Opinie

  1. Oleh Kyslyi ★☆☆☆☆

    To jest po prostu koszmar — na zębach chrzęści piasek, kebab to nawet nie kapusta, tylko ciasto zawinięte z dziesięć razy. Mięsa nie ma, ziemniaków trzy sztuki, sera nawet śladu

  2. Mariusz ★☆☆☆☆

    Zdecydowanie najgorszy kebab w Tomaszowie. Okropne, mdłe sosy. Mięso suche, bez smaku. Czuć było tylko smak przypalonej pity, kucharz trzymał ją w opiekaczu 15minut. Nie polecam.

  3. Kinga Łyczek ★☆☆☆☆

    Zdecydowanie nie polecam. Zamówiona tortilla na pyszne.pl ze względu na minimalny próg kwoty zamówienia. Zamówienie nie takie jak powinno być, zamawiane mięso mieszane, a w otrzymanym rollo tylko "wołowe". Sosy okropne - w smaku jak najtańszy ketchup, słodkie i kwaśne. Do tego dostawca nie jest zupełnie komunikatywny - nie jest w stanie trafić z zamówieniem, a w rozmowie przez telefon wypowiada jedno słowo - "kebab".

  1. Jakub Sochacki ★☆☆☆☆

    Zamówiłem kebaba w dostawie przez pyszne.pl. Kiedy uważam się za osobę, która nie ma szczególnych wymagań co do jedzenia, a w szczególności kebaba, to jest to pierwszy mój kebab w życiu, który aż musiałem wyrzucić. Nie dałbym tego nawet psu. Już wiem skąd taka stosunkowo niska cena. Co do dostawy to nie mam żadnych uwag.

  2. Profesor Lisowsky ★★★★★

    Piękni młodzi panowie robiący pyszne jedzenie dla ubogich w pięknym miejscu

  3. tomi6370 ★★★★★

    Jak dla mnie obecnie numer 1 w Tomaszowie. Jadłem już chyba wszystkie kebaby w TM i ten naprawdę wyróżnia się bardzo pozytywnie na tle innych. Największą robotę robi mięso drobiowe, bardzo aromatyczne no i sos czosnkowy w połączeniu z całością jest bardzo dobry. Jeśli poziom się utrzyma będę stałym klientem, pozdrawiam :)

  1. Emil Włodarczyk ★☆☆☆☆

    Do tej pory nie miałem zastrzeżeń, kebsy smaczne, cena do przyjęcia, czas dostawy też do przyjęcia. Dziś ponownie zamówiłem dowóz przez SMS, ponieważ tak się u nich zamawia. Nie dostałem odpowiedzi, a do tej pory potwierdzali zamówienia. Po godzinie czekania dzwonię i dowiaduje się, że nie doszedł SMS. Bzdura. Drugi telefon i dowiaduje się, że dzisiaj nie ma dowozów. Tak się traci stałych klientów

  2. Piotr Ostrowski ★★★★☆

    Ja tam ogólnie polecam, stosunek cena jakość jest okej, kebab poprawny

  3. K. V. Bell ★☆☆☆☆

    Kompletna porażka. Zachęcona opiniami złożyłam zamówienie na średnie rollo, dużego wege i 2x Pepsi max. Opłacone z góry z Glovo. Zamówienie przyjechało bez pepsi, pani wróciła i przyjechała z powrotem, ale z innymi napojami niż były zamawiane. Sam rollo - tragedia, sosu prawie nie było, surówki na boku tyle co nic. Samo tłuste mięso, że aż ciężko było jeść. Nie polecam. Staram się testować nowe lokale w naszym mieście, ale widzę, że chyba lepiej pozostać przy sprawdzonych opcjach.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Ark of Kebab?

Ark of Kebab znajduje się przy Piłsudskiego 23, 97-200 Tomaszów Mazowiecki, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Ark of Kebab?

Można skontaktować się z Ark of Kebab pod numerem +48 739 452 307

Jak można dotrzeć do Ark of Kebab?

Do Ark of Kebab można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements