Przegląd katalogu
- 218 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 94% Z opiniami
- 72% Ze zdjęciami
Znaleziono 218 wyników
Przeglądaj bar pub w województwie Warmińsko-Mazurskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 218 wyników w województwie Warmińsko-Mazurskim. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 87,673 opinii i ocen.
“Nasze ulubione miejsce na koncerty. Tym razem byliśmy na kolejnym wspaniałym występie Piotra Bukartyka.”
“Shot bar przyjemny,pani Zosia,pani Julka,pani Marzenka robi najlepsze shoty ❤️”
“Bardzo fajny lokal. Genialne piwo z Browaru Miejskiego w Olsztynie. Byliśmy tylko w tym celu i nie zawiedliśmy się. Z karty menu wyczytałem bardzo duży wybór whisky, jednak nie mogłem się tego dnia na nią zdecydować. Jeśli będę w Olsztynie na pewno tam wrócę. Polecam zdecydowanie”
“Pyszne, świeże jedzenie -bardzo polecam”
“Pub „Biały Kot” to miejsce, które z pewnością warto odwiedzić! Atmosfera jest niesamowicie przyjazna i ciepła, idealna na spędzenie czasu z przyjaciółmi czy rodziną. Wystrój jest stylowy. Obsługa jest profesjonalna, a kelnerzy zawsze uśmiechnięci i gotowi do pomocy. Oferta napojów i jedzenia jest zróżnicowana, każdy znajdzie coś dla siebie – od pysznych przekąsek po doskonałe drinki. Warto również zwrócić uwagę na muzykę, która dodaje klimatu, ale nie przytłacza rozmów. To świetne miejsce na relaks, zabawę, czy spotkanie ze znajomymi!”
“Miejsce bardzo klimatyczne i ciekawe, miło się tu spędza czas, ogólnie ceny normalne a pizze dobre. Przeżyłem szok kiedy zamówiłem pizze „Fantazje” i zapłaciłem 170 pln, jednak kiedy ją dostaliśmy okazało się że pułk wojska mógłby się najeść :) … 60 cm średnicy wspaniałej uczty. Spokojnie dla 4 osób. Polecam.”
“Jest świetnie, ogródek troszeczkę zapuszczony, ale urokliwy. Pizza 45cm ciężka do zjedzenia we dwójkę. Ciasto bardzo interesujące, nie podpłomyk jak w "prawdziwej włoskiej pizzy", ale wyważone, w części od środka troszeczkę grubsze ,ale bardzo chrupko satysfakcjonujące. Na obrzeżach chrupiące, bogate. Obłożenie bez zastrzeżeń, wegetariańska kipi od składników. Wracamy tu sporadycznie od paru lat i nigdy się nie zawiedliśmy! Polecamy serdecznie.”
“Niezmienny smak hamburgerów od lat”
“Jedzenie bardzo pyszne. Sandwich ogromny wysmienity. Nic dodać nic ująć. Właściciele bardzo konkretni i mili.”
“Trafiłem tam przez przypadek, po prostu z ulicy, chciałem coś zjeść od ręki, gdyż nie miałem czasu, trafiłem od ręki na kartacze i powiem nie zawiodłem się, domowy smak na zasmażce, cena przystępna. Najadłem się dwoma, zapłaciłem mniej niż za najtańszego kebsa, a i na pewno zdrowiej. Zajrzę tam jeszcze na pewno, szkoda że taka mało miejsca w środku, więcej nie próbowałem, jednak myślę że powinno być smacznie. Więc poza wyglądem samego miejsca, które może odstraszyć klimatem z początku 2000r., to nie wystraszcie się bo jedzenie może być swojskie, tak przynajmniej uważam po wspaniałych babcinych kartaczach. POLECAM.”
“Bardzo fajnna i smaczna restauracja..Cenny super.potrawy naprawę ok..byłem pod wrażeniem ..miła obsługa ..szczegolnie pani w blond wlosach”
“Polecam . Za przyzwoitą cenę otrzymalem smaczny dwudaniowy obiad”
“Bardzo fajna knajpka! Dobre piwo i jedzenie, ceny umiarkowane. PND”
“Jedzenie bardzo pyszne, miła i sympatyczna obsługa,fajny klimat,”
“Cudowna atmosfera, przemiła obsługa oraz pyszne jedzenie. Do takich miejsc tylko wracać.”
“Bar typu fast food ,raczej bym w nowym ubraniu tam nie przychodził bo zapach tłuszczu z frytkownicy będzie za nami podążał do końca dnia.Ale! ! Jedzenie jest świeże bo przychodzi tam dużo osób i ruch jest na okrągło ,skrzydełka z kurczaka są najlepsze jakie w życiu jadłem a próbowałem w różnych miejscach na świecie! Frytki były usmażone doskonale ! Wręcz idealnie ! Ja tam będę wracał niejednokrotnie ! A będąc daleko będę miło wspominał,i trzeba dodać że cenowo jest dostępnie dla każdego .Podsumowując Bar wart uwagi bo jedzenie jest bardzo smaczne i tanie,gorąco polecam.”
“Miejsce warte uwagi, w końcu Miejsce z dobrymi zapiekankami. Smak rewelacja, cena przystępna. POLECAM !”
“Osobna sala dla palących, niezłe drinki, piłkarzyki, lotki i dobry klimat. No i otwarte do wczesnych godzin porannych. Świetne miejsce na piwo ze znajomymi z dobrą lokalizacją.”
“Serdecznie polecam, duże porcje, pyszne jedzonko.”
“Przemiła obsługa, dobrze wypieczone pizze na cienkim, wszystko szybko zrobione i podane. Plaża zadbana, smaczne zapiekanki i hamburgery. Polecam każdemu!”
“Super miejsce bardzo niepozorne, piwo lane za piąteczkę. Polecam”
“Wspaniała herbatka, przemiła obsługa, niespotykanie niskie ceny, piękne miejsce - koniecznie musicie tu być! :)”
“Dobre rollo. Lepsze od kebsa. Byłem kilka razy. Polecam”
“Jedzenie bardzo dobre. Tanio. Kącik dla dzieci super. Czysto. Bilard, rzutki. Super.”
“Dla mnie podoba . Krupnik bardzo dobry . Drugie danie obfite i dobre. Klimat na tarasie fajny, tylko nie potrzebnie pozasłaniana jest rzeka i mury czerwone . Za wysokie zabezpieczenie”
“Dawno nie jadłem tak pysznych placków ziemniaczanych , placki były z cebulą co jest bardzo ważne ich aromat przypomniał mi lata dzieciństwa kiedy to moja babcia robiła mi właśnie takie pyszne placki ziemniaczane , zdecydowanie wszystkim polecam , na pewno tu jeszcze wrócę”
“Kto nie był, ten nie wie... wiele osób odreagowało tutaj swoje, zarówno sukcesy jak i porażki dydaktyczne. Piwo w korzystnych cenach, choć warto pilnować barmanów przy wydawaniu reszty. Miejsce nieco podupadło w ostatnim czasie pod względem frekwencji, jednakże zawsze warto tu zajrzeć.”