Pani obsługująca w niedzielę 30 listopada nadaje się do pracy na poczcie obok albo w zusie, tak samo niemiła i tak samo niezadowolona że tam siedzi
Zdjęcia
Opinie
-
Wojtek ★☆☆☆☆
-
xtcek ★☆☆☆☆
Zostawiłbym tutaj 5 gwiazdek z racji na cały personel który tutaj spotykam oraz ich rzetelną obsługę ale jest jedna pani farmaceutka która niestety zabija całkowity urok. Pani w starszym wieku, czarne włosy do ramion pracująca na popołudniowej zmianie 4.11.2025. Strasznie opryskliwa, strasznie docinająca jakby rozmawiała ze znajomymi w momencie kiedy to klienci apteki. W żaden sposób nie pomaga, specjalnie przedłuża wyrabianie recept czy poszukiwanie leków tak aby obsłużyć jak najmniej osób. Wieczne wzdychanie i widoczna ciężkość na twarzy powodują że człowiek chce stamtąd wyjść i pójść gdziekolwiek indziej. Dla tej pani przydałaby się jakakolwiek autorefleksja na temat tego jak wygląda poprawna relacja z klientami zwłaszcza będąc pracownikiem apteki.
-
Katarzyna Osuchowska ★★★★★
Bardzo profesjonalna apteka. Panie farmaceutki bardzo pomocne. Jeżeli akurat brakuje leku ,który potrzebuje ,a zdarza się to sporadycznie zawsze mogę liczyć na zaproponowanie mi zamiennika lub zamówienie na następny dzień.
-
Andrzej219 ★★★★★
Najlepsza apteka w jakiej robiłem dotychczas zakupy. Lokalizacja świetna i w dodatku są czynni do 22-to na prawdę duże ułatwienie,gdy pracuję się do późnych godzin wieczornych. Moja ulubiona pani magister to niezmiennie od lat pani kierownik Anita L.-jest miła, pomocna, z dużym zaangażowaniem podchodzi do swojej pracy. Z czystym sumieniem polecam tą aptekę!
-
Ania ★★★★★
Moja ulubiona apteka! Przyjazna atmosfera i pełen profesjonalizm, zwłaszcza pani kierownik magister Anita.
-
Mir ★★★★★
Apteka jak wiele innych. Ale... w tej aptece pracuje p. Małgosia J. Sympatyczna, życzliwa, bardzo pomocna, kompetentna. Dlatego oceniam na 5. Dziękuję i pozdrawiam.
-
Chudy Bartek ★☆☆☆☆
Apteka stosuje bardzo ciekawe podejście co cen umieszczonych na lekach. Przy płaceniu za tabletki zapytałam Panią dlaczego cena na opakowaniu jest 20 złotych niższa niż na rachunku, na co Pani długopisem zamazała cenę na opakowania.
-
Wer Kaz ★☆☆☆☆
Żenujące jest zachowanie osób, które tu pracują. Niejednokrotnie zamawiam leki dla osoby starszej chorej na Alzheimera (które są potrzebne od razu!) zdarzały się pomyłki lub braki w hurtowni - ok, zdarza się, ale dzisiaj... Przychodzę po leki o godzinie ustalonej przez Panie "farmaceutki" i co się okazuje? - Oj przepraszam, koleżanka nie zamówiła tych leków. CO ZA IGNORANCJA!!!!!!! Obsługa też często pozostawia wiele do życzenia, ludzi w aptece od groma, a obsługuje tylko jedna osoba, reszta urządza sobie pogawędki na zapleczu! Tragedia. Jeśli chodzi o ceny - w pewnym momencie zaczęto je bardzo zauważać. Kienci są tu niemile widziani mam wrażenie. Słabo, naprawdę słabo!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Apteka Dr.Max?
Apteka Dr.Max znajduje się przy Ujście 4, Górna, 93-490 Łódź, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Apteka Dr.Max?
Można skontaktować się z Apteka Dr.Max pod numerem +48 426 843 005
Jak można dotrzeć do Apteka Dr.Max?
Do Apteka Dr.Max można dotrzeć, korzystając z poniższego linku