Miła i profesjonalna obsługa polecam.
Opinie
-
Joanna Mamonko ★★★★★
-
Ukry ★☆☆☆☆
Szkoda, że nie da się dać mniej niż 1 gwiazdkę. Nie polecam, poprosiłem na jaką długość chcę włosy, a i tak zrobiła po swojemu w ogóle nie pytając, czy tyle odciąć przy ścinaniu, zapytała dopiero po fakcie, czy taka długość jest dobra, a co mi po tym, jak jest po fakcie? Podczas strzyżenia, cały czas rozmawiała z jakąś klientka, która czekała w kolejce. Po ścięciu włosów, nie otrzepała mnie z przodu, miałem dosłownie całe czoło we włosach, nie wspominając o innych częściach twarzy... Ostatecznie ta "przyjemność" wyniosła mnie 60zł za strzyżenie męskie, nigdy więcej.
-
Justyna Sobczak ★☆☆☆☆
Nie polecam, omijać szerokim łukiem. Fryzjerka nałożyła mi bardzo mocny rozjaśniacz i popaliła mi wręcz włosy... Po zabiegu były ciągnące się i spalone. Finalnie dużo się pokruszyło... Tragedia.
-
patyska2011 ★★★★★
Super podejście, fachowa ręka i do strzyżenia i do upięć. Polecam w 100%
-
Krzysztof Zieleniews ★★★★★
Pełna profesja, miła atmosfera i fachowa obsługa.
-
Marlena Adamczyk ★☆☆☆☆
Byłam u pani Marii przed sesją ślubną. Bardzo zależało mi na czasie, gdyż sesję miałam na daną godzinę. Pani spóźniła sie 20 minut bo była u kosmetyczki i przedłużała sobie właśnie rzęsy... Loki które miałam wychodząc z salonu były mocno przeciętne- myślę że sama byłabym w stanie zrobić podobne i 100 zł zostało by w portfelu. Podczas czesania mnie pani cały czas rozmawiała przez telefon z koleżanką opowiadając jej o swoich podbojach miłosnych. Jednym słowem- brak jakiegokolwiek profesjonalizmu. Nie polecam
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Marie. Salon Fryzjerski?
Marie. Salon Fryzjerski znajduje się przy Świętego Franciszka z Asyżu 35, Górna, 93-479 Łódź, Łódzkie, Polska
Jak można dotrzeć do Marie. Salon Fryzjerski?
Do Marie. Salon Fryzjerski można dotrzeć, korzystając z poniższego linku