Brak profesjonalnej umiejętności doboru kwiatów do bukietów. Jakość też słaba - na 2 dzień klapnęły
Zdjęcia
Opinie
-
P. R. ★★☆☆☆
-
Roksolana Stefanyshyn ★☆☆☆☆
Zdecydowanie Nie polecam. Kwiaty są w okropnym stanie. Oderwane od łodyg, po prostu związane drutami i zgniłe.
-
Pawel Kowalczyk ★☆☆☆☆
Panią w kwiaciarni zdecydowanie niechce się pracować.chcialem kupić bukiet z dostawą o 15 pani stwierdziła że na dany dzień już nieda rady. W kwiaciarni tej samej sieci przy stadionie orła było to możliwe o 15.20. jeśli się komuś niechce pracować to niech siedzi w domu. Polecam omijać ten punkt że względu na obsluge
-
Елизавета Будницкая ★☆☆☆☆
okropna obsługa i jakość sprzedawanego produktu, kwiaty kupione wczoraj wieczorem, dzisiaj rano wyglądają tak… brak słów
-
Artur ★☆☆☆☆
Róże kupione w tej kwiaciarni nie wyrzynały nawet jednego dnia. Wstawione do wody 10 min po kupnie, po 10 godzinach wyglądają jak na zdjęciu.
-
Paulina Niesio ★★★★★
Dziś odebrałam wcześniej zamówiony bukiecik komunijny. Bukiet wykonany starannie , z ładnych świeżych kwiatów wszystko , tak jak było ustalone. Dobra komunikacja i doradztwo ze strony pracowników. Polecam .
-
Monika Galusińska ★★★★★
17.02.2023 mąż odebrał trzy wiązanki kwiatów. Wiązanki były przepiękne, bardzo starannie i elegancko wykonane. Panie florystyki z tej kwiaciarni posiadają duże doświadczenie w tworzeniu bukietów. Gorąco polecam.
-
Małgorzata Małek ★★★★★
Urocze, przemiłe Panie z fachem w rękach. Trzy kwiaciarnie odmówiły mi zamówienia dużej wiązanki na pogrzeb przyjaciela - powód: są walentynki i mamy za dużo pracy. Kwiaciarnia na ul. Pojezierskiej nie dość, że przyjęła zamówienia bez żadnych docinek, bo są walentynki, to jeszcze wykonała przepiękną wiązankę, ze świeżych kwiatów, z klasycznym upięciem i pięknym przybraniem. Dziękuje kochane kobietki! :)
-
Dawid Masłowski ★★★★★
Najlepsza kwiaciarnia w mieście, nie tylko ze względu na zadowalająca świeżość kwiatów, ale przede wszystkim fenomenalna obsługa ! Panie szczegółowo doradzają co do wyboru najlepszych kwiatów , widać ze robią to z pasja i chęcią ! Serdecznie pozdrawiam Dawid i piesek Shelby :)
-
Ewelina Woźniak ★☆☆☆☆
Zdecydowanie odradzam. Moje dziecko chciało sprawić mi przyjemność na urodziny i kupić kwiaty. Poprosił Panią o pomoc w wyborze, bo jako dziecko wiadomo, nie zna się. Pani widząc z kim ma do czynienia wcisnęła mu stare, zgniłe, śmierdzące kwiaty, tłumacząc się później, że nie zauważyła, że są w takim kiepskim stanie. Zdjęcie tego czego Pani sprzedawczyni "nie widziała" załączam pod spodem. Syn bardzo to przeżył, chciał uczcić dzień miłym gestem, a został bezczelnie oszukany. Wstyd za takich sprzedawców.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Kwiaciarnia H. Skrzydlewska?
Kwiaciarnia H. Skrzydlewska znajduje się przy Pojezierska 2, Bałuty, 91-322 Łódź, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Kwiaciarnia H. Skrzydlewska?
Można skontaktować się z Kwiaciarnia H. Skrzydlewska pod numerem +48 426 543 606
Jak można dotrzeć do Kwiaciarnia H. Skrzydlewska?
Do Kwiaciarnia H. Skrzydlewska można dotrzeć, korzystając z poniższego linku