Opinie

  1. Lubomir Kusiak ★☆☆☆☆

    Odmówiono dziewczynie reklamacji butów, w których po roku dosłownie odkleiła się podeszwa (gwarancja 2 lata). Próbowano nam wmówić, że to „normalne ślady użytkowania” - z tego co widzę po innych opiniach to chyba tutejszy standard. Odwoływanie się od decyzji również nic nie dało. Jakość obsługi podczas próby reklamacji jak i podczas zakupów również na bardzo niskim poziomie, zarówno w kwestii podejścia do klienta jak i kompetencji pracowników. Byliśmy tam łącznie kilka razy na przestrzeni lat i przeważnie wrażenia były negatywne ale przymykaliśmy oko bo mamy blisko. Już tam nie wracamy.

  2. Krzysztof Macikowski ★☆☆☆☆

    Chamska obsługa i brak podstawowej wiedzy o towarze którym handlują. Osoba ze zdjęcia bardzo nie lubi swojej pracy.

  3. Gaba Tikra ★★★★☆

    Ja osobiście lubię ten sklep bo zawsze kupię jakieś buty w fajnej promocji

  1. Spy ★☆☆☆☆

    Nie pamiętam kiedy zdarzyło mi się dać tak niską ocenę a i tak mam wrażenie że jest zbyt wysoka. Czytając opinie widzę że słowo reklamacja to tylko teoria i przy zakupie można by było nie wspominać że coś takiego w ogóle istnieje w tym sklepie. Po miesiącu używania podeszwa prawie odpadła ale usłyszeliśmy odpowiedź że to normalne ślady użytkowania i oczywiście reklamacja odrzucona. To jest naprawdę grubo poniżej poziomu wstydu że nikt z kierownictwa sieci na to nie reaguje. Na szczęście to był ostatni zakup w tym sklepie bo szkoda zdrowia i pieniędzy.

  2. Stanislaw Krol ★★★★★

    Super duży wybór Miła obsługa

  3. Gosia Małgosia ★★★★☆

    Miła obsługa. Niby duży asortyment, ale ja dla siebie nic nie znalazłam.

  1. Paulina WU ★☆☆☆☆

    Nie kupię nigdy od tej firmy butów! Buty za kilka stów mało noszone zepsuły się. Reklamację chyba pracownicy sami rozpatrują bo odrzucają dla nich nie widać wad. Pozostanę przy konkurencyjnej firmie w której nigdy nie ma z niczym problemu. Nie polecam.

  2. Rafał Anonimski ★☆☆☆☆

    Obsługa straszna. Pani w blond wygolonych włosach na pewno jest tam za karę. Robi z siebie gwiazdę, do której sporo jej brakuje. Dzięki tej Pani zrezygnowałem z zakupu

  3. Roman “Romanow” Xvyzw ★★★★☆

    Duży wybór obówia markowego i nie tylko.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres DEICHMANN?

DEICHMANN znajduje się przy Aleksandra Puszkina 50, Widzew, 92-516 Łódź, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do DEICHMANN?

Można skontaktować się z DEICHMANN pod numerem +48 668 685 238

Jak można dotrzeć do DEICHMANN?

Do DEICHMANN można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements