Przegląd katalogu
- 186 Łączna liczba firm
- 4.0 Średnia ocena
- 93% Z opiniami
- 86% Ze zdjęciami
Znaleziono 186 wyników
Przeglądaj kwiaciarnia w Łodzi, Łódzkie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 186 wyników w Łodzi, Łódzkie. Średnia ocena 4.0/5 na podstawie 23,710 opinii i ocen.
“Kilkukrotnie korzystałem z tej kwiaciarni. Zawsze byłem zadowolony z bukietów tam kupionych. Kwiaty świeże, długo pięknie wyglądały w wazonie. Napewno wrócę kolejny raz. Polecam wszystkim w okolicy!”
“Świetna obsługa, kwiaty zawsze w stanie idealnym, pięknie wykonane zamówienie, jak widać na załączonym obrazku :) serdecznie polecam”
“Świetna obsługa. Jeden telefon, jedna wizyta i po 15 minutach pięć wieńcy, które na drugi dzień były gotowe. Dziękujemy Pani Kasiu.”
“W dniu 19.11. 2025 organizowaliśmy konsolację w Sali Opal. Zarówno my jak i nasi goście byliśmy bardzo zadowoleni. Jedzenia było naprawdę dużo. Polecam zamiast tradycyjnego rosołu wybrać łódzką polewkę, zupka naprawdę pyszna. Obsługa bardzo miła. Nikt nas nie popędzał, mogliśmy w spokoju porozmawiać z rodziną. Na koniec panie spakowały nam mięsko i ciasto w lunchboxy. Dziękujemy i polecamy.”
“Zdecydowanie polecam ten sklep z kwiatami! Korzystałam z ich usług już kilka razy i za każdym razem byłam w pełni zadowolona. Kwiaty zawsze świeże, pięknie zapakowane i zgodne z opisem. Dodatkowo, szybka dostawa i miła obsługa klienta sprawiają, że chętnie wracam do tego miejsca. Zdecydowanie moje ulubione miejsce na zakupy kwiatowe!❤️”
“Bardzo kompetentna obsługa! Polecam!”
“Hubert Bania gamoniu. Kwiaciarnia otwarta do 18 więc nie dziw się że "chwilę po 18" nie zostałeś obsłużony. Naucz się czytać godziny otwarcia i korzystać z zegarka i Twoje problemy znikną jak ręką odjął.”
“Urocze, przemiłe Panie z fachem w rękach. Trzy kwiaciarnie odmówiły mi zamówienia dużej wiązanki na pogrzeb przyjaciela - powód: są walentynki i mamy za dużo pracy. Kwiaciarnia na ul. Pojezierskiej nie dość, że przyjęła zamówienia bez żadnych docinek, bo są walentynki, to jeszcze wykonała przepiękną wiązankę, ze świeżych kwiatów, z klasycznym upięciem i pięknym przybraniem. Dziękuje kochane kobietki! :)”
“Prfesjonalna obsługa. Bardzo przyjemna Pani.”
“Najpiękniejsze kwiaty a obsługa wzorowa. Serdecznie pozdrawiam”
“Uwielbiam tę kwiaciarnię i panią Krystynę. Najpiękniejsze bukiety na każdą okazję, mój ślubny wspominam do dziś! ❤️”
“Dużo ładnych roślin dobrej jakości, plus jakieś drobiazgi typu doniczki, świeczki i inne sezonowe ozdoby. Panie robią też na zamówienie bukiety. Wiosną i jesienią można u nich też kupić rośliny do ogrodu jak lilie, dalie itp. Polecam z czystym sumieniem!”
“Piękny i niebanalny bukiet na rocznicę ślubu. Polecam”
“Świeże i bardzo ładne kwiaty oraz bardzo miłe panie. Jak się zadzwoni wcześniej to można będzie odebrać kwiaty już po zamknięciu kwiaciarni.”
“Przyjazna obsługa i dobry wybór żywych kwiatów.”
“Najlepsza kwiaciarnia jaką znam.Kupuję tam od kilku lat i kwiaty są zawsze świeże a właścicielka przemiła i potrafi wyczarować piękne wiązanki za rozsądną cenę.”
“Bardzo świeże kwiaty, miła i pomocna obsługa. Zawsze tylko tam kupuję kwiaty, bo mam pewność, że będą ładne i trwałe. A właściciel czasami obniży cenę albo coś w gratusie dorzuci. Polecam.”
“Zamówione wiązanki na grób to poprostu dzieło sztuki. Serdecznie polecam zakupy u Pani Izy. Kwiaty świetnej jakości, expresowa wysyłka, super kontakt. Polecam!!!!!!”
“Ola i Łukasz mega super ludzie! Dzięki nim nasza dekoracja na weselu była tak piękna, że aż brakuje nam słów. Od samego początku współpraca zapowiadała się super, Ola bardzo pozytywna osoba, nie tylko była od kwestii florystycznej, ale doradzała nam odnośnie wesela, co robic, czego nie, na co zwracać uwagę. Finalnie to jak sobie wyobrażałam jak chciałam żeby wyglądało tak wyglądało. 10/10! Z całego serca polecam Olę i Łukasza! Pozdrawiamy Sandra i Adrian 05.08.2023”
“Świetna lokalizacja jak i asortyment...w pobliżu Lidl i biedronka w netto można kupić gdyż jest piekarnia,wędliny również można nabyć osobno...kiosk i Rossman to dodatkowe zalety...pozdrawiam i życzę udanych zakupow”
“Zawsze kupuję tu kwiaty na święta ,imieniny, uroczystości .Ludzie mówią kryzys a ty kwiaty kupujesz ,tak kupuje bo to czyste marzenie,piekno i dobre wspomnienia.A w tym miejscu są najpiękniejsze róże w Łodzi takie herbaciane moje ukochane , uwielbiam też Astry.A te panie to są bardzo miłe.”
“Super ludzie pracujący w środku zawsze pomocni dodatkowo między świętami mozna kupić naprawe fajna ozdobę na pomnik.”
“W sobotę o godz 18, bardzo miła Pani, uratowała nas i bardzo szybko zrobiła piękny bukiecik komunijny dla córki. (Inna pseudokwiaciarnia się nie wywiązała). Dziękujemy i polecamy.”
“Polecam , Pani robi cuda prezentowe”