Przegląd katalogu
- 47 Łączna liczba firm
- 3.8 Średnia ocena
- 89% Z opiniami
- 77% Ze zdjęciami
Znaleziono 47 wyników
Przeglądaj placówka gastronomiczna w Tomaszów Mazowieckich, Łódzkie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 47 wyników w Tomaszów Mazowieckich, Łódzkie. Średnia ocena 3.8/5 na podstawie 16,482 opinii i ocen.
“Bardzo smaczne i świeże sushi:) pięknie zapakowane. Polecam w 100%”
“Jestem zaskoczony , że w Tomaszowie mozna zjesc tak dobrze . Domowo , świeżo i przystępnie cenowo . Będę pamiętal o tym miejscu . Dla mnie super . Mało jest takich miejsc . P.S zadbajcie tylko o jakas muzyka w tle ktora sie nie zacina :-) pozdrawiam”
“Wielkie wyrazy wdzięczności dla Pani z dostaw, która mimo ulewy i braku współpracy z terminalem przez pogodę ogarnęła całą sytuację. A sushi przepyszne, nie pierwszy i na pewno nie ostatni raz zamawiane :)”
“Podróż służbowa na Podlasie. I okazja żeby wyskoczyć do kina. Film ,,Zamach na papieża" Film super. Boguś nie zawiódł. Kino starym, dobrym stylu. Polecam”
“Do tego miejsca trafiłem.przez czysty przypadek będąc przejazdem z rodziną bo mieliśmy ochotę na pizzę. I nie żałuję. Jedzenie bardzo smaczne, zrobione naprawdę bardzo dobrze. Osoby z obsługi uśmiechnięte i widać że przykładają się do swojej pracy. Tego dnia obsługiwała nas Pani Ola, która od razu nas zauważyła gdy tylko weszliśmy do lokalu, zaproponowała stolik i wręczyła.kartę z pytaniem czy może coś do picia na początek. Super podejście do klienta. Gorącą polecam to.miejsce, gratulacje dla właścicieli i całego zespołu. Napewno kiedyś tam wrócę.”
“Bardzo miła obsługa,jedzenie dobre, ładne stare zdjęcia Tomaszowa na ścianach.”
“Dobra muzyka, świetny klimat, bogaty wybór piw i wewnętrzny ogródek. Top miejsce w TM”
“Przepysznie! Nie da się powiedzieć który deser lepszy. Kawa wspaniała. Wystrój interesujący, przykuwa oko. Organizacja przestrzeni daje intymność. Piękna czysta i duża dostosowana do potrzeb wózków łazienka. Przemiła obsługa. Chyba najlepsze miejsce tego typu w jakim byłam. A bywam. Ceny w ogóle nie wygórowane. Brawo!”
“Polecam☺️. Wszystkie panie zawsze miłe i uśmiechnięte. Pani Angelika doradzi przy wyborze niezdecydowanym klientom.”
“Ciekawy wystrój lokalu. Miła Pani doradziła nam co wybrać zgodnie z naszymi preferencjami. Jedzenie pyszne, idealnie wypieczone. Szybko podane, ciepłe i smaczne. Naprawdę dobry burger w zestawie z napoje i frytkami w przystępnej cenie. Cheese Love i burger Cheese to wybór, który polecam. Ubikacja czysta, tak jak i cały lokal. Szybko, niedrogo i smacznie w jednym miejscu.”
“Jestem bardzo zadowolona za zakupów w Brzdąc & Świat Mody. Profesjonalne podejście do klienta. Ekspresowa obsługa, szybka wysyłka jakość na najwyższym poziomie. Brzdąc & Świat Mody jest naprawdę godny polecenia dla mamuś, babć, cioć dla osób które pragną wystroić swoje pociechy w sposób jedyny i niepowtarzalny. Serdecznie polecam Zrób raz zakupy w Brzdąc & Świat Mody a z modą dziecięca będziesz na topie.”
“Nie wiem, czy to jest kwestia mięsa, czy przypraw, ale schabowy smakuje idealnie jak u babci na niedzielnym obiadku. Zupy równie doskonale, domowe. Polecam.”
“Na wstępie, dziękuję pani za miłą obsługę oraz uśmiech na twarzy. Jedzenie bardzo dobre, polecam. Koszt dania dnia 30 zł, więc nie wygórowany, a, porcja spora. Na pewno wpadnę jak będę kolejny raz przejazdem.”
“Bardzo dobre jedzonko w Tomaszowie. Pstrąg świetnie przyrządzony. Ja zła niczego sobie. Śledzik bardzo ciekawy, choć mógłby być odrobinę mniej słony. Warto pójść!”
“W Bakalii byłam na dwóch rodzinnych imprezach i niestety obydwie miały jeden punkt wspólny: niesmaczne jedzenie. Czytając opinie poniżej zastanawiam się czy byliśmy w tym samym miejscu? Potrawy mdłe, niedoprawione i nijakie.Jedynie tort mogę śmiało powiedzieć że był pyszny . Poza tym miła obsługa. Po roku : jedzenie bardzo dobre co świadczy że zaszły zmiany:))”
“Burgery przepyszne spróbowaliśmy na ostro i z kurczakiem w Panko oba bardzo dobra na ostro mięsko bardzo dobrze wysmażone. Obsługa bardzo miła i drinki też bardzo dobre”
“Super obsługa. Wszystkie zamówienia na czas i zgodnie z ustaleniami.”
“Sushi rewelacja, pod każdym względem. Zamawiam na każdą mniejszą i większa imprezę i...goście zachwyceni! Wasze sushi znika jako pierwsze ze wszystkich przekąsek. Zamówienie na świąteczny stół już złożyliśmy. Dziękuję, że jesteście!!!”
“Mega kebab na grubym cieście z frytkami. Najlepszy kebab w mieście. Polecam i pozdrawiam.”
“Miła obsługa. Mały wybór ale dobrych jednak piw. Gorąco polecam. Miło i czysto. Ceny bardzo niskie - 8zl piwo w szklance na rynku.”
“Pizza "mięsne party" zamówiona telefoniczne (na dowóz). Pani, która przyjmowała zamówienia bardzo uprzejma, pizza została dostarczona po około 1 godzinie, kierowca miły a sama pizza smaczna. Polecam”
“Super jedzenie i miła obsługa. Widok na Niebrow pierwsza klasa. ...”
“Lokal przyjemnie urządzony, sporo miejsca do siedzenia, obsługa bardzo miła i pomocna. Porcje do wyboru mała lub duża (jest bardzo duża). Dania ładnie podane i pyszne, do tego w przystępnych cenach. Przy kolejnej wizycie w mieście na pewno odwiedzimy ten lokal. Parking oddalony od wejścia do lokalu kilka metrów.”
“Bardzo dobra pizza i nie tylko. Miła obsługa. Serdecznie polecam ❤️”
“Na pewno stabilne miejsce pracy, a i oferta nienajgorsza. Powodzenia!”
“Mila obsługa mięso dobrze wypieczone czuć strukturę mięsa nie jak w wielu innych tego typu lokalach dobrze doprawione. Surówki słodkie i soczyste mogłoby być ich delikatnie więcej duże porcje wiec na spokojnie da się najeść naprawdę polecam”
“Bardzo dobra lokalizacja. Spoko zaopatrzenie. Polecam.”
“Piękni młodzi panowie robiący pyszne jedzenie dla ubogich w pięknym miejscu”