Opinie

  1. Aleksandra Majewska ★★★★★

    Apteka wyróżnia się na tle innych przede wszystkim rewelacyjną obsługą. Każda wizyta przebiega w miłej atmosferze, a personel zawsze służy pomocą, profesjonalnie doradzając i podchodząc do pacjenta z życzliwością. Na szczególne wyróżnienie zasługuje kierownik apteki, który dba o wysokie standardy pracy, organizację oraz indywidualne podejście do każdego klienta. To miejsce, w którym naprawdę czuć troskę o pacjenta — zdecydowanie polecam!

  2. Zając ★★★★★

    Dość tanio, ale bardzo istotną kwestią jest obsługa tej apteki. Cudowne dwie Panie, które doradzą, podpowiedzą czy można kupić tańszy zamiennik, a przecież to teraz ważna sprawa. Porozmawiać na tematy inne niż medykamenty też można i to na wesoło.

  3. Justyna Krowieranda ★★★★★

    Polecam! Bardzo miły i pomocny personel. Apteka dobrze zaopatrzona. Jak brakuje jakiegoś leku nie ma problemu żeby był sprowadzony na następny dzień.

  1. C D ★☆☆☆☆

    Brak możliwości zamówienia leku przez infolinię DOZ , nawet gdy lek w ilości >1 jest na stanie apteki, muszą sprowadzać z hurtowni, czyli trzeba czekać nawet kilka dni, żeby mieć cenę internetową. Czyli musimy płacić sporo drożej. Apteka straciła swój największy atut. Jeśli ta usługa wróci, zmienię ocenę na 5. Personel OK.

  2. Hanna O. ★★★★☆

    Pomocny, fachowy i miły personel. Jeśli apteka nie dysponuje danym lekiem i nie może go zamówić, pracownicy rzetelnie udzielają informacji, gdzie jest dostępny. O ile zakup nie jest pilny, warto korzystać z zamówienia przez stronę internetową, wtedy ceny są niższe, ale trzeba poczekać nawet kilka dni. Bardzo podoba mi się podział na część samoobsługową, w której dominują suplementy, środki opatrunkowe i higieniczne, kosmetyki, zioła, i część z lekami, które podają pracownicy. Czekając w ewentualnej kolejce, można wybrać część potrzebnych produktów z ogolnodostępnych półek.

  3. Maria Szlawska ★★★★★

    Personel Apteki na czele z Panią kierownik Karoliną, to bardzo profesjonalny, pełen życzliwości i zaangażowania zespół. Jestem bardzo wdzięczna za skuteczną pomoc w zdobywaniu trudno dostępnych leków oraz okazywaną serdeczność. Bardzo dziękuję :) Polecam korzystanie z zakupów leków w tej aptece.

  1. Jakub ★★★★★

    Nie nam żadnych zastrzeżeń - pomocna obsługa, porządek na półkach, bezproblemowe zakupy:)

  2. Wojciech Opaliński ★★★★★

    Bardzo pomocna obsługa, życzliwy i cierpliwy stosunek do klienta. Gorąco polecam.

  3. Robert Maik ★☆☆☆☆

    ...po godz 18.00 zapomnijcie o płaceniu banknotami 100 lub wyżej złotowymi, bo śmieszna pani aptekarka nie ma wydać nawet że 100 źli odsyła żeby rozmieniać pieniądze. Zapominają, że jak będę miał ochotę to mogę im wysypać worek jednogroszówek i też muszą to przyjąć i przeliczyć...... i chyba następnym razem tak zrobię..żenada.

  1. Łukasz Matuszewski ★☆☆☆☆

    Niesłowni. Żona kilka godzin dzwoniła po aptekach aby znaleźć szczepionkę dla dziecka. Zarezerwowała u nich wczoraj, dostała potwierdzenie rezerwacji do 29.10. Dzisiaj specjalnie wzięła wolne z pracy. Jedzie tam od rana... wydali komuś innemu nie informując nas. Zero szacunku do czasu innych ludzi......

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres DOZ Apteka dbam o zdrowie?

DOZ Apteka dbam o zdrowie znajduje się przy Lutomierska 146, Bałuty, 91-041 Łódź, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do DOZ Apteka dbam o zdrowie?

Można skontaktować się z DOZ Apteka dbam o zdrowie pod numerem +48 800 110 110

Jak można dotrzeć do DOZ Apteka dbam o zdrowie?

Do DOZ Apteka dbam o zdrowie można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements