Ciasto tragiczne można by gwoździe wbijać. Cały farsz i dodatki można zsunąć z ciasta. Sosu jest na jeden kawałek pizzy. Na plus klimat i obsluga
Zdjęcia
Opinie
-
Sławomir Szewc ★★★☆☆
-
krzysztof kedzierski ★★☆☆☆
Chyba za dużo gości, obsługa się nie wyrabia, pizza tak oszczędna, że zabrakło soli w cieście. Było znacznie lepiej kiedyś...
-
Żaneta Salamon ★★★★★
Obsługa bardzo sympatyczna, jedzenie przepyszne , polecam wszystkim tym którzy się zastanawiają czy warto i odpowiadam krótko, że jak najbardziej :) Pozdrawiam serdecznie i proszę nie sugerować się opiniami ludzi którzy jak pasowało , opinii pozytywnej nie zostawili a jak raz było coś nie tak to piszą, najlepiej przekonać się samemu :)
-
MC ★☆☆☆☆
Czas oczekiwania na jedzenie w lokalu po prostu tragiczny. Pomimo obietnicy że pizza będzie w ciągu 40 minut (to też bardzo długo !!!), to została podana po 1:25. Przez nasz czas oczekiwania, widzieliśmy jak ich pracownica wychodzi 4 razy z pizzami na wynos… rozczarowujące jest to, że klient w restauracji nie liczy się dla nich w ogóle… Przy dużym ruchu możecie też liczyć na to, że zjecie pizze bez fanów, bo to zakalec. Wielka szkoda :(
-
Dan Ro ★☆☆☆☆
1. Sos do połowy kawałka. 2. Ciasto tragicznie twarde 3. Cały farsz spada z pizzy. Nie jeden raz ale nic się nie zmienia więc 1 gwiazdka bo 0 nie można dać. Ceny jak za super jakość a jest źle. Czekam na konkurencję
-
Mateusz Janicki ★★★★☆
Zamówione jedzenie na dowóz. Szybka dostawa, bardzo miła obsługa lecz wielkość zamówionej pizzy troszkę daje do życzenia.
-
Rozomak ★★★☆☆
Miejsce w środku ponure i ciemne. Pizza przeciętna,w smaku średnia, bez rewelacji. Jadłam dużo lepsze.Byłam głodna więc zjadłam ale szału nie było. Miła obsługa.
-
Stanisław Michalski ★★★★★
Bardzo smaczne pizze, dużo składników, miła przytulna atmosfera. Nie jest jakoś mega drogo na obecne czasy normalnie. Polecam
-
psgmobile ★☆☆☆☆
Zamówiliśmy 4 sałatki z kurczakiem, całkowita porażka, szkoda produktów bo wyraźnie były świeże ale wykonanie masakra. Winegret glut proszkowy z paczki, kurczak nie wiem czy gotowany a potem dosmażony na "okoliczność" sałatki, tragedia! Sałatka z kurczaka za 22 zł nie warta 10zl, w Biedronce są lepiej wykonane.
-
Anna D. ★★★★☆
Dobra pizza, nieco zbyt wilgotna na spodzie, ale dobre ciasto, świeże dodatki, smakowity wygląd, miła obsługa
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Festina?
Festina znajduje się przy Ogrodowa 8, 11-300 Biskupiec, Warmińsko-Mazurskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Festina?
Można skontaktować się z Festina pod numerem +48 897 154 693
Jak można dotrzeć do Festina?
Do Festina można dotrzeć, korzystając z poniższego linku