Przegląd katalogu
- 157 Łączna liczba firm
- 4.4 Średnia ocena
- 98% Z opiniami
- 87% Ze zdjęciami
Znaleziono 157 wyników
Przeglądaj stacja obsługi samochodów w województwie Pomorskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 157 wyników w województwie Pomorskim. Średnia ocena 4.4/5 na podstawie 42,425 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera stacja obsługi samochodów z miast takich jak Gdańsk, Gdynia, Wejherowo, Rumia, Pruszcz Gdański i innych.
“Profeska, szybko, molo, dokładnie. Polecam”
“Miła obsługa. Wszystko szybko i sprawnie!”
“Bardzo miła Obsługa ,Pan Diagnosta bardzo uprzejmy kulturalny ,bardzo ładny duzy wyswietlacz który pokazuje stan zawieszenia przod tyl oraz siłę hamowania oraz inne parametry .Diagnostyka Super .Jestem na dłużej .”
“Polecam! Bardzo sprawnie, w miłej atmosferze, bez czekania. Warto czasem odjechać od głównych arterii miasta Gdynia.”
“Polecam! Milo sympatycznie i rzeczowo.”
“Konkretnie, profesjonalne i na temat. Przeglądy tzw. "olejowe", drobne naprawy jak i te grubsze wykonane profesjonalne i bez poprawek. Miła ekipa! Polecam!”
“Bezproblemowa obsługa. Wszystko załatwione.”
“Miły Pan zrobił przezłąd szybko i łatwo. Polecam I napewno wróće do tego miejsca na kolejny przegląd techniczny.”
“Badanie techniczne mojego samochodu przebiegło sprawnie i nawet bardzo szybko.Pan zajmujący się technicznie jest bardzo sympatyczny, miły.”
“Wszystko sprawnie, bez kolejek i stresu. Miła obsługa, szybki przegląd - polecam z czystym sumieniem!”
“Jeżdżę tam od lat. Bardzo profesjonalna obsługa. Chłopaki doradza w razie problemów. Nie ma kolejek. Polecam.”
“Pan Piotr bardzo miły i pomocny (nie to co konkurencja niedaleko). Wszystko mi wytłumaczył, zrobił bardzo kompletny przegląd auta przed kupnem. Tłumaczył wszystko jak laikowi, jakim jestem :) jestem bardzo zadowolona.”
“Polecam solidny partner w interesach.”
“10/10 Profesjonalnie, sprawnie, bez kolejki”
“W październiku 2024 roku zakupiłem używaną poleasingowa Skodę Superb z 2020r. Wstrzymywałem się z wystawieniem opini do dnia dzisiejszego. Podczas kupna auta zadbałem o wszelkiego rodzaju sprawdzenia aby nie zaliczyć tzw. wtopy. Ze strony sprzedającego nie było żadnych problemów aby przekazać auto osobie którą wynająłem do jego sprawdzenia. Nic nie było ukrywane w sprawie szkód a na wszelkie moje pytania otrzymywałem odpowiedź. Jeśli sami nie byli pewni odpowiedzi to sprawdzali dane aby nie wprowadzić mnie w błąd. Dzisiaj po odbytym serwisie, nie pozostaje mi nic jak tylko polecić zakup u nich auta. Auto nadal jest w stanie bardzo dobrym wg. warsztatu w którym je obecnie serwisuje. I nie wymaga żadnych inwestycji po za zwykłymi wymianami zużytych elementów eksploatacyjnych. Chciałem również osobiście bardzo podziękować pani Karolinie Kozłowskiej za sprawne przeprowadzenie mnie przez cały proces zakupu. Kontakt z panią Karoliną był nie do ocenienia, nawet po godzinach jej pracy, gdy zachodziła taka potrzeba. Dzięki takim pracownikom, aż chce się do nich wracać po zakup kolejnego auta. Dodatkowo przy zakupie otrzymałem ubezpieczenie OC i AC w bardzo przystępnej cenie.”
“Spoko. Od lat tam robię przeglądy 3 auta. Bez problemu.”
“Nie sądziłem, że kiedyś będzie ocenić mi SKP. Tutaj w pełni zasłużone 5 gwiazdek. Kontrola przebiegła sprawnie, dodatkowo w przyjemnej atmosferze. Krok po kroku Pan diagnosta pokazuje i objaśnia, odpowiada na dodatkowe pytania z nieludzką wręcz cierpliwością. Wizyta w dniu 20/06/2025. Jeszcze raz dziękuję!”
“Polecam serdecznie. Obsługa jest bardzo rzeczowa. Przegląd przebiegł szybko i bez problemów.”
“ja dla mnie szybko ,sprawnie i jeszcze upominek w gratisie”
“Rewelacyjna,szybka i konkretna obsługa po uprzednim udzieleniu informacji telefonicznej,ładne biuro.Dobrzy fachowcy.Polecam.”
“Długie godziny otwarcia, krótka kolejka, sprawny przegląd. Pan diagnosta zaproponował przypomnienie SMS o przeglądzie w przyszłym roku i oddając dowód rejestracyjny dał mi do niego koszulkę, której nie dostałem w wydziale komunikacji.”
“Polecam! miło, fachowo, przyjemnie :)”
“Szybko, sprawnie bez problemów obsłużony”
“Zawsze tam jeżdżę na przeglądy. W porządku chłopy. Nieraz mi już za friko obejrzeli od spodu i doradzili co robić.”
“Fachowa obsługa i miła atmosfera. Wspaniały wystrój, wjazd, niczym do Starożytnej Stacji Kontroli Pojazdów, doznałam tu mnóstwo sztuki i przeglądu. Na pewno tu wrócę. Polecam!”
“Bardzo rzeczowe i profesjonalne podejście do wykonania badania technicznego pojazdu, samochód został szczegółowo zbadany i okazało się że jest wszystko w najlepszym porządku. Polecam.”
“Super stacja. Przegląd u nich , z przykrego obowiązku zmienia się w przyjemność. Polecam.”
“Diagnosta fachowy, uczciwy i pomocny. W zawieszeniu mojego auta znalazł przyczynę stuków i problem rozwiązał, choć to wcale nie należało do jego obowiązku. Gorąco polecam!”
“Super miejsce, przyjechałem na 1h przed zamknięciem a miły Pan przyjął mnie i jeszcze zrobił geometrię. Wszystko miło i przyjemnie. Na pewno tam jeszcze wrócę.”
“Byłam dziś (tj. 29/11) bez żadnego wcześniejszego umawiana się (zawsze robiłam to przez stronę, aczkolwiek dziś podjechałam „z marszu”. Pan bardzo miły i rzeczowy, zazwyczaj jako kobietę traktuje się mnie z góry- tu tego nie było. Jak co roku jestem bardzo zadowolona i polecam z całego serca.”