Przegląd katalogu
- 137 Łączna liczba firm
- 3.0 Średnia ocena
- 74% Z opiniami
- 63% Ze zdjęciami
Znaleziono 137 wyników
Przeglądaj sklep z butami dla dzieci w Łodzi, Łódzkie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 137 wyników w Łodzi, Łódzkie. Średnia ocena 3.0/5 na podstawie 6,430 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera sklep z butami dla dzieci z miast takich jak Łódź, Pabianice, Rzgów, Aleksandrów Łódzki, Andrespol i innych.
“Crocs to bardzo wygodne buty, duży wybór, przystępne ceny i dużo promocji. Pani z obsługi bardzo cierpliwa, niezwykle uprzejma i bardzo pomocna. Brawa dla Pani za profesjonalizm i bardzo fachową obsługę.”
“Pozwoliłam sobie zerknąć na plakietkę sprzedawcy, Pani Kasia... cierpliwa, potrafi doradzić, uśmiechnięta, przesympatyczna kobieta. Pozdrawiam i dziękuję za bardzo miłą obsługę.”
“Kupuję buty dla syna z nieoełnosprawnością. Obsługa przemiła, uczynna, gotowa pomóc, wyrozumiała. Korzystam z sieci od wielu lat nigdy nie miałam problemów z wymianom czy z reklamacją w Wieluniu czy w Sieradzu. Miejsce przyjazne dla osób z niepełnosprawnością.”
“Sklep dobrze wyposażony, duży wybór ubrań i butów, obsługa miła i pomocna. Po roku od zakupu stwierdziłem że buty się trochę rozkleiły i popękały na zgięciach- z paragonem wymieniono w ramach reklamacji na nowe. Zero problemu w postępowaniu reklamacyjnym. Polecam”
“Dobry sklep. Dobre ceny i obsługa.”
“Miła obsługa. Obuwie bardzo dobrej jakości. Polski producent. Większość wyrobów skórzanych.”
“Świetny wybór butów dziecięcych.”
“Super sklep z dobrymi butami ze skóry w dobrych cenach. Polecam.”
“Zakup torebki bardzo udany, towar najwyższej jakości. Obsługa sklepu na medal♥️ Z całego serca dziękuję i polecam ♥️”
“Byłam dzisiaj z synem w sklepie i poprosiłam młodziutką panią o pomoc podeszła do mnie uśmiechnięta i pomogła bez problemu a o zadane jej pytanie odpowiedziała z pełnym profesjonalizmem takich osób nam trzeba więcej oczywiście nie omieszkałam spytać jak ma na imię p.Katarzyna ☺️ Dziękuję napewno wrócę oraz dziękuję Pani kierownik która też była mi pomocną . Uśmiech i miła obsługa to połowa sukcesu”
“Próbowałem reklamować buty w 50 style w Tulipanie na ul. Piłsudskiego ale tam Pani była bardzo niemiła. Ciężko było jej podpiąć fakturę z systemu. Podałem jej numer zlecenia internetowego i żądała bym dał jej fakturę zakupu, bo ciężko było zajrzeć w system i sobie do niej zajrzeć. Wszystko było ciężko - nic dla klienta. Takie przedłużanie na siłę a że zależało mi na czasie odpuściłem. Pojechałem do 50 style w Galerii Łódzkiej i wszystko załatwione na miejscu super obsługa, nie było żadnego problemu. Podałem numer zlecenia - zlecenie odnalezione dołączono fakturę do reklamacji fajnie szybo i sprawie to poszło. Miła atmosfera i fajne podejście do klienta a nie jak w Tulipanie”
“W swojej poprzedniej opinii pomyliłem imię. To p. Olek tak świetnie doradza, mile i sprawnie obsługuje. Ocena celującą na bank. Pozdrawiam.”
“Zawsze bardzo miła i pomocna obsługa, nie nachalna! Zazwyczaj duży wybór i zdarzają się fajne promocje na rozmiary XXL. Bardzo dobrze działająca klimatyzacja, co przy założonych maseczkach jest ważne.”
“Świetny sklep, kupuję tam od kliku lat. Przemiłe Panie z obsługi, zawsze pomocne, wytłumaczą wszystko, aż przyjemnie robić tam zakupy. Ostatnio obsługiwała mnie Pani Julia ( przemiła i bardzo sympatyczna). Polecam ten sklep”
“Witam.....Kolejny raz robiłem zakupy w sklepie Deichmann w C.H. Manufaktura w Łodzi i jak zawsze jestem mega zadowolony z obsługi.Dziewczyny w tym sklepie zawsze są uśmiechnięte i chętne do pomocy w zakupach.Relacja z klientem bardzo ważna:-)Nic dodać nic ująć oby tak dalej. Dziękuję za pomoc jak zawsze jestem zadowolony.Polecam wszystkim DEICHMANN w Manu pozdrawiam:-):):)Robert”
“Przede wszystkim podziękowania dla rudowłosej Pani Mai z obsługi. Doradziła mi świetne buty które noszę z dużą przyjemnością, dodatkowo dzięki niej zaoszczedziłem na zakupie, ponieważ poinformowała mnie o zniżkach za przystąpienie do klubu CCC. Pani Maju, jest Pani wielka!!!”
“Duży wybór różnorodnego towaru w przystępnych cenach. Ostatnio skorzystałem z promocji -50% i kupiłem sobie fajne spodnie i zarąbiście ciepłe skarpetki. Często przychodzę tutaj na zakupy i jestem z nich zadowolony zarówno pod względem jakości kupowanych produktów jak i ich ceny .”
“Wspaniała obsluga sklepu i profesjonalizm firmy, ktora juz po gwarancji wymieniła mi zużyte elementy torebki na nowe. Torebka zniw wyglada jak nowa. Serdecznie polecam Anna z Łodzi”
“Bardzo miła obsługa. Pani Magda pomimo problemów z kodem rabatowym bardzo pomogła i do tego zamowienie internetowe dostalam w ekspresowym tempie. Należy się pochwała bo praca w sklepie z obuwiem to naprawdę ciężka praca. Dziękuję Pani :)”
“Bardzo miłe, kompetentnei ładne trio Pań :) Polecam!”
“Bardzo duży wybór obuwia dobrej jakości i w dobrej cenie. Dostępne obuwie zdrowotne i dla osób z problemami ortopedycznymi .”