Przegląd katalogu
- 56 Łączna liczba firm
- 3.8 Średnia ocena
- 86% Z opiniami
- 71% Ze zdjęciami
Znaleziono 56 wyników
Przeglądaj stylowa atmosfera w województwie Łódzkim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 56 wyników w województwie Łódzkim. Średnia ocena 3.8/5 na podstawie 14,538 opinii i ocen.
“Gorąco polecam wszystkim ten lokal na organizację imprezy. Dziś obiad po pogrzebie. Zamówione dania (klasyczne) przygotowane na czas były smaczne i gorace. Ciasta świeze i bardzo dobre.”
“Jedzenie bardzo smaczne, podane szybko po zamówieniu, co najważniejsze ciepłe. Bardzo miła i sympatyczna obsługa, miejsce godne polecenia.”
“Korzystaliśmy z usług już 2 razy i za każdym razem udalo się Panu naprawić sprzęt. Jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy serwis Rol-fix.”
“Nie bez powodu słyszałem opinie że jest to najlepszy Barber nie tylko w LDZ ale i PL. Cięcie profesjonalne,miła obsługa, Niezły klimat miejsca i wnętrza.”
“Byłem mega pozytywnie zaskoczony zestawieniem składników. Kurczak w panierce czy szarpany jest dobrej jakości. Porcje są mega duże. Pani (prawdopodobnie wlascicielka) bardzo miła :) gorąco polecam”
“Miejsce z pasją do bhp oraz pojazdów militarnych. Co do sklepu zaopatrzony rewelacyjnie. Obsługa profesjonalna, doradzi i podpowie. Eksponaty w ruchu i można podejść cyknac fotkę tak że zapraszam. Parking duży tak że nie trzeba się martwić.”
“W końcu dobry salon w tym rejonie. Lokalizacja super, sam salon fajnie urządzony. Ekipę jak ktoś zna to wie że dobra. Można się umówić na booksy. Cenowo też przystępnie. Polecam.”
“Obsługa niesamowita miła i wyluzowana, Na czasie, niema co mówić o asortymencie bo mają wszystko i pod ręką”
“Świetny sklep. Ogromny plus za wielkość lokalu, spokojnie można wybrać się z wózkiem na zakupy i nie będzie problemu z przemieszczaniem się. Jeszcze większy plus za porządek, wszytsko fajnie posegregowane, łatwe do odszukania i najwięk sytuacji plus za obsługę , Panie są przemiłe, pomocne. Polecam ogromnie”
“Bardzo fajny lokal . Super obiadki. Naprawdę polecam. Zestawy obiadowy w cenie 33 zł zupka drugie danie i kompocie . Extra sprawa”
“Jeśli zastanawiacie się czy warto iść do Stekówki- tak, warto! Ja uwielbiam steki, chociaż sama nie jestem mistrzem w ich przygootwywaniu. Trzeba mieć odpowiedni sprzęt, odpowiedniej jakości mieso, no i umiejętności. I tutaj to znajdziecie. Świetne miejsce na kulinarnej mapie Łodzi. Nareszcie! Dodatki również wyśmienite. Polecam.”
“Super miejsce dla kibica sportowego.”
“W mojej ocenie najlepsza pizza w mieście. Polecam.”
“Polecam zakupy w tym sklepie,profesjonalna obsługa zawsze miła i pomocna”
“Bardzo polecam . Kontakt w sprawie sprzętu sprawny i szybki . Solidna firma .”
“Miła i profesjonalna obsługa polecam.”
“Zjedliśmy pyszny obiad z narzeczoną. Przemiła obsługa. Duże porcje. Nie mam pojęcia skąd te negatywne opinie. na pewno tu wrócimy.”
“Kebab dobr. 5 gwiazdek z miłą obsługę i chyba pierwszy raz ktoś z obsługi w kebabie zapytał mnie czy wszystko ok i czy kebab smakuje.”
“Wszystko szybko podane. Pan kelner bardzo pomocny, polecił serki na przystawkę i herbatę malinową. Sharma delux bardzo smaczna, jednak ryż jak dla mnie za długo gotowany. Sałatka grecka świeża i pełna smaku. Sosy jak zawsze bronią się same.”
“Nic nie potrzeba dodawać wszystko na 5”
“Miła i sympatyczna obsługa. Pomogła w doborze rękawic i kasku dla syna. Trenuje już 3 miesiące i jest zadowolony, jakość bardzo dobra. Mają szeroki wybór różnych modeli rękawic od standardowych po bardziej unikatowe. W sklepie panuje przyjemna atmosfera, na pewno jeszcze wrócimy”
“Odzież dla dziewczynek. Sukienki piękne.”
“Jeśli dobrze pamiętam imiona, to Dominika ze sklepu poświęciła mi dużo czasu i zaangażowania w doborze PERFEKCYJNYCH dżinsów. Kompetencja plus kultura osobista to jej wizytówka. Adrian przesympatyczny i pięknie składa ubrania. :) Polecam zespół. Pozdrawiam 7.11.2019”
“Jeśli nie chcesz pic w bramie lub parku to zapraszam tam jest tanio, schludnie i wygodnie”
“Ogromny wybór asortymentu, przyjazna atmosfera. Zawsze doradzą i pomogą dobrać fason. Polecam gorąco ! ❤”