Opinie

  1. Jacek Klukowski ★☆☆☆☆

    Sushi było zamawiane regularnie i zawsze nam smakowało. Jednak od ostatniego czasu coś się zepsuło. Sushi przyszło nieświeże, składniki były zleżałe i przesuszone. Zmienił się też skład zestawu nr 6 który zawsze zamawialiśmy :/ szkoda że bez żadnego uprzedzenia. Rolki były napchane sałatą lodową… Nawet imbir smakował jakby leżał bez marynaty przez dłuższy czas. Po zjedzeniu bolał mnie i moją partnerkę brzuch :) To samo ramen… jak ciemny rosół bez wyraźnego smaku. Najgorzej wydane 170zl w moim życiu. ;) dla potwierdzenia zdjęcia starego i nowego zestawu. Omijajcie z daleka chyba że chcecie się zatruć :( Kiedyś ze starannością dzisiaj nie do zjedzenia. Szkoda że nie da się dostać zwrotu pieniędzy za dostawę :( Nie jestem firmą tylko klientem ;) a „pieniądze zwrócimy” to tutaj puste słowa. Po kontakcie mailowym sprawa zamieciona pod dywan

  2. Aleksandra Romańczyk ★★★☆☆

    Coś się złego zadziało. Nie dam 1 gwiazdki bo wiele razy zamawialiśmy i byliśmy zadowoleni, ale wczoraj jakby ktoś inny robił nam sushi. PKS totalnie niezjadliwy z omletem tamago który był tak twardy że zeby można było sobie połamać, musieliśmy go odwijać bo się jeść nie dało. Największa niemiła niespodzianka było zamienienie truskawki na ananasa w innej rolce - rolka totalnie zmieniła przez to smak - ale jakby nie macie ze to konkret z truskawką, ale zawsze była truskawka więc zawód był ogromny. Edit. Sorry, pomyłka, niedojrzałe, bez smaku Mango :). W tle tamago którego nie dało się zjeść. Widać jak się łamie.

  3. Ania Molo ★★☆☆☆

    Zupa tom yum biedna, miał być makaron sojowy a był jajeczny co obrzydzili mi całe danie. Opakowanie było połamane i w zyoie znalazłam kawałek plastiku. Sushi i ramen bez zarzutu, ale ta zupa to jakaś porażka. Przykro mi.

  1. ela podlewska ★★★★★

    Sushi smaki to jest topowa restauracja serwująca najlepsze Sushi w Polsce. Super lokalizacja, super wystrój wnętrza zachęca i podkręca apetyt, obsługa pełna fachowość, no i Sushi, najlepsze jakie jadłam. Naprawdę warto odwiedzić to miejsce i spróbować. Dla mnie 10/10 Ela P.

  2. Lena Kluczyńska ★★★★★

    Jedzenie bardzo smaczne polecam ramen wszelkie odmiany. Bardzo ciekawe smaki dosyć dużo dodatków (oczywiście zależy co akurat mają w kuchni więc nie zawsze jest tak samo) obsuga bardzo miła ( dała do sprubowania kilka dodatków i ramen) klimat też dosyć fajny troche mała budka ale bardzo fajna polecam. Jest koło niej parking więc bez problemu można przyjechać autem.

  3. Adrianna Kozłowska ★☆☆☆☆

    Zamawialiśmy dwie zupy, tom yam z krewetkami i ramen. Tom Yam bardzo biedny w składniki, totalnie użyta zbyt duża ilość cytryny i uwaga miał, aż 3 krewetki. Ramen beznadziejny! Smakował jak ulepszona zupka chińska. Najgorszy ramen w Łodzi. Czy właściciel próbuje w lokalu tego co kucharze wydają? Zamówienie zostało specjalnie zamówione na konkretną godzinę z 4-godzinnym wyprzedzeniem a przyjechało spóźnione o godzinę. Oczywiście, nikt nas o tym nie poinformował. A na koniec wstawiam zdjęcie kompletnie nie jadalnego i nieadekwatnego do ceny spicy ebi, które absolutnie poza nazwa nie ma z tym daniem nic wspólnego. Krewetki smakowały jak papier i nie były panierowane w panko...jak widać na zdjęciu. Zostaliśmy oszukani i te pseudo dania wyrzuciliśmy do kosza bo żadnego nie dało się zjeść. Stanowczo odradzam!!!

  1. Mateusz Gierczyński ★★★★★

    Moja ocena - 10/10. Lokal urzekł nas już od samego wejścia, przepiękny walentynkowy wystrój, muzyka, światła, klimat był przecudowny. Jedzenie zostało genialne podane i przyrządzone, dodatkowo dostaliśmy 4 sosy zamiast dwóch oraz dwie lampki wina (które również było jednym z najlepszych, jakie w życiu piliśmy). Według nas cena adekwatna bądź i zaniżona do tego, jaki poziom reprezentuje ten lokal. Na pewno będziemy tutaj wracać!

  2. Bernard Daszkowski ★★★★★

    Na 2 próby w Sushi Smakach, obie mogę zaliczyć pozytywnie. Choć pierwsza wydawałaby się dużą wpadką, tak profesjonalizm kadry menadżerskiej stanął na wysokości zadania i zrehabilitował się zaproszeniem na pyszną kolację. Ponadto myślę, że największy potencjał tego miejsca drzemie właśnie jedząc w lokalu. Jeśli chodzi o sushi to pięknie podane a w smaku jeszcze lepsze, rolka z krewetką i opalanym węgorzem rozpływała się w ustach a fuzja smaków która zagościła na mym podniebieniu zasługuje na ogromną pochwałę, uramak z krewetką w tempurze równie pyszny, a dodanie do niego sosu chili mayo, w mojej ocenie, tworzy idealną symbiozę. Tatar z łososia przepyszny. Była jeszcze sałatka z wodorostów wakame, ta natomiast za sucha. W wersji 'wakame no nuta' byłaby dużo lepsza. To tylko moje zdanie. Restauracja jak i jej obsłgua wywarła na mnie bardzo dobre wrażenie i napewno jeszcze tam wrócę. Pozdrawiam

  3. Łukasz Kucharczyk ★★★★★

    Po pierwsze to lokal ma nową lokalizację bo na Kościuszki w fajnym nowym lokalu, po byłym Shushi. Po drugie zawsze z żoną zamawiamy u nich jedzenie na wynos - wcześniej z Widzewa, i naprawdę inaczej to smakuje jak sushi z innych sieciówek. Po trzecie nie jestem fanem ramenu mimo,że jadłem w wielu miejscach (przy Babcinym rosołku z makaronem to się chowa!) Natomiast podczas dzisiejszej wizyty, namówiono mnie i moją żonę na ramen, a czekaliśmy na zestaw na wynos. Okazało się , ze jest aktualnie tydzień ramenu, a kelnerka była tak miła i przekonywująca, że zamówiliśmy na próbę. I sam nie wierzę w to co jadłem i napiszę, ale ramen był przepyszny, naprawdę wrócę i zamówię ponownie. Może dlatego ,ze gotowany na wołowinie i z kawałkami polędwicy wołowej. Byłem w szoku, bo i ja i żona mamy podobne zdanie w zakresie ramenu, a tym razem zjedliśmy do ostatniej kluski. Naprawdę polecam miejsce i jedzenie. Często na miejscu jest właściciel, który podchodzi i zbiera osobiście informacje, czy wszystko jest smaczne. Ceny normalne, smaki sushi bardzo urozmaicone, dlatego zdecydowanie polecam. pozdrawiam

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Sushi Smaki?

Sushi Smaki znajduje się przy aleja Tadeusza Kościuszki 93, Śródmieście, 90-432 Łódź, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Sushi Smaki?

Można skontaktować się z Sushi Smaki pod numerem +48 514 824 242

Jak można dotrzeć do Sushi Smaki?

Do Sushi Smaki można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements