Przegląd katalogu
- 123 Łączna liczba firm
- 4.3 Średnia ocena
- 95% Z opiniami
- 82% Ze zdjęciami
Znaleziono 123 wyników
Przeglądaj stacja obsługi samochodów w województwie Podlaskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 123 wyników w województwie Podlaskim. Średnia ocena 4.3/5 na podstawie 21,975 opinii i ocen.
“Bardzo polecam tą stację diagnostyczną. Diagnosta Kuba świetnie dał opinie przed zakupową samochodu.”
“Dzisiaj robiłem badania samochodu. Wszystko ładnie sprawdzone jak trzeba. Miła obsługa i Pan który to wykonywał pełna profesja. Byłem dziś tam pierwszy raz. Ale teraz będę co roku.”
“Szybko , sprawnie i bez problemów :)”
“Bardzo dobra obsługa na przeglądzie, diagnosta skrupulatnie i profesjonalnie przegląda samochód. Wymiana opon na najwyższym poziomie. Koła wymienione oraz zapakowane w worki. Super polecam.”
“Polecam. Super ludzie, szybko załatwione wszystko. I do tego pyszna kawa!!!”
“Serdecznie polecam! Najwyższa jakoś obsługi, miła atmosfera, rabacik, doradztwo. Tak trzeba obsługiwać klientów :)”
“Bardzo pomocna obsługa sklepu sporo części”
“Wszystko sprawnie . Miła i profesjonalna obsługa . Polecam”
“Z całego serca polecam Stację Kontroli Pojazdów w Białymstoku! Obsługa jest niezwykle profesjonalna i przyjazna, cały proces badania technicznego przebiega w miłej atmosferze. Czas oczekiwania jest krótki, a pracownicy dokładnie wyjaśniają wszystkie etapy przeglądu. Na pewno wrócę tu w przyszłości i polecę tę stację znajomym! Dziękuję!!! TOYOTA”
“Bardzo dokładny diagnosta. Jednocześnie niezwykle pogodny , bezstresowy i konkretny . Mimo że mieszkam dość daleko od stacji to wrócę tu za rok i szczerze polecam każdemu kierowcy .”
“Kilka razy korzystałam z usług tej stacji. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Obsługa jest fachowa i uprzejma. Jeśli są jakieś usterki do naprawy to przecież chodzi o bezpieczeństwo kierowcy i pasażerów, więc zależy mi na właściwej ocenie stanu pojazdu.”
“Badanie techniczne szybko sprawnie. Miła obsługa. W gratisie po badaniu technicznym zrobiono mi ozonowanie samochodu. Polecam.”
“Serwis klimatyzacji. Szybko, sprawnie, cena atrakcyjna. Prosto z ulicy - akurat nie było kolejki. Edit. 28/06/2025 Kolejny sezon letni i kolejna wizyta na szybki serwis klimatyzacji. Polecam warsztat na badania techniczne i okresowe przeglądy samochodów. Polecam.”
“Profeska, szybko i sprawnie, bez kolejek, doradzili co w najbliższym czasie do wymiany się szykuje. Kompetentni pracownicy. Polecam jak najbardziej.”
“Badanie sprawne, ale bardzo długie kolejki.”
“Polecam tą stację diagnostyczną. Podejście do klienta z pełnym profesjonalizmem i w miłej atmosferze.”
“Rzetelnie sprawdzone auto. Doradzono na co zwrócić uwagę w najbliższym czasie, polecam!”
“Szybko, konkretnie, sprawnie i kulturalnie. Naprawdę to jest wzór do obsługi klienta. Polecam!”
“Serdecznie mogę polecić stację diagnostyczną jak i sam warsztat. Autko jest tam serwisowane już 2 rok. Każda usługa jest przeprowadzana bezproblemowo oraz na najwyższym poziomie. Pracownicy z ogromną wiedzą i sporym doświadczeniem. Nie ma także problemu z badaniami technicznymi, diagnosta super. Reasumując warsztat świetny z bardzo dobrym podejściem do klienta, najlepiej samemu się o tym przekonać i odwiedzić Autotech. Ja od siebie mogę polecić i pozostawione tam auto jest pod dobrą i fachową opieką.”
“Warsztat samochodowy, który odwiedziłem, naprawdę zasługuje na polecenie! Szybka diagnoza, fachowa obsługa i uczciwe ceny. Mechanicy są kompetentni i chętnie doradzają. Mój samochód był gotowy znacznie wcześniej, niż się spodziewałem. Zdecydowanie polecam !”
“Polecam rzeczowo i pomocnice przy badaniu technicznym. Pracownik pokazuje i tłumaczy co jest nie tak z samochodem.”
“Wspaniała obsługa, oraz serwis 5+ Miła atmosfera, wspaniałe podejście do klienta, pomoc pod każdym względem. Jak najbardziej polecam skorzystanie z usług tej firmy .”
“Robię tam przeglądy auta i motocykla o kilku lat i wysoki poziom usługi się nie zmienia. Jeśli jakieś elementy dają oznaki zużycia to Pan zawsze podpowie żeby się tym zająć.”
“Super, panowie profesjonalnie podchodzą do sprawy.Polecam”
“Polecam tą stację kontroli. Profesjonalna obsługa. Właściciel poważnie traktuje klienta oraz samochód. Służy fachową poradą oraz dobrze zna przepisy. Od dzisiaj zawsze będę tu robić badania techniczne. Pozdrawiam serdecznie :-)”
“Bardzo fajna i szybka obsługa. Jedyne o czym należy pamiętać preferowana jest płatność gotówką.”
“Pojechaliśmy tam sprawdzić samochód przed zakupem, Pan pomagał sprawdzić każdy element, udostępnił komputer do sprawdzania błędów i miernik lakieru. Polecam przed zakupem tam podjechać”
“Badałem tu auto już dwukrotnie i za każdym razem bez problemu auto przechodziło testy. Młody diagnosta mówi co by należało poprawić jeżeli chodzi o drobne usterki. Jak nie ma kolejek to całość trwa błyskawicznie. Szkoda że podobno nie można umówić się na konkretną godzinę. Fajnie że przypominają smsem o zbliżającym się terminie badania. Wjazd na teren stacji to straszne koleiny.”
“Polecam usługi Pana Robeta. Dziś wymieniałem rozrząd w samochodzie marki Opel Vectra. Usługa została wykonana szybko i starannie. Pan Robert nie naciąga na niepotrzebne naprawy. Polecam w 100 procentach i napewno skorzystam jeszcze z usług Pana Roberta”
“Świetnie. Nie było kolejki. Robiłem dzisiaj pierwszy przegląd importowanego auta u pana Andrzeja. Również otrzymałem informację o stanie auta i niezbędnych naprawach.Bardzo kulturalnie i rzetelnie. Polecam.”