Opinie

  1. Marlena Pszonczenko ★★★★★

    Podoba mi się kameralny klimat tego miejsca.

  2. Marek Brodzik ★★★★★

    Bardzo dobre miejsce na koncerty. Raz ku mojemu zdziwieniu na koncercie rockowym nie było normalnego piwa, nie dowieźli czy jak, w każdym razie mam nadzieję, że nigdy to się więcej nie powtórzyło i dlatego nadal 5 gwiazdek

  3. Piotr B ★☆☆☆☆

    Zapłacone za koncert 125zl i szatnia płatna dodatkowo 3zl za sztukę to przesada. Nie omieszkam wspomnieć kwestię, ze Panowie w szatni nie potrafili prawidlowo odnaleźć pozostawionych ubrań-przy nas 3 takie przypadki. Przez co kolejka do baru. Akustyka Ok, klimat fajny, ale ogolna ocena niska.

  1. Wojciech ★★★★☆

    Miła atmosfera. Dobra akustyka i nagłośnienie. Klub ma swój specyficzny klimat. Profesjonalna, sympatyczna bardzo sprawna obsługa obsługa. Duże uznanie dla barmanów- za szybkość obsługi. Dobrze zaopatrzony barek. Jedyny mankament jaki dostrzegłem to brak dostępu świeżego powietrza przy imprezach masowych. Właściciele powinni to rozwiązać jak najszybciej a wtedy będzie pięć gwiazdek.

  2. Rzabol ★★★★☆

    Byłem tu przy okazji koncertu łódzkiej grupy rapowej. (White Widow 03.10.25) Miejsce w środku wygląda na odnowione, nagłośnienie i akustyka bardzo dobre. Plus za siedziska wyłożone poduszkami ulokowane z boku. (najłatwiejszy sposób na ucieczkę przed pogo) Bardzo blisko bar gdzie możemy zakupić alkohol nie odpuszczając i nie opuszczając terenu koncertu. W środku może pomieścić się na prawdę bardzo dużo ludzi, co najprawdopodobniej po zamknięciu jednego z łódzkich klubów uczyni scenografię najczęściej wybieranych miejsc na koncerty. Na spory plus także lokalizacja i łatwy dojazd z każdej części Łodzi. Minusem jest brak wentylacji/klimatyzacji, zwał jak zwał. Kiedy jest tu sporo ludzi to jest to po prostu masakra, zaczyna się robić duszno i gorąco - ciężko wytrwać w takich warunkach. Jeśli zostanie to poprawione potencjał na 5 gwiazdek jak najbardziej jest ;)

  3. Łukasz Janc ★★★★☆

    Świetny klub na koncerty. Ma klimat. Polecam!

  1. Judytka M ★★☆☆☆

    Byłam na koncercie w scenografii i po pierwsze na samym wejściu jeden facet sprawdzający bilety itd. Bardzo chamski, jakby pracował tam za kare. Po drugie w pomieszczeniu strasznie duszno, pod koniec koncertu nie można było wytrzymać, nagłośnienie nawet w porządku. Koncert ogólnie super.

  2. Maciej Kucharski ★★★★★

    Wspaniałe miejsce na kameralne koncerty, bogato wyposażony bar z profesjonalną obsługą.

  3. Tadeusz Kelm ★★★★★

    Drugi koncert tutaj i wrażenia bardzo dobre. Wejście swobodne, jak do klubu, ochrona w tle. Świetne nagłośnienie. Atmosfera swobodna i mimo dużej sali, kameralna. Bar z dobrą, szybko dostępną obsługą. Nie wiem jak lokal wygląda na codzień, ale organizacja koncertów na 5.

  1. Hubert ★★★★☆

    Dobre miejsce na kameralne koncerty. Bar pod ręką, scena blisko. Byłem tu kiedy grał Steve Hogarth (gitarzysta Marillion) i później na mocniejszym urodzinowym graniu zespołu Turbo. Jest fajnie. Kontakt z muzykami będącymi niemal w zasięgu ręki. Zupełnie inaczej niż na większych salach. Warto przyjść i poczuć dobrą muzykę. Jest szatnia jakby ktoś chciał zostawić kurtkę.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Scenografia?

Scenografia znajduje się przy Zachodnia 81, Śródmieście, 90-402 Łódź, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Scenografia?

Można skontaktować się z Scenografia pod numerem +48 534 328 709

Jak można dotrzeć do Scenografia?

Do Scenografia można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements