. Próbowaliśmy już 4 smaków i każdy byl wyśmienity. Autentyczne składniki- jak mówią pancetta to pancetta nie PL boczek, łosoś w kawałkach, nie wędzony, trufla w oliwie ale posypana borowikami, autentyczny ser scarmoza też dostaniesz. Placek świetnie wypieczony. Oliwa na stolikach- nie polecam, nie cieszy się powodzeniem, może kiedyś właściciel w to też zainwestuje, jak w składniki, ale nadal 5/5. EDiT: ✍️ Oliwia zniknęła ze stolików- na barze pojawiła się nowa, świeża z czosnkiem i rozmarynem- klasa. Brawo za czytanie opinii i wdrażanie zmian. Polecam wytrawne wino na kieliszki w atrakcyjnej cenie: 13 zł. Brawo!”
“Od kilku lat regularnie odwiedzam tę pizzerię i zawsze wychodzę zadowolona. Pizza jest niezmiennie smaczna – bardzo dobre ciasto i bogaty wybór smaków sprawiają, że każdy znajdzie coś dla siebie. Obsługa jest zawsze bardzo miła, uśmiechnięta i pomocna, dzięki czemu panuje tu wyjątkowo przyjemna atmosfera. Jeszcze nigdy się nie zawiodłam i z czystym sumieniem mogę polecić to miejsce każdemu miłośnikowi dobrej pizzy!”
“10.08.2025. Z dwóch pizzeri sprobowanych w Olsztynie, ta wygrywa. Pizza pyszna, usmażoną jak trzeba i cena przyzwoita mimo, że to miejsce jest bardzo popularne. Obsługa sympatyczna i przyjazna. #szama.w.trasie #oneman #olsztyn #pizza”
“Świetny sklep ze zdrową żywnością! Produkty zawsze świeże i wysokiej jakości. Duży wybór, przystępne ceny i bardzo miła obsługa. Zdecydowanie polecam każdemu, kto dba o zdrowe odżywianie!”
“Serdecznie polecam, duże porcje, pyszne jedzonko.”
“Bardzo miła , fajna obsługa z „luźnym „ podejściem do klijenta”
“Ładny i czysty sklep, duża dostępność towarów, świeże pieczywo. Najbardziej podoba mi się aplikacja, dzięki której szybko i łatwo skanuję produkty, dzięki czemu oszczędzam czas przy kasie. Warto wprowadzić tę możliwość w innych lidlach. Polecam zakupy na Jagiellońskiej!”
“Mieszkam niedaleko, więc to mój ulubiony supermarket w Olsztynie, z parkingiem pod dachem i stacją paliw. Bogata oferta produktów ze wszystkich branż, ceny spoko. Pierwsze zakupy z apką Mój Carrefour to 30 zeta rabatu (a w zasadzie drugie, czytać warunki). Polecam”
“W Kauflandzie system kaucyjny działa rewelacyjnie – zwrot butelek załatwiłem bez problemu w punkcie informacyjnym. Oddałem 2 plastikowe butelki i otrzymałem 1 zł kaucji w GOTÓWCE, dokładnie tak jak powinno to działać. Cała procedura była szybka, prosta i bardzo wygodna.”
“Największy market tego typu w Olsztynie i co tu dużo dodać najlepiej wyposażony. Po zmianie wystroju i podziale na odpowiednie strefy towary dobrze wyeksponowane i poukładane. Do tego dość szerokie alejki, gdzie można w miarę swobodnie się przemieszczać po sklepie. Oprócz mnóstwa wyrobów spożywczych jest tu również bardzo duży wybór drobnego wyposażenia mieszkania jak chociażby ubrania, kołdry, poduszki, garnki, talerze, żarówki ale również małe AGD jak i RTV. Cały asortyment w wielu przedziałach cenowych i różnych promocjach oraz przecenach co ma również duże znaczenie dla kupujących.”
“Dyskont z dużym wyborem asortymentu, przystępne ceny, mankamentem są duże kolejki i mała ilość otwartych kas i zbyt mała ilość kas samoobsługowych”
“Bardzo ładny Lidl, miła i pomocna obsługa zawsze pomaga gdy mam problem z odnalezieniem towaru bądź z aplikacją. GORĄCO POLECAM”
“Przemiła obsługa, w szczególności Pani w okularach :)”
“Bardzo miła obsługa i pomocni ludzie. Można tu zjeść, zrobić zakupy, opłacić rachunki, wysłać i wypłacić Lotto, można też wpłacić, lub wypłacić pieniądze z karty. Jest to też punkt odbioru i nadawania paczek, co jest bardzo wygodne. Sprzedawcy informują o promocjach i polecają produkty. Polecam”
“Krótki czas oczekiwania. Pizza dobra, niejedna już stąd zjedzona. Nigdy nie zawiodła. Sos czosnkowy rewelacyjny! Jeden z najlepszych. Cenowo jest w porządku.”