Przegląd katalogu
- 288 Łączna liczba firm
- 3.9 Średnia ocena
- 92% Z opiniami
- 53% Ze zdjęciami
Znaleziono 288 wyników
Przeglądaj muzeum w województwie Łódzkim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 288 wyników w województwie Łódzkim. Średnia ocena 3.9/5 na podstawie 87,238 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera muzeum z miast takich jak Łódź, Radomsko, Pabianice, Skierniewice, Konstantynów Łódzki i innych.
“Piękne wycinanki, bardzo chciałbym wziąć udział w warsztatach”
“Małe muzeum,opłata "co łaska". Minus za brak opisów...”
“Ciekawe miejsce, warte odwiedzenia. W sąsiedztwie PTTK. Muzeum niewielkie ale z dużą ilością ciekawych i różnorodnych eksponatów związanych z dziejami miasta i okolic. Polecam do odwiedzenia będąc przejazdem.”
“Muzeum godne polecenia dla całych rodzin z dziećmi miejsce pamięci polecam”
“Rewelacja. Czas zwiedzania 1h. Polecam”
“Niewielki skansen położony jest w pobliżu Wzgórza Zamkowego w Sieradzu. Ekspozycja muzeum obejmuje kilka drewnianych budynków z okolicy oraz zbiór dawnych maszyn rolniczych. Część budynków jest udostępniona do zwiedzania także wewnątrz. Ciekawą częścią muzeum jest dom i zagroda Szczepana Muchy - rzeźbiarza ludowego z pobliskiej wsi Szale. Szczególnie ciekawa jest forma płotu, w którym zwieńczeniem każdej sztachety jest wyrzeźbiona głowa. Na zwiedzanie warto zaplanować około 1 godziny.”
“Serdecznie polecam Stomatologię Zgryz! Wszystko na najwyższym poziomie – profesjonalna obsługa, miła atmosfera i nowoczesne podejście do pacjenta. Pan Sebastian świetny specjalista – dokładny, delikatny i zawsze wszystko dokładnie tłumaczy. Widać, że naprawdę zna się na swojej pracy i robi to z pasją. Przemiła Pani z recepcji – zawsze uśmiechnięta, pomocna i życzliwa, dzięki czemu od samego wejścia czuć przyjazną atmosferę.”
“Miejsce bardzo ciekawe, na uboczu. Wystawa samochodów może i mała, ale eksponaty są zachowane w bardzo dobrym stanie. Są ciekawostki do poczytania. Zwiedzanie za darmo. Super powinno być więcej takich miejsc. Człowiek na trasie czy ciężarówką, czy osobowym samochodem ma możliwość zrobić przerwe, pochodzić i zobaczyć coś ciekawego.”
“Bardzo ładna kapliczka, pięknie urządzona.”
“Cenna inicjatywa lokalna. O Hubalu wiedzą wszystko, chętnie Ci opowiedzą. Warto znakeźć czas, wpaść na chwilę i posluchać.”
“Spokojny hotel, blisko centrum, a jednocześnie na cichym uboczu. Dogodne położenie, blisko przystanków komunikacji miejskiej, bardzo sympatyczny właściciel. Polecam z całego ❤️”
“Świetna lokalizacja, mały minusik że to 3 pietro kamienicy. Pokoje przyjemne, kontakt z właścicielem bardzo dobry. Polecam.”
“Autorzy tej inicjatywy wykonali dużo dobrej pracy.”
“Serdecznie polecam apartamenty "Pod jedynką". Spędziliśmy tam 4 dni wraz z rodziną w dużum, przestronnym pokoju z aneksem i łazenką. Miejsce czyste, ciekawie urządzone z pełnym wyposażeniem i dobrą lokalizacja dla zwiedzania Łodzi i okolic. Niemnirj największą zaletą tego miejsca są otwarci, przesympatyczni i pomocni gospodarze, którzy chętnie wychodzą na przeciw potrzebom gości. Obiekt dysponuje własnym parkingiem oraz ogrodem z altaną. Świetne miejsce, aby w komfortowych warunkach spędzić kilka dni z rodziną.”
“Pomnik pojawił się na sieradzkim rynku w 2015 roku upamiętnia on pochodzącego z Sieradza mistrza fryzjerskiego, który zasłynął m.in. stworzeniem fryzury "na chłopczycę" w 1909 roku. Monument przedstawia mistrza w charakterystycznej pozie, z nożyczkami w dłoni. Pomnik to też idealne miejsce na zrobienie sobie zdjęcia.”
“Polecam przyjechać wcześniej, ponieważ jedna droga dojazdowa powoduje ogromne korki przed samą imprezą. Zaparkowałem prawie dwa kilometry od inscenizacji i spacerkiem dotarłem na miejsce, ale ty tylko dlatego ze byliśmy wcześniej. Warto znaleźć odpowiednie miejsce aby było dobrze widać cały zakres przedpola, czyli centralnie. Na plus duża ilość współczesnego sprzętu wojskowego oraz namioty kół gospodyń wiejskich ;-)”
“Śmiało można powiedzieć, że to kiepsko rozreklamowane miejsce na mapie Łodzi. Byłem dziś w NCKF w kinie i mówiąc o tym 4 osobom, wszystkie były zaskoczone, że w ogóle kino w kompleksie EC1 się znajduje. Wielka szkoda, gdyż sala kinowa była naprawdę wygodna, nowoczesna z bardzo dobrym dźwiękiem i jakością obrazu, czuć nowością, gdyż obiekt działa niewiele ponad rok. Świetna lokalizacja, aż prosi aby więcej osób korzystało z NCKF.”
“Cudowne miejsce na hotelowej mapie Łodzi. Architektura budynku oraz jakość obsługi zasługują na wielkie uznanie. Szczególne podziękowania dla personelu recepcji — byliśmy poruszeni ich wyjątkową życzliwością i wsparciem, nawet w sprawach, których się nie spodziewaliśmy. Zespół obsługi baru i restauracji również zasługuje na słowa pochwały. Nie pozostaje nam nic innego, jak ponownie odwiedzić PURO Łódź! PS. Widok z okna na załączonej fotografii :)”
“Pierwszy raz byliśmy w hotelu bez recepcji i jesteśmy pod wrażeniem organizacji. Nie stwarza problemu dostanie się do pokoju. Same pokoje bardzo przyjemne , wyposażenie pełne łącznie z deską do prasowania. Łazienka z pełnym wyposażeniem, kącik kuchenny super - ekspres do kawy , czajnik , kawa herbata na powitanie . Serdecznie polecam .”
“Spokojne, miejsce. Teren zamknięty. Obsługa na recepcji bardzo miła. Z wyprzedzeniem mozna zapisać sie na śniadanie, skromny wybór, ale pojeść można. Pokoje wyposażone w kuchnie, przestronne. Przydalo by sie juz powololi odświeżenie. Pobyt był miły.”
“Pokoje bajka. W sensie wystrój jak z bajki. Kocham jak ktoś ma pomysł aby się wyróżnić. Poza tym czysto, miła obsługa i przystępne ceny. Polecam”
“Świetne miejsce. Wystawa pokazuje jak żyli ludzie w okresie do końca PRLu.”
“Miejsce już zupełnie inne niż na zdjęciach sprzed 3-4 lat choć dalej ma swój urok. Czy ktoś wie dlaczego miejsce tak podupadło? Czy pan Benek już nie opiekuje się Kapliczkowem ?”
“Ważne miejsce historyczne, ważniejsze niż pomnik w rzeszowie”
“Miejsce bardzo dostępne dla młodzieży”
“Bardzo ciekawe miejsce. Do tej pory nie miałem pojęcia o takich schronach (moim zdaniem to jest poprawne nazewnictwo) dla hitlerowskich składów pociągowych. Dlatego zobaczenie tak monumentalnej budowli wraz z przyległumi budynkami warte jest czasu i niewielkich w sumie pieniążków. Co prawda mogło by być więcej pamiątek i informacji dotyczących tego miejsca (szczególnie w jęz. angielskim dla turystów z zagranicy) bardziej związanych z koleją (np. wyświetlanie 2 slajdów z rzutnika mija się z celem, warto to robudować/zmienić), ale naprawdę warto zwiedzić to ciekawe miejsce, a w okolicznym lasku można spotkać ciekawe okazy owadów (widoczne na fotce) co też ma swój urok.”
“Bardzo dobre miejsce na spokojny pobyt lub wypadów do Łodzi i okolic np. Łęczycy, gdzie jest co zwiedzać. Dobrze wyposażona kuchnia, schludnie w pokoju.”
“Świetna lokalizacja, pokoje czyste,spokojnie miejsce w centrum miasta. Bardzo wygodne apartamenty, dobrze wyposażone.. Dziękuję bardzo. Polecam…”