Przegląd katalogu
- 440 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 94% Z opiniami
- 80% Ze zdjęciami
Znaleziono 440 wyników
Przeglądaj zoologiczny w Łodzi, Łódzkie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 440 wyników w Łodzi, Łódzkie. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 91,517 opinii i ocen.
“Farmacełci z dużą wiedzę zawsze dobrze doradzą , ceny niskie. Polecam tą apteke.”
“Fantastyczna opieka nad pupilami !!!”
“Duży wybór. Smakołyki dla pieska i kotka a nawet owady dla gadów na zamówienie! Polecam. P.s. miła obsługa.”
“Duży wybór, bardzo miła atmosfera, polecam! :)”
“bardzo duży asortyment, miła obsługa, karmy pakowane w papierowe torebki ;) żegnamy folie!”
“super weterynarz niskie ceny korzystam z usług 11 lat polecam”
“Bardzo profesjonalny a zarazem bardzo miły kontakt Pani z psem , mój psiak czuł się wręcz komfortowo tzn bez stresu a jest pieskiem lękowym ,ponadto bardzo istotne właściciel może być obecny w trakcie strzyżenia co jest wielkim plusem.Polecam wszystkim chce nadmienić że to nie była pierwsza wizyta tak jest za każdym razem”
“Chciałbym z całego serca polecić tę lecznicę weterynaryjną, a w szczególności dr. Jacka Cabaja, który przez lata opiekował się moim psem, Shar Peiem o imieniu Idol. Przez 10 lat korzystałem wyłącznie z usług tej lecznicy i mogę powiedzieć jedno, trudno dziś znaleźć lekarza weterynarii o takiej empatii, spokoju, zaangażowaniu i ogromnej wiedzy medycznej. Idol miał w swoim życiu wiele zdrowotnych wyzwań. Już jako młody pies przeszedł skręt żołądka, a dzięki błyskawicznej reakcji i profesjonalizmowi dr Sylwii Pawłowskiej udało się go wtedy uratować. Natomiast od kilku lat Idol był już pod stałą opieką dr. Jacka Cabaja lekarza absolutnie wyjątkowego. Kilka lat temu Idol trafił w bardzo ciężkim stanie, a dr Cabaj mimo że sytuacja wyglądała dramatycznie znalazł prawdziwą przyczynę choroby i uratował mu życie. To był moment, w którym przekonałem się, że dr Jacek to nie tylko lekarz, ale pasjonat, który potrafi łączyć skrupulatną diagnostykę z niesamowitym spokojem i troską o pacjenta. Przez lata Idol miewał różne dolegliwości. Zawsze, bez wyjątku, otrzymywał tutaj pomoc rzetelną, profesjonalną i pełną zrozumienia. Nigdy nie miałem poczucia pośpiechu, bagatelizowania problemu czy rutyny. Wręcz przeciwnie dr Cabaj tłumaczył każdy krok, przedstawiał możliwości leczenia, a przede wszystkim okazywał ogromne serce. Niestety, ostatnio stan Idola okazał się nieodwracalny rozsiany proces nowotworowy zmusił nas do podjęcia najtrudniejszej, najbardziej bolesnej decyzji w życiu każdego opiekuna. W tym najcięższym momencie dr Jacek wykazał się nie tylko pełnym profesjonalizmem, ale i ogromną empatią. Wszystko spokojnie wyjaśnił, prowadził nas przez tę sytuację z niesamowitą delikatnością i szacunkiem. Dzięki temu Idol mógł odejść z godnością, bez cierpienia, otoczony spokojem. To lekarz, jakich dzisiaj naprawdę brakuje wyjątkowo mądry, dokładny, uważny i dobry. Jeśli ktoś szuka weterynarza, któremu można zaufać bez wahania, to dr Jacek Cabaj jest jedną z najlepszych osób, na jakie można trafić. Dziękujemy za te wszystkie lata opieki nad Idolem. Nigdy tego nie zapomnimy. ❤️”
“Z całego serca polecam ten sklep, miła obsługa wszystko doradzą bardzo miła pani kierownik, można nawet przyjść że swoim zwierzakiem. ;) Przyznam się że jeden z moich psów jest właśnie z tego sklepu :) Jest tam waszstko co potrzebuje pies i inne mniejsze zwierzątka, oczywiście są tan też, świnki morskie, szynszyle, króliki, papuszki rybki, myszki, szczurki chyba nawet i małe gady. Ceny są bardzo przystępne można i nawet dostać kartę stałego klienta ze zniżką. Polecam ten sklep wszystkim.”
“Bar Prząśniczka z roku na rok wygląda coraz lepiej. To już nie jest klepisko z kilkoma stolikami i piwem, a przyzwoite gastro z dużym wyborem specjałów z grilla i bogatą ofertą piwa. Stoliki z parasolami, namioty, kwiaty w gazonach. Pyszne lody i gofry. Świetne miejsce na przerwę w spacerze. Zdecydowanie warto odwiedzić latem :)”
“Sterylizowałam moją kicię Yuki w tej klinice. Wszystko było dobrze, po operacji pani z recepcji 3 razy kontaktowała się ze mną stosownie stanu kotki. Jest drogo, ale całkiem jestem zadowolona☺️”
“Najlepszy weterynarz w Łodzi! Serdecznie polecam, mój pies również bardzo go lubi :)”
“Nasz ulubiony osiedlowy sklepik zoologiczny”
“Bardzo miły Pan sprzedawca, duży wybór karmy, polecam.❤️”
“Przemiła obsługa, bardzo duży wybór i atrakcyjne ceny, polecam serdecznie.”
“Bardzo polecam , miła obsługa. Na wejściu zauważają klienta. "Dzień dobry " słychać zaraz po wejściu-miło. Fachowe doradztwo. Będę wracać”
“Pełen profesjonalizm. Skuteczność leczenia. Miła obsługa. Polecam”
“Świetne miejsce na zakup wszystkiego czego potrzebują nasze zwierzęta. Przemiła Pani, znająca się na rzeczy. Bogaty, różnorodny asortyment. Polecam :)”
“Polecam w 100% ten sklep zoologiczny. Przemiła, przesympatyczna i pomocna obsługa. Zwierzaczki zadowolone to i właściciele zadowoleni ☺️”
“Polecam. Piesek zadowolony, ja też. Wszystko dopracowane nic nie odstaje po strzyżeniu i psiak pachnący. Pani bardzo miła i z pozytywnym nastawieniem do zwierzaka. Na pewno wrócimy.”
“Polecam super sklep z dużą ilością produktów dla pupila”
“Bardzo sympatyczna obsługa, można pytać - pan odpowiada wyczerpująco.”
“Bardzo dobrze zaopatrzony sklep, miłą obsługa”
“Strzyżenie od dłuższego czasu u Pani Karoliny shihtzu ,zawsze profesjonalnie ,miła atmosfera ,świetne podejście do zwierzat ,Polecam”
“To kolejna apteka z ich sieci i super bo mają naprawdę niskie i konkurencyjne ceny, mam nadzieję że będzie tak dalej a jeszcze nie jeden raz wrócę”
“Hotel Alicja - kameralny, cichy i spokojny, obsługa bardzo miła wręcz przemiła. U mnie same plusy - polecam Sławek”
“Cena rozsądna. Bardzo udany pobyt. Nie ma się do czego przyczepić”
“Polecam klinikę :) chodzę tu z moją kotką Kefirą (zapewne lekarze nawet pamiętają przypadek- trzeba było operować powiekę, udało się uratować oko). Od niedawna chodzę również z sunią, której sterylizacja przebiegła pomyślnie i bezpiecznie, a Lala czuje się dobrze. Lekarze są zawsze mili, nie zauważyłam też, żeby ceny były faktycznie jakieś przeogromne, często wręcz udaje się iść na rękę za co jestem wdzięczna.”