Opinie

  1. Maja Konecka ★★★★★

    Najlepsze doświadczenia z depilacją laserową ever!!! Nic nie bolało, żadnego problemu. Wizyta przyjemna, sympatyczna i oczywiście pyyyszna kawa :) super, polecam!

  2. Edyta P. ★☆☆☆☆

    Z przykrością muszę wystawić negatywną ocenę. Idąc do takiego salonu oczekuje się usług na najwyższym poziomie. Niestety, w tym przypadku spotkała mnie niemiła niespodzianka. Stylistka, która wykonywała manicure nie ma zielonego pojęcie o prawidłowej budowie paznokci, które po wypiłowaniu i przygotowaniu do malowania wyglądały paskudnie.

  3. Agata Kubczak ★★☆☆☆

    Niestety nie mogę polecić miejsca. Zabieg liftingu rzęs wykonany bardzo nieprofesjonalnie, rzęsy popalone i powykręcane każda w inną stronę. Zabieg miałam na początku listopada i do tej pory mam zniszczone rzęsy - muszę czekać aż wyrosną nowe. Dodatkowo pracownica usiłowała mi wmówić że efekt jest taki, bo mam za długie rzesy na taki zabieg, podczas gdy z powodzeniem wykonywałam go wczesniej w innych salonach i efekt bardzo mi odpowiadał. Nie daję 1 gwiazdki tylko dlatego że po interwencji u właścicielki, obniżono mi cenę zabiegu, ale to niestety nie zrekompensowało mi wyrządzonych szkód.

  1. Natalia Malkowska ★★★★★

    Jestem bardzo zadowolona z usługi. Klinika zadbana, wyposażona w najlepszy sprzęt. Atmosfera przecudowna, Pani Monika wykonała świetną robotę. Będę wracać i polecać każdemu.

  2. Joanna Bamberska ★★☆☆☆

    Skorzystałam z usług salonu celem zrobienia laminacji rzęs i henny brwi. Z efektu laminacji jestem zadowolona, natomiast co do henny brwi to na początku wizyty ustaliłam, że proszę o jasną hennę i że zależy mi na naturalnym efekcie, zwłaszcza, że jestem jasną blondynką. Pani wykonująca zabieg ustaliła ze mną użycie henny o odcieniu "jasny brąz". Po wykonanej hennie okazało się, że wcześniej wspomnianego koloru nie było w danej chwili w salonie i bez konsultacji został mi nałożony ciemniejszy brąz, który przy tym typie urody wygląda karykaturalnie.

  3. Anna Kuśmierz ★★★★★

    Trzy razy korzystałam z usługi pedicure hybrydowego i byłam bardzo zadowolona. Przede wszystkim podoba mi się sposób obsługi klienta, kontakt w razie problemów z realizacją wizyty i proponowanie rozwiązań tak, aby obie strony były zadowolone. Panie są komunikatywne, dokładne w swojej pracy, dbają o czystość na stanowiskach, a przy tym czas trwania wizyty nie jest wydłużany, co również mi się podoba. Nie zdarzyło mi się, żebym musiała czekać na rozpoczęcie wizyty. Na pewno chętnie będę tu wracać.

  1. Anna C. ★★★★★

    Trzy razy korzystałam z usługi pedicure hybrydowego i byłam bardzo zadowolona. Przede wszystkim podoba mi się sposób obsługi klienta, kontakt w razie problemów z realizacją wizyty i proponowanie rozwiązań tak, aby obie strony były zadowolone. Panie są komunikatywne, dokładne w swojej pracy, dbają o czystość na stanowiskach, a przy tym czas trwania wizyty nie jest wydłużany, co również mi się podoba. Nie zdarzyło mi się, żebym musiała czekać na rozpoczęcie wizyty. Na pewno chętnie będę tu wracać.

  2. Gabriela Franczyk ★★★★★

    Zawsze profesjonalna obsługa! Miło, czysto i bardzo przyjemnie! Polecam!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Estelle klinika piękna?

Estelle klinika piękna znajduje się przy Łagiewnicka 59, Bałuty, 91-839 Łódź, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Estelle klinika piękna?

Można skontaktować się z Estelle klinika piękna pod numerem +48 884 042 288

Jak można dotrzeć do Estelle klinika piękna?

Do Estelle klinika piękna można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements