Kwiaciarnia "FIORE" Edyta Pawlak, ul. 11-Listopada 32
“Pani Edyta przygotowała nam kwiatowy wystrój sali na Komunię Św. Piękne 3 bukiety, w tym jeden wkomponowany w świecznik zachwyciły wszystkich gości. Podkreślenia wymaga, że usługę zamówiliśmy przez telefon, a pięknie ozdobiona sala czekała na nas z efektem Wow w dniu uroczystości. Dziękujemy i polecamy Kwiaciarnię "Fiorę" wszystkim ceniącym piękno profesjonalnie przygotowanych bukietów.”