Przegląd katalogu
- 126 Łączna liczba firm
- 4.0 Średnia ocena
- 93% Z opiniami
- 87% Ze zdjęciami
Znaleziono 126 wyników
Przeglądaj night club w Łodzi, Łódzkie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 126 wyników w Łodzi, Łódzkie. Średnia ocena 4.0/5 na podstawie 98,333 opinii i ocen.
“A ja musze przyznać ze personel bardzo sympatyczny i pomocny , 2 tyg temu kupowalam akcesoria rowerowe Pan dobrze i uprzejmie mi doradził , dziś coś z z działu chemia gospodarcza i rownież mi doradzono i wskazano gdzie mam szukać . Będę wracać regularnie .Ceny bardzo przystepne , sklep dobrze zorganizowany.”
“Duży lokal. Dwa stoły bilardowe, trambambula i dart. Piwo lane i butelkowe. Jest wydzielone miejsce na impreze. Miła właścicielka. Polecam”
“Miejsce zdecydowanie klimatyczne, gdzie udało się posłuchać nawet muzyki elektronicznej. Ujęła mnie obsługa za barem - Adrian jest kompetentnym i profesjonalnym barmanem, który potrafi doradzić i pożartować. Jego podejście do gościa jest luźne, ale nie ignoranckie, co powoduje, że od razu chce się z nim przejść na Ty. Na pewno wrócę!”
“Bardzo fajna sala restauracyjna z dobrymi ofertami. Smaczne i ciepłe jedzonko mimo że czasami może chwilę na nas czekać w bemarze. Bardzo miła i uśmiechnięta obsługa co zasługuje na docenienie. W środku czysto, oprócz tego sam sklep świetnie zaopatrzony. Znajdziemy tu rzeczy z ogromnej ilości branży i nie wyjdziemy zawiedzeni ;)”
“Bardzo chciałabym Podziękować Pani Kierownicze w spiętych ciemnych włosach. Przede wszystkim za ciepło które od niej bilo i co nie spotykane w tym oto Lidlu za chęć pomocy. Jasno i zrozumiale wyjaśniła proces reklamacji, przyjęła ja bez problemu, bez odsyłania na infolinię a to bardzo duży plus, tym bardziej w taki dzień jakim jest sobota gdy ruch jest większy! Więcej takiej grypy kierowniczej a inni mogliby się od Tej Pani uczyć empatii do innych. Dla tej Pani wrócę tam ponownie”
“Fantastyczne szybkie i sprawne zakupy . Sklep czysty zadbany . Wszystkie artykuły z gazetki dostępne . Do tego świeże owoce i warzywa . Pieczywo dostępne o każdej porze dnia i to co mnie urzekło najbardziej to mili i uśmiechnięci pracownicy .polecam serdecznie”
“18 maja tego roku wyprawiałam synkowi komunię w Bistro. Jestem mega zadowolona z obsługi a przede wszystkim z jedzenia,którego było bardzo dużo i było przepyszne. Właścicielka przemiła i super kontakt z nią. Polecam z całego serca ❤️”
“Byłam ostatnio i bardzo polecam to miejsce klimat, miejsce super a jeśli chodzi o ceny? Uważam że jak na piotrkowską to ceny są wręcz idealne i bardzo tanie a drinki są wręcz przepyszne. Barmani są bardzo mili i chętnie pomogą w wyborze ❤️”
“najwspanialszy barmani pod słońcem - Julka, Cezary i Kuba ”
“Świetny klimat, unikalne miejsce”
“Witam. Zdaję sobie sprawę że w ostatnią sobotę odbyło się pożegnanie lokalu Gorzko Gorzko ale niech ten komentarz będzie puentą tego wspaniałego miejsca. Może nie zawsze były tłumy ale przychodzili do klubu naprawdę super ludzie ponieważ Super ludzie tam pracowali. Zawsze bardzo pomocni,uśmiechnięci i życzliwi do wszystkich gości. Dj Arczi rozpalał parkiet do czerwoności,obsługa na barze zawsze zwarta i gotowa. W klubie można było czuć się bezpiecznie, i zawsze można było liczyć na pomoc że strony ochrony. Chyba jedyne takie miejsce w Łodzi gdzie goście byli na pierwszym miejscu. Z bólem serca żegnam się z tym miejscem.”
“Nieczęsto tam bywam,ale kiedy idę konkretnie po coś,zawsze kupię,zawsze można mówić o dużym wyborze towarów,a także konkurencyjnych cenach.Sklep świetnie usytuawany w Pasażu Łódzkim,wiele sklepów w jednym miejscu,duży,darmowy parking,choć bywa,trzeba szukać miejsca.Polecam”
“JazdaPark miejsce godne polecenia, pomimo ruchu który był obsługa znajdywała czas na rozmowę oraz pomoc. Bardzo smaczne drinki oraz bardzo dobra pizza. Jedyny minus to trochę mały wybór w drinkach ale obsługa miała na to rozwiązane i nas pozytywnie zaskoczyła. Szczególnie polecam pana Kube i pana Szymona. Napewno wpadniemy jeszcze nie jeden raz!!!!”
“Sklep czysty, pracownicy uprzejmi i zawsze pomocni, nie mam nic do zarzucania. Polecam!”
“Uwielbiam ten sklep i uwielbiam robić tu zakupy :) oto kilka powodów : szybkie i sprawne zakupy, szeroki asortyment świeżych owoców i warzyw , pieczywo dostępne o każdej porze dnia , uprzejmi i pomocni pracownicy, przestronne alejki , piękny zadbany sklep , wrócę tu napewno polecam serdecznie”
“Ten sklep powinien być przykładem dla innych z tej sieci. Świetny zespół, bardzo zgrani ze sobą ludzie. Zawsze pomocni, uśmiechnięci. Będąc w ciąży bez problemu udostępnili mi służbową łazienkę. Z niemowlakiem pierwszeństwo przy kasie, a nie jest to oczywistością w innych miejscach. W samym sklepie czysto i towar na półkach.”
“Bardzo dobry ryż smażony z kurczakiem i warzywami”
“Najlepszy klub w okolicy – Magnes przyciąga jak sama nazwa wskazuje! Zawsze pełen parkiet i dobre towarzystwo”
“mieszkałem 3 lata w tym akademiku. 3 najbardziej niezapomniane lata mojego życia. Polecam każdemu! :)”
“Fantastyczne miejsce na spotkanie towarzyskie. Klub z muzyką do tańczenia, duży wybór alkoholi. Bardzo klimatyczne miejsce.”
“Najlepsze pierogi ruskie jakie jadłam w kiedykolwiek knajpie. Świetnie przyprawione. Barszcz idealny. Pierwszy raz jadłam barszcz identyczny jak robi moja mama. Aż płakać że szczęścia chce mi się po tym obiedzie.”
“Byłam miło zaskoczona – to nawet za mało powiedziane. Przyszłam na zakupy zmęczona i wyczerpana po pracy, między innymi miałam tylko jedno piwo, a na "żywą" kasę była kolejka. Jednak jeden z pracowników, mężczyzna, zaprosił mnie do kasy samoobsługowej. To było bardzo miłe — poczuć, że ktoś dba o ruch i komfort klientów. Poczułam się bezpiecznie z moim piwem i poszłam do kasy samoobsługowej. Ten sam pracownik szybko zareagował na potwierdzenie mojego alkoholu, a jednocześnie zwrócił uwagę na moje awokado, które odłożyłam, bo nie mogłam go zeskanować. Błyskawicznie poradził sobie z tym i szybko poszłam do domu ze wszystkimi zakupami. Podsumowując: przekażcie mu ode mnie podziękowania — to człowiek o wielkim sercu i wysokim intelekcie, co rzadko się zdarza w obsłudze klienta. Robiłam zakupy o 19:44, 12 sierpnia. Wielkie dzięki!”
“Lubię ten market od długiego czasu co jakiś czas robię zakupy ogólnie, dzięki gazetką widzę na bieżąco co jest jak w każdym markecie i to mi pomaga czasowo podjąć decyzję zakupu nie ukrywam że korzystam z promocji jak każdy ale co najważniejsze to produkty spożywcze, mięsne, rybne ,pieczywo itd.są bardzo dobre i się nie zawiodłem co do jakości. Jeśli chodzi o obsługę jest miła i prosząc o wyjaśnienie pomagają z chęcią i tez doradzą, czystość jest okej,dojazd jest ogólnie dostępny z każdej strony wszystko jest dlatego decydowałem się na opis bo długie lata tu przyjeżdżam może sentyment bo wpadam w lata mam swoje sprawdzone miejsca na zrobienie zakupów. Pozdrawiam wszystkich.”
“Bardzo dobry sklep w środku. Piwo z nalewaka na wynos! I ryba. Bardzo polecam))”
“W końcu jakaś alternatywa do tego innego klubu na N, stawiający dotychczas monopol i odpowiednio traktujący swoich klientów. Na językach to bardzo eleganckie i wygodne wyposażenie klubu i mega dobra muzyka. Zawsze coś fajnego się dzieje i bardzo miła obsługa. Lokalizacja bardzo dobrze skomunikowana (blisko przystanek z autobusami nocnymi) bo w sumie w samym Centrum. Polecam bo naprawdę warto!”
“Byłem tutaj i serio mega mi się spodobało! Byliśmy większą ekipą w dość ruchliwy dzień, a mimo to obsługa była mega miła, pomocna i cały czas dbała, żebyśmy czuli się dobrze. Zamówiliśmy shishę, która była po prostu perfekcyjna, oraz koktajle – również świetne! Atmosfera, obsługa i jakość – wszystko na najwyższym poziomie. Zdecydowanie polecam to miejsce!”
“Jest tam kompleks różnych sklepów w których można dokonać zakupów Wybór towarów jest duży i znajduje się blisko mojego miejsca zamieszkania Jestem zadowolony z zakupów w tych sklepach Największym że sklepów jest Carfur Bricoman i wiele innych ciekawych mniejszych sklepów Polecam serdecznie ten zestaw sklepów”
“Bardzo miła obsługa, zawsze duży asortyment. Nie spotkałem się z sytuacją by coś było nie tak z towarem. Polecam :)”
“Dużo miejsca, podwórko, bary, bardzo fajne miejsce do klubowania”
“Fajny portal, świeże informację o muzyce disco. Osoba, która tam pracuje widać że robi swoją pracę z milosci. Polecam 5 gwiazdek”