Przegląd katalogu
- 49 Łączna liczba firm
- 4.0 Średnia ocena
- 94% Z opiniami
- 94% Ze zdjęciami
Znaleziono 49 wyników
Przeglądaj restauracja z kuchnią europejską w Łodzi, Łódzkie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 49 wyników w Łodzi, Łódzkie. Średnia ocena 4.0/5 na podstawie 45,979 opinii i ocen.
“Byłem dzisiaj z żoną pierwszy raz w restauracji i oto moje wrażenia z wizyty: Mimo wizyty około godziny 15, w lokalu nie było nikogo, obstawiam że to wina tego,że lokal jest na uboczu i mało widoczna reklama. W ogródku przyjemnie grała sobie afrykańska muzyka, jednak w środku ciut zakłócał ją afrykański Rap, który leciał z telewizora. Obsługa w postaci jednego człowieka bardzo sympatyczna. Zamówiliśmy na przystawkę "Chipsy z batatów na słono" i to chyba jedyny minus, gdyż chipsy takie jakieś mało wyraziste, ot suszone banany z solą. Zamówiłem sobie zupkę "Wołową na pikantnie" i muszę przyznać, że faktycznie była Ona ostra, lubię ostra kuchnię, dlatego bardzo sympatycznie odebrałem zupkę, gdyż faktycznie była ostra, z dużymi kawałkami soczystej wołowiny. Żona zamówiła "Gulasz z okry z wołowiną i krewetkami" i tu również ciekawe doświadczenie, chociaż już nie było tak fajnie przyprawione jak zupa. Wołowina w gulaszu również soczysta i miękka. Na drugie danie zamówiłem sobie "Ryż smażony z curry i wołowiną" Rozmiar porcji duży, bardzo duży wręcz. Jednak możliwe że po zupie miałem trochę porażone kubki smakowe, gdyż miałem wrażenie że ryż jest mało przyprawiony, ot ryż z curry, fasolką i groszkiem z mięskiem. Kawałki mięsa spre, jednak nie równe, część była miękka, część sucha, tak jakby za długo gotowana. Ogólnie wyszedłem zadowolony, najedzony i na pewno wrócę spróbować innych pozycji z menu.”
“Opinia dotyczy lokalu, który wcześniej był w tym miejscu. Rewelacyjna restauracja! Wszystkie dania z karty pyszne, obsługa miła, klimat miejsca też zdecydowanie na plus. Polecam każdemu!”
“Bardzo smaczne, domowe jedzenie. Kopytka przepyszne. Do poprawy jedynie surówka, kapusta czerwona przesłodzona niestety. W sobotę bardzo duży ruch, ale mimo to czas oczekiwania był ok. Sporo miejsca w lokalu, jest kilka sal że stolikami, czysto i jasno. Menu leży na stoliku przy wejściu. Wjazd trochę ukryty, ale za to jest parking.”
“Lokal powstał w lutym. Azjatyckie menu, azjatycki wystrój i muzyka w tle - a nie eska czy inny Vox FM co się często zdarza. Zjedliśmy kaczkę w dwóch odsłonach. Jako fan kaczki muszę powiedzieć jedno - mięso usmażone na 5 gwiazdek! Szok i niedowierzanie. Świetne dodatki. Kolejny szok przy rachunku. Ceny są naprawdę więcej niż przyzwoite. Zdecydowanie warto odwiedzić. Lokal trochę na uboczu ale w centrum. Mam nadzieję, że poziom się utrzyma czego życzę lokalowi i sobie :)”
“Veg samosa ogromne, z delikatnym nadzieniem. Zupy bardzo pełne smaku i gęste. Każde curry smakuje inaczej, warto spróbować paru. Kurier przyjechał na czas, wszystkie dania były gorące.”
“Odwiedzając lokal AsiArt, mieliśmy okazję skosztować kilku dań z ich menu i muszę przyznać, że doświadczenie kulinarne było rewelacyjne. Już od samego początku zauważyliśmy, że obsługa była szybka, sprawna i niezwykle pomocna. Zamówiliśmy zestaw dla dzieci, który składał się z kurczaka w sosie słodko kwaśnym. Danie to okazało się być prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Porcja kurczaka była ogromna, a sos miał oryginalny smak, który wcale nie był przesłodzony. Dla dziecka była to idealna proporcja, nie za dużo i nie za mało. Następnie spróbowaliśmy gyozy z kurczakiem. Te małe, chrupiące pierożki okazały się być absolutnym hitem. Nadzienie z kurczakiem było pełne smaku i świetnie komponowało się z delikatnym ciastem. Były one po prostu rewelacyjne. Kolejnym daniem, które wybraliśmy, było duszone mięso kaczki w sosie honey hoisin. Sos ten miał głęboki, wyraźny smak i delikatnie pikantny posmak. Warzywa, które towarzyszyły mięsu, były doskonale dopracowane i dodawały daniu świeżości i chrupkości. Kaczka była idealnie przyrządzona - chrupiąca z zewnątrz, a jednocześnie miękka i soczysta w środku. Ostatnim daniem, które skusiło nasze podniebienia, było połączenie kaczki z makaronem ryżowym, jajkiem i warzywami w sosie z tamaryndowca. Kaczka była nadal chrupiąca, a połączenie jej mięsa z makaronem tworzyło smakowitą kompozycję. Sos z tamaryndowca nadawał daniu ciekawego, lekko kwaśnego smaku, który idealnie komponował się z resztą składników.”
“Smacznie i w bardzo miłej atmosferze. Polecam”
“Obsługa pana Wojtka zachwycająca, parking bardzo duży i dostępny. Polecam, super klimat i super obsługa każdego z trzech panów. Frytki jedne z lepszych jakie jadłam w życiu !!!”
“Polecam bardzo! Jedzenie pyszne, obsługa na wysokim poziomie i bardzo pomocna jeżeli chodzi o wybór dań oraz win. Wszystko zostało nam jasno przedstawione, dzięki czemu dania zostały wybrane idealnie. Natomiast wino, kelner dawał do sprobowania żeby potwierdzić czy będzie nam smakowało. Przed jedzeniem zostało podane nam czekadełko, które spowodowało, że lepiej czekało się nam na główne danie.”
“Godzinie przed zamknięciem przyjechaliśmy z znajomymi, aby zamówić jedzenie na wynos, w trakcie czekania dostaliśmy pyszne kulki ryżowe w panierce z sezamu, Dania które otrzymaliśmy były znakomite. Polecam Serdecznie”
“Bardzo dziękujemy Pani Małgosi za piękne opowieści o jedzeniu przygotowywanym sercem . Tak też smakowało. Ogromnie polecamy i na pewno wrócimy posmakować więcej.”
“Odwiedziliśmy ten lokal po raz pierwszy. Wystrój dobrany do nazwy, muzyka dobrana do wystroju. Wybór w menu, jak na ten rodzaj restauracji, dosyć bogaty. Ceny rzeczywiście stosunkowo wysokie, ale porcje bardzo duże, naprawdę każdy się naje. Zamówiliśmy placek po zbójnicku i żeberka. Obie potrawy smaczne, ale pierwsze miejsce bezdyskusyjnie żeberka; miękkie, soczyste, świetnie podane. Do tego bardzo miła obsługa. Czas oczekiwania całkowicie akceptowalny. Gdybym wcześniej przeczytała opinie, pewnie byśmy "Izby" nie odwiedzili. A tak mieliśmy okazję wyrobić sobie własne zdanie, bardzo pozytywne. Radzę, odłóżcie opinie na bok i zróbcie to samo:-)”
“Wpadłem przypadkiem i zostałem na dłużej niż planowałem. Menu zaskakująco ciekawe – połączenia smaków, które nie są oczywiste, ale działają. Jadłem kurczaka w sosie z mango i kolendrą – bardzo świeże i lekkie danie. Plus za kartę z piwami rzemieślniczymi – nie tylko klasyka, ale też coś nowego. Miła atmosfera, dużo młodych ludzi, ale nie głośno. Fajne miejsce na chillout po pracy.”
“Cena rozsądna. Bardzo udany pobyt. Nie ma się do czego przyczepić”
“Super miejsce z fantastycznym jedzeniem i suuper obsługą. Polecam”
“Przepyszna zupa pomidorowa. Dawno nie jadłem tak dobrego kebaba, super pomysł z krążkami cebulowymi. Porcje naprawdę solidne. Wszystko świeże, ciepłe, smaczne. Polecam”