Przegląd katalogu
- 997 Łączna liczba firm
- 3.6 Średnia ocena
- 88% Z opiniami
- 53% Ze zdjęciami
Znaleziono 997 wyników
Przeglądaj pharmacy w województwie Łódzkim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 997 wyników w województwie Łódzkim. Średnia ocena 3.6/5 na podstawie 54,754 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera pharmacy z miast takich jak Łódź, Pabianice, Zgierz, Skierniewice, Radomsko i innych.
“Polecam to miejsce. Apteka jak apteka, jedna z wielu, ale Pan Magister Artur jest wyjątkowy. Przyszedłem, bo miałem "tylko" męskie przeziębienie, ale dostałem kompleksową poradę, jakiej nie powstydziłby się lekarz specjalista chorób zakaźnych. Pan Artur polecił mi dobre leki, szybko poczułem ulgę, nie wiedziałem nawet, że tak się da, zawsze żyłem w przekonaniu, że przeziębienie trzeba po prostu "przecierpieć". Widać lepiej od razu z problemem udać się do specjalisty, a nie leczyć się po swojemu ;) Pan Magister to klasa sama w sobie- najwyższa kultura osobista i pełen profesjonalizm.”
“Miła obsługa, ceny OK a godziny otwarcia super bez względu czy to dzień zwykły czy święto. Mimo kłopotów z realizacją recepty byłam miło obsłużona i rzetelnie wytłumaczono mi w czym tkwił problem. Dotychczasowe zakupy bez najmniejszych problemów. Nie raz skórę mi uratowano. Pozdrowienia dla zespołu- wdzięczna pacjentka :)”
“Polecam 100% , bardzo miła obsługa , pomocna i ceny nie są wygórowane . Pozdrawiam serdecznie Agnieszka”
“Pani magister Ewelina jest bardzo wspaniałą kobietą, świetnie doradza lepiej niż nie jeden doktor.Pozdrawiam”
“Polecam aptekę Melissa ,bardzo profesjonalni i mili farmaceuci .Pan poinformował mnie o możliwości zakupu taniej leku . Dziękuję”
“Po dzisiejszej wizycie (tj. 22.06.2021) w aptece przy ul. Puszkina 17 w Łodzi, chciałabym wyrazić swoje zadowolenie z obsługi. Pani Magdalena w sposób kompetentny pomogła mi przy zakupie preparatów na alergię. Dziękuję za profesjonalne doradztwo :) taka obsługa zachęca do kolejnych wizyt.”
“"Najmagiczniejsza" apteka w Łodzi :) Przeurocza obsługa, IQ i EQ na niesamowitym poziomie, wszystko jest ( i to nie w postaci zamienników "wciskanych" na siłę ) Zwyczajne - chcesz ... masz. I , choć wiem, że to nie najważniejsze dla klientów , ale dla mnie tak, przeurocze poczucie humoru. Aż chce się tam wpadać nawet zdrowym ;)”
“Lubię robić zakupy w tej aptece, jest dobrze zaopatrzona, a personel zawsze pomocny i uprzejmy :) Szczególnie Pani z ciemnymi kręconymi włosami, prawdopodobnie kierowniczka fachowo doradza w wyborze odpowiednich produktów. Na plus częste promocje i produkty własne DOZ, z których często korzystam. Ceny bardzo przystępne. W aptece jest czysto i schludnie.”
“Wspaniała obsługa! Najniższe ceny w Łodzi, a zwiedziłem już wiele aptek. Wracam tu z uśmiechem na twarzy, ponieważ zawsze jestem bezproblemowo obsłużony :) oby tak dalej!”
“Obsługa przemiła i zaopatrzenie ok. Bardzo polecam!!”
“Miła obsługa dostałem to co chciałem”
“Super apteka , przemiła obsługa.”
“Apteka z której korzystam już od dziecka. Na przestrzeni lat, różnie bywało ale od pewnego czasu na ogromny plus zmieniła się obsługa. Może za sprawą nowej pani magister, która jest miła i sympatyczna i zawsze dobrze doradzi. Oby tak dalej.”
“Jest bardzo miła obsługa,a ta Pani ktora daje szczepionki to super.”
“Obsługa klienta na bardzo wysokim poziomie. Panie zawsze chętnie pomogę i doradzą. Pozdrawiam serdecznie”
“Głównie odbiór zakupów kupionych przez internet”
“Obsługa bardzo pomocna ,kochane Panie”
“Fajna apteka, zawsze do niej wracam. Miła i kompetentna obsluga”
“Rozladunek szybko i sprawnie, super atmosfera pracy i kawka w poczekalni. Dla mnie jedna z top 3 firm przyjaznych kierowcy. Pozdrawiam Magazyn”
“Bardzo polecam. Od ręki naprawiona przebita dętka. Rower po 5 minutach gotowy do jazdy. Koszt 30zł. Korzystam z napraw kolejny raz i zawsze wszystko było ok.”
“Supermarket, w którym można zrobić dobre zakupy. Szeroki asortyment towarów. Warzywa i owoce świeże. Często bywają artykuły w promocyjnych cenach. Obsługa bardzo uprzejma i zaangażowana. Polecam.”
“Super apteka,panie przemiłe zawsze chętnie doradzą,polecam .”