Przegląd katalogu
- 778 Łączna liczba firm
- 4.0 Średnia ocena
- 89% Z opiniami
- 61% Ze zdjęciami
Znaleziono 778 wyników
Przeglądaj kwiaciarnia w województwie Łódzkim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 778 wyników w województwie Łódzkim. Średnia ocena 4.0/5 na podstawie 39,364 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera kwiaciarnia z miast takich jak Łódź, Pabianice, Skierniewice, Radomsko, Zgierz i innych.
“Zamówiłam kwiaty na pogrzeb przez telefon nie mogłam zrobić tego osobiście i nie zawiodłam się! Pani właścicielka bardzo przyjemna osoba zrobiła bukiet , który wygladal przepięknie również został dostarczony na wyznaczony czas i miejsce . Bardzo dziękuję i serdecznie polecam!!!!”
“Mila i sprawna obsługa Produjty wysokiej hakości”
“Super kwiaciarnia. Bogato zaopatrzona w przeróżny asortyment. Bukiety robione z pasją i przede wszystkim bardzo nowocześnie. Widać, że dziewczyny wkładają całe serce aby klient był zadowolony. Na pewno jeszcze nie raz się tam pojawię. Szczerze polecam. P.S. Dorzucam bukiet zrobiony dla mnie.”
“Bukiet zakupiony telefonicznie, dostarczony punktualnie, wszystko tip top, polecam”
“Maleńka kwiaciarnia. Przemiła właścicielka. Kwiaty są zawsze świeże I bardzo długo stoją w wazonie. Ceny atrakcyjne”
“Piękne bukiety, bardzo pomocne i sympatyczne Panie!!”
“Przepiękny bukiet, niesamowita obsługa, mega miłe podejście do klienta i jego oczekiwań. POLECAM!”
“Potrzebowałam zamówić róże. Zostałam pozytywnie zaskoczona tym że Pani falami możliwość wyboru koloru kwiatów. Odebrałam pięknie przygotowane bukiety. Kwiaty świeże, bardzo dobrej jakości i do tego pachniały tak jak te z ogrodu. Gorąco polecam!!!”
“Serdecznie polecam, zakupy nigdy nas nie rozczarowały. Bukiety są niebanalne i zawsze spełniają nasze oczekiwania:) Pani Paulina jest ekspertką w swojej dziedzinie i naprawę zna się na kwiatach. Drobne szkło i dekoracje też są super ”
“Bardzo fajne kwiatki ! Bardzo miła Pani ich sprzedaje! Pomaga z wyborem! Polecam tą kwiaciarnie!”
“Cudowna kwiaciarnia. Pani robi przepiękne bukiety i w dobrej cenie. Polecam Z całego serca.”
“Jeżeli marzysz o czymś wyjątkowym i nietuzinkowym, to zdecydowanie dobrze trafiłeś/łaś. Bukiet, który Kasia zrobiła był piękny i długo cieszył oko w wazonie. Poza bukietem, miałam okazję również widzieć na żywo wykonaną przez Kasię dekorację ślubną i byłam zachwycona! Była niepowtarzalna i zdecydowanie wyróżniała się na tle klasycznych i nudnych dekoracji. Polecam z całego serca! ♥️”
“Dziewczyny są super! Zawsze znajdzie się coś dla każdego - poza kwiatami ekstra dodatki (na przykład już 2 razy wracałam po piękne filiżanki). Bardzo polecam, również miła i ciepła atmosfera robi swoje ❤️❤️❤️”
“Przemiła obsługa. Pani podjęła się nietypowego zadania - posadzić kwiaty w donicach balkonowych. Wyszło rewelacyjnie. Bardzo polecam, a ja na pewno będę wracać.”
“Serdecznie dziękuję i polecam kwiaciarnię Weronika. Zamówione wieńce pogrzebowe były wykonane z wielką starannością i dbałością o szczegóły. Właściciele byli bardzo pomocni i zaangażowani. Dziękujemy”
“Cudowna Pani, prześliczne kwiaty, bardzo profesjonalna obsługa! Nietuzinkowe wzory bukietów, stroików, wiązanek itp., itd. Szczerze polecam :)”
“Najlepsza kwiaciarnia, wspaniali ludzie. Piękniejszych wiązanek nigdzie Państwo nie kupią! Duża wiedza na temat kwiatów, nowoczesne podejście do florystyki pogrzebowej, indywidualne traktowanie klienta. Polecam!”
“Przepiekny spersonalizowany bukiet urodzinowy ❤ Pani Tetiana trafila dokladnie w moj gust i to po chwili krotkiej rozmowy i moich dribnych sugestiach odnosnie kolorystyki i charakteru bukietu. Bardzo polecam ❤”
“Serdecznie polecam, zawsze świeże kwiaty, kupuję tam bukiety od kilku lat, zawsze zachwycająco piękne, nigdy nie dostałam podobnych bukietów. Pani florystka ma niebywały talent :)”
“Pani Renata to prawdziwa czarodziejka! Stworzyła dla nas przepiękną oprawę zarówno sali weselnej, jak i kościoła – efekt końcowy przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania! Każdy detal był dopracowany z ogromnym wyczuciem smaku i estetyki, a całość wyglądała po prostu bajecznie. Kontakt z Panią Renatą był świetny od samego początku – błyskawicznie odpowiadała na każdą wiadomość, zawsze służyła radą, spokojem i profesjonalizmem. Czuliśmy, że jesteśmy w najlepszych rękach. Goście byli pod ogromnym wrażeniem – zachwyceni, jak piękna może być dekoracja ślubna. Dziękujemy z całego serca za stworzenie tej niezwykłej atmosfery!”
“Bardzo polecam Studnię Kwiatów! Zawsze uśmiechnięte Panie, przepiękne bukiety wykonane z największą starannością, które stoją w wazonie tygodniami :) bez problemu można zamówić kwiaty z dowozem do osoby obdarowywanej telefonicznie nawet będąc w innym mieście oddalonym od Bełchatowa 300km :) wracam zawsze z przyjemnością :)”
“Piękne kwiaty , poezja wykonania , przemiła Pani , która z pasją komponuje te arcydzieła. GORACO POLECAM”
“Jesteście cudowni!!!Empatyczni ludzie,piękna praca.Jelenia Góra pozdrawia”
“Piękne, starannie wykonane bukiety i bardzo miła obsługa. Kwiaty zawsze świeże i idealnie dopasowane do okazji. Zdecydowanie polecam – najlepsza kwiaciarnia w Konstantynowie Łódzkim!”
“Wspaniała obsługa, piękne świeże kwiaty na każdą okazję Polecam serdecznie”
“Bardzo mila obsługa oraz szybki czas realizacji bukietu. Dodatkowo stosunkowo niskie ceny. Polecam”
“Gorąco polecam współpracę z Panią Anią, cudowna osoba która widać że zajmuje się kwiatami z pasji i kocha to co robi. Długo szukaliśmy z mężem dekoratorki, trafiliśmy do Pani Ani dosłownie przez przypadek i to był strzał w 10. Dekoracja sali weselnej przeszła nasze oczekiwania, kompozycje zrobiły efekt wow a wszystkie dodatkowe rzeczy które zamawialiśmy świetnie się razem komponowały ☺️ kwiaty po weselu cudownie ozdabiają nasz dom i pięknie się trzymają ☺️ Po kwiaty to tylko do Pani Ani, dziękujemy jeszcze raz za przepiękną dekoracje, dzięki temu dzień naszego wesela był jeszcze piękniejszy ❤️”
“Pani Małgosia zrobiła przepiękną ściankę na chrzciny naszej córeczki. Kontakt i współpraca na 100%, polecam z całego serca! Serdecznie pozdrawiam :-)”
“Najlepsza kwiaciarnia w Kutnie. Bukiety przepiękne wykonane. Polecam”
“Moja ulubiona kwiaciarnia. Szybki telefon. Rach ciach na umówioną datę i godzinę podjechać, zapłacić, odebrać. Ja się nie znam na bukietach czy wiązankach. Ale zauważyłem że na radosnej imprezie czy smutnej, ludzie zwracają uwagę na to co trzymam w dłoniach. Jest efekt.”