Opinie

  1. Guczi ★★☆☆☆

    Przestrzegam nowo przybyłych gości: NIE UŻYWAJCIE ZAMKÓW W TOALECIE. Moja dziewczyna weszła przede mną i wszystko było git, niestety u mnie drzwi się zatrzasnęły (nie działający zamek, a informacji o tym brak). Gdyby nie fart, to sylwestra spędziłabym w toalecie, bo obsługa średnio przygotowana do tego typu zdarzeń (nie, nie da się WC otworzyć otwieraczem do piwa z zewnątrz xd). Muzyka średnia. Niby kawałki spoko, ale wszystko strasznie remixowane. Jak już się człowiek cieszył, że coś fajnego poleci to DJ robił z tego jajecznicę. A i nie polecam w sylwestra. Drogo, miał być szampan, nie było. Ludzi mało, muzyka średnia. Może na tygodniu jest lepiej, nie wiem nie sprawdzałam, ale sylwester średni.

  2. Ro Bo ★★★★★

    W końcu jakaś alternatywa do tego innego klubu na N, stawiający dotychczas monopol i odpowiednio traktujący swoich klientów. Na językach to bardzo eleganckie i wygodne wyposażenie klubu i mega dobra muzyka. Zawsze coś fajnego się dzieje i bardzo miła obsługa. Lokalizacja bardzo dobrze skomunikowana (blisko przystanek z autobusami nocnymi) bo w sumie w samym Centrum. Polecam bo naprawdę warto!

  3. Robert R. ★★★★★

    Mega super tęczowy klub na mapie Łodzi. Zawsze pełno ludzi i super muzyka. Wydziarany barman robi najlepsze drinki w mieście. Super, że udało się wam znaleźć taką osobę, która widać że robi to co lubi zawsze z uśmiechem na twarzy i drinki wychodzą zaje***te. Aż chce się wracać do takiego klubu.

  1. Rafał ★★★★★

    Najlepszy klub LGBT w Łodzi. Konkurencja może się schować. Nowoczesny wystrój, świetna muzyka na dwóch parkietach tanecznych. Zawsze dużo ludzi w klubie, nie tak jak u konkurencji. W dodatku bardzo miła obsługa od selekcji i ochrony, aż po obsługę baru, DJ. Miejsce z klasą i na poziomie, w dodatku w samym centrum miasta przy Piotrkowskiej.

  2. Astrazon Ldz ★☆☆☆☆

    Bardzo pretensjonalna (czyli sztuczna) atmosfera. Nie ma czegoś takiego, co widać w innych klubach - że można się do kogoś dosiąść i zwyczajnie pogadać. W tym miejscu ludzie się uważają za "gwiazdy" i wręcz przeganiają ze swoich różowych kanap, jak chce się na chwilę usiąść. Mam wrażenie, że atmosferę podkręcają posty na fb (teksty - w stylu "witajcie piękni ludzie" itp.). Byliśmy tutaj 3 razy (nie chcąc się opierać na pierwszym wrażeniu) i nasza noga nie postanie tu więcej. Złego wrażenia nie zmyje nawet miła pani na selekcji (bo od razu się rodzi pytanie, czy ona rzeczywiście jest miła, czy to po prostu też jest sztuczne, żeby na siłę ściągnąć klientów). Wiem, wystrój wnętrza, słodko-cukierkowy, ale uwierzcie - nadmiar słodyczy potrafi zemdlić.

  3. mrvodko ★★★★☆

    W końcu normalny klub LGBT (friendly) w Łodzi. Bardzo się cieszę, że monopol został nareszcie rozbity. Miejsce przyjazne dla społeczności LGBT, jak i dla wszystkich, którzy chcą się pobawić w normalnej atmosferze. Dobra muzyka, dwie sale z DJ, palarnia w środku, dużo miejsc do siedzenia. Mam jednak nadzieję, że właściciele nie osiądą na laurach i nie potraktują tego jako okazji to łatwego zarobku (choć oczywiście życzę też sukcesu finansowego), a jako szansę na poprowadzenie rozwijającego się klubu w Łodzi, który będzie miejscem dobrym dla klientów i pracowników, bo patrząc po ilości i różnorodności klientów, dużo ludzi na to miejsce liczy. Z minusów – palarnia musi być wietrzona lub drzwi do niej powinny być zamykane, bo pomimo, że sam czasami palę to jednak ilość dymu w palarni i poza nią jest zbyt duża. Część taneczna mogłaby zostać przeniesiona na dół (góra mogłaby być lounge z miejscem do siedzenia) albo z drugiej strony baru, bo tak to parkiet blokuje dojście do palarni, a i osobom tańczącym przeszkadzają przechodnie. Albo przynajmniej możnaby przenieść gdzieś te wysokie fotele koło DJa i zrobić większy parkiet.

  1. Nasty Majestic ★★★★☆

    Na plus: Wystrój, w końcu klub LGBT w Łodzi który się dobrze prezentuje. Dwie sale do tańca, odrobinę za małe przez co muzyka wydawało się że była za głośna ale ogólnie fajnie Muzyka też bardzo fajna Jedynie moje zastrzeżenia to do obsługi na barze. Jeżeli mają obgadywać klientów, to niech to robią super dyskretnie albo najlepiej wcale :)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres na językach?

na językach znajduje się przy Stanisława Moniuszki 1, Śródmieście, 90-102 Łódź, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do na językach?

Można skontaktować się z na językach pod numerem +48 798 841 047

Jak można dotrzeć do na językach?

Do na językach można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements