Przegląd katalogu
- 2,197 Łączna liczba firm
- 3.9 Średnia ocena
- 937% Z opiniami
- 812% Ze zdjęciami
Znaleziono 2197 wyników
Przeglądaj placówka gastronomiczna w Łodzi, Łódzkie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 2,197 wyników w Łodzi, Łódzkie. Średnia ocena 3.9/5 na podstawie 12,037,990 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera placówka gastronomiczna z miast takich jak Łódź, Aleksandrów Łódzki, Rzgów, Pabianice, Ozorków i innych.
“Zajrzałem tu zupełnie przez przypadek, z ciekawości co jest w bramie. Surrealistyczne miejsce, Jedno z najbardziej niezwykłych w Łodzi. Dziś takich miejsc przybywa i to jest fantastyczne. Sam Nie Miałem czasu I chyba trochę się bałem, ale przyjdę tu z kimś, na pewno.”
“Krótki czas oczekiwania, byliśmy w środku tygodnia. Bardzo miła obsługa. Zalewajka smaczna i syta. Sałatka włoska, wierzę na słowo, że smaczna, nie spróbowałem, wyglądała super, ale ja już byłem tak najedzony, że nie miałem miejsca, nawet na listek miętowy. Teraz trochę o kopertach ze schabu, mięsko smaczne, ziemniaczki dobre i pyszne surówki. Jak zobaczyłem tależ, to pomyślałem , że z tymi surówkami to lekka przesada i pewnie prawie ich nie ruszę, co u mnie jest normą, bo wszędzie są na jedno kopyto. Moje obawy, rozwiały się bardzo szybko, jedna lepsza od drugiej, zostawiłem trochę, bo najzwyczajniej w świecie zapaliła mi się zielona lampka w baku. Niepozorne miejsce, ale godne polecenia dla osób, które chcą smacznie i dobrze zjeść.”
“Nieprawdopodobne smaki! Tort, sernik czy każda inna pozycja z menu jest zawsze dopieszczone i wyglada przepięknie. Składniki tylko najlepszej jakości. A smak… No cóż… nie ma osoby, która by kręciła nosem po zjedzeniu tych wspaniałości! :-) Pani Iza ma talent w rękach i wkłada w każdy swój wypiek nie tylko prace ale SERCE. Spróbowałem i już zawsze będę wracać! Polecam!”
“Dobre miejsce na aktywne spędzenie czasu, przyjemną atmosferę stworzyli instruktorzy Pan Konrad i Pan Kasper, którzy pracują tam z pasji co zdecydowanie da się odczuć od samego początku do końca. Mają niesamowite podejście do osób w każdym wieku, przez co gra przebiega sprawnie oraz zabawnie. Jest to zdecydowanie miejsce gdzie odkryjecie coś nowego i świetnie będziecie się przy tym bawić. Polecam!”
“Miejsce schowane tak że trudno znaleźć. Gdyby nie nawigacja - nie dojechałabym. Aleeeee. No właśnie. ALEEE…. Ten lokalizacyjny minus w postaci dojazdu został zrekompensowany przez absolutnie pyszne jedzenie. Pierogi z mięsem - Córka zjadła 5 szt bo były rewelacyjne. Świeżo robione, duże, mięsa calutki pierożek. Zestaw dnia : barszcz czerwony, kasza pęczak z gulaszem z żołądków i zestaw surówek. Ojej. RE-WE-LA-CJA. Naprawdę tak schowanej perełki dawno nie spotkałam. Córka 11 lat stwierdziła że to najlepsze miejsce w jakim dotychczas byłyśmy na takim prawdziwym domowym obiedzie ( a byłyśmy już wielu “obiadach domowych” ) , nawet stwierdziła że chyba lepsze od jej ulubionej “tuszyńskiej karczmy” W ustach dziecka taka pochwała to najlepszy dowód świetnej jakości i smaku. Bardzo miła , uśmiechnięta obsługa a Panie wychodzące na przeciw - jak nie wiedziałam jaką surówkę - nie ma sprawy damy bukiet - spróbuję Pani każdej. Kompot- gratis do obiadu. Ceny - naprawdę przystępne. Mimo że z dąbrowy ale jeszcze napewno wrócimy. Polecam każdemu”
“Jestem bardzo zadowolona z zakupów w tym sklepie! Oferują szeroką gamę kaw i herbat w doskonałej jakości, a każdy produkt jest starannie dobrany i świetnie zapakowany. Obsługa klienta jest profesjonalna, a wysyłka szybka i bezproblemowa. Ceny również są bardzo konkurencyjne. Każdy, kto ceni sobie dobrą kawę i herbatę, znajdzie tu coś dla siebie. Zdecydowanie polecam!”
“Przemiłe miejsce zarówno do kupienia herbaty lub kawy i wszelkich akcesoriów z nimi związanych, jak i do posiedzenia przy kawie czy herbacie i porozmawiania w klimatycznym miejscu wśród staroci z duszą.”
“Fajna kawiarnia w starym stylu trochę schowana w zaułku Łodzi gdzie można wypić dobrą kawę, spróbować ciasta i poczytać książki głównie z katolickich wydawnictw.”
“Cudowna palarnia kawy , gdzie od wejścia czuć niesamowity klimat i obłędny zapach świeżo palonej kawy. Moja ulubiona w domu i w firmie.”
“Poznaliśmy Was na biegu fabrykanta. Bardzo smaczna kawa. Czuć klimacik. I na stówkę Was odwiedzimy jak się przejedziemy rowerami w waszą stronę. Na kawę i po ziarna :)”
“Trafiliśmy przypadkiem i na pewno wrócimy! Mega przemiła obsluga pyszna kawusia i matcha. Miejsce 20m od Piotrkowskiej, ale kompletnie nie czuc zgiełku i tłoku. Polecamy z całego serducha.”
“Zdecydowanie polecam ten punkt wymiany akumulatorów. Fachowa pomoc i obsługa. Odpowiednio dobrany akumulator, pomoc przy wymianie. Na pewno wrócę tutaj nie raz.”
“Gorąco polecam . Duży wybor akumulatorów . Bardzo sympatyczny pan sprzedający . Doradził , wymienił , sprawdził czy wszystko jest ok. Dla mnie wszystko na plus.”
“To jest absolutny highlight mojego pobytu w Łodzi. Wybrałem dwa według mnie najtrudniejsze do zrobienia smaki: pistacjowy i czekoladowe. Obydwa były doskonałe. Pistacja o smaku kremu pistacjowego. Czekolada o smaku prawdziwej ciemnej czekolady z właściwą ilością cukru. Marzenie.”
“Jestem po organizacji pierwszego eventu z firmą Pan Kanapka i jestem autentycznie zachwycona jakością, na każdym etapie współpracy. Podczas eventu było wiele zmiennych i opcji, które mogły pokrzyżować nam plany, jednak szybki kontakt, duża elastyczność i gotowość do współpracy sprawiły, że wszystko wyszło perfekcyjnie! Pyszne jedzenie, bardzo miła obsługa, naprawdę jest to firma godna polecenia”
“Bardzo przyjemny sklep, duży wybór towaru i profesjonalna obsługa zwłaszcza pan Tomek wie co dobre i potrafi doradzić”
“Bardzo uprzejma obsługa. Fachowo i rzeczowo wyjaśniono wszystkie problemy i niuanse. Na miejscu dobrano maskę, przekazano wszystkie ważne informacje, rady, wskazówki dotyczące używania sprzętu. Pracownik ustawił, skonfigurował urządzenie tak, że w domu wystarczyło jedynie nalać wody i włączyć sprzęt. Super kontakt. Bardzo się cieszę, że osoba zatrudniona w Waszej firmie zaproponowała mi droższy wariant. Naprawdę warto było wydać więcej niż minimum, by cieszyć się komfortem i nie czuć wyschnięcia w gardle czy nosie po całej nocy korzystania. Pracownik po miesiącach pamiętał nazwisko i bez problemu skojarzył klienta. Chciałbym w każdej firmie być tak fachowo obsługiwany jak w Stanmed24. Marketingowo też super. Pracownik realizował cele sprzedaży komplementarnej, zaproponował kolejne artykuły takie jak specjalna poduszka ułatwiająca oddychanie dla osób z bezdechem. Wielokrotnie łamał obiekcje, używał języka korzyści. Gdybym był tajemniczym klientem na pewno wystawiłbym najwyższe noty. Z pewnością wrócę do tej firmy. Czy jako klient czy jako osoba polecajaca znajomym i członkom rodziny z problemami z bezdechami. Człowiek budzi się wypoczęty i chętny do życia. A aparat będzie mi towarzyszył przez kolejne lata.”
“Bardzo dobre smaki sushi. Są i klasyczny rolki, które są pyszne, ale też nietypowe połączenia smakowe, które rozwalają kubki smakowe. Naprawdę pyszne!”
“Dobra pizza i frytki również. Przemiła obsługa przed wszystkim młoda dziewczyna,która była pierwszy dzień i chłopak,który ją uczył. Bardzo ładnie przystrojone miejsce.”
“Opinie są prawdziwe i na prawdę nie żałujemy decyzji o wyborze tej restauracji. Duży wybór dań wegetariańskich, dobrej jakości ryż i świezo wypiekane Roti. Sporo dan w wersji do wyboru między ostrym, a łagodnym. Będziemy odwiedzać.”
“Marcin i Kuba cudownie poprowadzili nasze wesele. Przede wszystkim absolutnie o nic nie musieliśmy się martwić tego dnia, bo wszystko było dopięte na ostatni guzik. Goście już w trakcie imprezy podchodzili do nas chwaląc Was, że robicie świetną robotę! Nie było ani jednej piosenki, przy której parkiet był pusty. Czuliśmy się przy Was na maksa komfortowo. Byliście najlepsi i sprawiliście, że ten dzień był najlepszą imprezą w naszym życiu! ☺️ Polecamy z całego serca ♥️”
“Pyszne jedzenie, porcje nieduże ale bardzo syte. Ciężko było trafić - Google pokazuje restaurację w trochę innym miejscu, trzeba wejść przez bramę od Piotrkowskiej i jest kawałek dalej po prawej stronie. Obsługa bardzo miła, polecam :)”
“Bardzo fajny pub z arystokratyczną nutką klubu lordowskiego. Sympatyczny właściciel, dobre piwo i inne trunki. Bardzo umiarkowane ceny. Gdyby nie lokalizacja na tyłach Ogrodów Geyera pewnie nie byłoby wolnego stolika.”
“Gorąco polecam.Katering zamawiany na trzydniowe targi.Super kontakt z managerem,wszystko dopięte na ostatni guzik.Serwis punktualny,wszystko zgodne z ustaleniami, przepyszne,świeże wszyscy goście zadowoleni:)”
“Niespodziewanie znalezione dobre miejsce na Ziemi... Tak pysznego pstrąga dawno nie jadłam. Polecam z całego serducha!”
“Znam firmę od 10 lat albo i dłużej. Ubierał się mój mąż ,synowie. Mało tego przyjaciele również i ich synowie. Profesjonalizm, duża kultura. Będziemy wszyscy korzystać jeszcze przez wiele lat.”
“Obsługa bardzo pomocna, szeroki asortyment.”
“Przepyszne śniadania! „Frank po naszemu” to strzał w dziesiątkę, a wytrawne croissanty to absolutny hit. Wszystko świeże, pięknie podane i w bardzo przyjemnej atmosferze. Idealne miejsce na rodzinne śniadanie.”
“Podeszliśmy do nich sceptycznie, ale to co otrzymaliśmy i jak to smakowało WOW rewelacja! Pyszna, mięciutka wołowina, aromatyczna gruszka i rozpływający się cambert, plus mnóstwo innych dodatków. Syn mial inną ciabatte BBQ i nie mógł się na chwalić. Obecnie są na Gwarkach w Tarnowskich Górach. POLECAM”
“Super obsługa. Mój ulubiony sklep na Rudzie.”