Zacznę od najważniejszego: chciałbym podkreślić fenomenalny dźwięk. Koncert był rewelacyjnie nagłośniony. Na pozytywną ocenę zasługuje także oświetlenie. Wejście do klubu było bezproblemowe, a ochrona przyjaznie nastawiona. W klubie obowiązuje zakaz wnoszenia napojów alkoholowych do sali koncertowej i na balkonu (za to też duży plus). Nie miałem problemu ze znalezieniem miejsca parkingowego w okolicy klubu. Polecam! Bardzo przyjemny obiekt.
Zdjęcia
Opinie
-
Szymon Czarkowski ★★★★★
-
katarzyna b. ★★★★★
Koncert Maryli Rodowicz- zjawisko bezcenne jak sama Maryla (nie będzie Nas, zostanie las i Maryla). Sala zapełniona fanami przygotowanymi na maxa (stroje, nastroje, wokal i ruch sceniczny), wszyscy świetnie się bawili, śpiewali (moja siostra najgłośniej , pech chciał że fałszuje i zna wszystkie teksty piosenek -dramat), tańczyli. Maryla porywała do zabawy. Fani od dzieci po rówieśników Maryli. Niektórzy byli na wózkach inwalidzkich, o balkoniku itp. Sala wypełniona była krzesłami z których tłumnie maszerowano pod scenę co zakłócało widoczność siedzącym. Panowie z ochrony przeganiali bawiących się pod sceną bo zakłócali widoczność. Organizatorzy nie popisali się. Brawo Maryla. Polecam od lat.
-
Роман Сокрута ★★★★★
Występowałem w tym klubie z programem „Aleja Rocka” dla uczestników międzynarodowego kongresu weterynarzów i jestem bardzo zadowolony. Przestrzeń jest duża, akustyka świetna, a obsługa miła i profesjonalna. Polecam wszystkim!
-
Peter Sweryda ★★★★★
Jedno z najlepiej naglosnionych miejsc w jakich bylem i choć jest to trochę subiektywna opinia to spotkalem sie tylko z podobnymi wypowiedziami. Głównie chodzę na koncerty kapel grających ciężka muzykę która wymaga dobrej sali z dobrym nagłośnieniem i tutaj to się zgadza za każdym razem. Ostatni koncert sprzed kilku dni (Fields of the Nephilim) tylko potwierdził ta regułę. Polecam!
-
Emilia W ★★★★☆
Fajne miejsce, ale praktycznie nie oznaczone, wejście od tyłu wygląda jak jakieś zaplecze a nie drzwi wejściowe, nie do znalezienia dla kogoś kto przyjeżdża pierwszy raz. Brak porządnego parkingu, są miejsca tylko przy ulicy. Za to, na mega plus fakt, że na koncert nie wolno wchodzić z napojami, nawet tymi kupionymi na miejscu.
-
Marta ★★★★★
Lokal mnie nie urzekł ale koncert już tak. Sala niewielka więc koncert bardziej kameralny. Dobre nagłośnienie. Słaba organizacja szatni, zimno w lokalu chociaż podczas koncertu emocje świetnie rozgrzewają. Ogromny minus za brak parkingu.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Wytwórnia?
Wytwórnia znajduje się przy Łąkowa 29, Polesie, 90-554 Łódź, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Wytwórnia?
Można skontaktować się z Wytwórnia pod numerem +48 426 395 555
Jak można dotrzeć do Wytwórnia?
Do Wytwórnia można dotrzeć, korzystając z poniższego linku