OSKP - Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów w Olsztynie
“Niezwykle profesjonalna, bardzo pomocna i życzliwa obsługa. Badanie techniczne pojazdu u Was to prawdziwa przyjemność i pewność bezpieczeństwa. Dziękuję!”
Znaleziono 3 wyników
“Niezwykle profesjonalna, bardzo pomocna i życzliwa obsługa. Badanie techniczne pojazdu u Was to prawdziwa przyjemność i pewność bezpieczeństwa. Dziękuję!”
“Miła i pomocna obsługa. Badanie techniczne samochodu przebiegło sprawnie. Dziękuję!”
“Bardzo dziękuję za pomoc i fachową obsługę Pani Wiolecie Czuryłło. Na każdym etapie wzorowy kontakt, wszystkie niejasności tłumaczone na bieżąco. Auto finalnie udało się odebrać aż 4 miesiące wcześniej! Zakup auta i cała procedura finansowa przebiegła łatwo, szybko, bez niepotrzebnych komplikacji i w bardzo miłej atmosferze. A4 jeździ jak marzenie :D Polecam!”