Przegląd katalogu
- 844 Łączna liczba firm
- 3.8 Średnia ocena
- 90% Z opiniami
- 73% Ze zdjęciami
Znaleziono 844 wyników
Przeglądaj hotel w województwie Łódzkim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 844 wyników w województwie Łódzkim. Średnia ocena 3.8/5 na podstawie 214,871 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera hotel z miast takich jak Łódź, Pabianice, Zgierz, Radomsko, Konstantynów Łódzki i innych.
“Świetna miejscówka w Uniejowie. Ładne i czyste pokoje. Wygodne łóżka. Bardzo dobre śniadania. Miła obsługa. Pięknie urządzony ogród schodzący nad Wartę. Z pokoi widok w stronę zamku. Parking. Polecam”
“Wspaniała obsługa hotelowa. Pokoje bardzo schludne, a jedzenie - palce lizać. Z całego serca polecam to miejsce ”
“Bardzo przyjemne miejsce na postój i jedzenie jadąc A1. Zatrzymaliśmy się tam trochę przez przypadek, chcąc naładować elektryka. Przy okazji - bardzo dobre 4 ładowarki o mocy 150-200 kWh. W tym czasie poszliśmy do malowniczego dworku, a tam do restauracji. Byliśmy szczerze zaskoczeni bardzo dobrym wyborem i przepysznym jedzeniem. Jedliśmy krem z pomidorów z bazylią, pieczonego halibuta z marchewkam i s,pinakiemi oraz łososia ze szpinakiem. Bardzo smaczne i naprawdę wielkie porcję. Szczerze polecam.”
“Hotel zdecydowanie spełnił moje oczekiwania. Pokój był przestronny, bardzo czysty i urządzony z dbałością o detale. Idealny do odpoczynku. Śniadania smaczne, różnorodne, z dużym wyborem świeżych produktów. Obsługa na najwyższym poziomie: uprzejma, pomocna i zawsze dostępna. Dodatkowym plusem była świetna lokalizacja, blisko centrum, ale jednocześnie spokojnie i cicho. Cały pobyt przebiegł bezproblemowo, a atmosfera sprzyjała relaksowi. Zdecydowanie polecam i z chęcią wrócę.”
“Cudowne miejsce , wspaniała obsługa i wspaniałe jedzenie. Hotel kameralny , cisza spokój. Idealny aby wypocząć i naładować baterie. Balie solankowe super, blisko termy Uniejów. Pokoje bardzo ładne , czyste. W pokoju woda i herbata i mała lodówka. Całą dobę dostępna herbata , kawa , napoje przy recepcji. Miejsce naprawdę godne polecenia. Restauracja ma pyszne jedzenie. Śniadania urozmaicone bardzo smaczne , jedzenie jest uzupełniane na bieżąco. Polecam”
“Bardzo polecam hotel Prezydent. To komfortowe, ciche, spokojne i czyste miejsce idealne dla osób, które chcą odpocząć od pośpiechu i hałasu miasta. Pyszne, urozmaicone śniadania. Obsługa pomocna i bardzo miła.”
“Nocowałam z mężem 1 noc z 9/10 sierpnia 2025. Hotel super. Obsługa miła i zaangażowana. Śniadania urozmaicone, bdb. Obsługa dbała i o pełne talerze i o prezentację potraw. Czysta. Ładny wystrój. Na tarasie można spróbować lokalnego wina i piwa. Pokój przestrzenny, wygodne łóżka. Duży parking. Świetna cena!!!”
“Pobyt w hotelu Uniejów ecoActive&Spa był wyjątkowo udany. Pokój oraz łazienka były bardzo czyste, co od razu zrobiło na mnie dobre wrażenie. Sam hotel jest stosunkowo niewielki, co okazało się ogromną zaletą – w czasie naszego pobytu obiekt był przeznaczony wyłącznie dla naszej grupy, co stworzyło kameralną i przyjazną atmosferę. Do dyspozycji mieliśmy przestrzeń do tańców zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Świetnym dodatkiem było klimatycznie oświetlone miejsce na zewnątrz oraz możliwość zorganizowania ogniska – idealne warunki do integracji i relaksu. Jedzenie zasługuje na szczególne wyróżnienie – było naprawdę pyszne, a zwłaszcza kolacje, które obfitowały w wiele różnorodnych i smacznych dań. Obsługa hotelu była przemiła i bardzo pomocna. Panie z personelu chętnie spełniały nasze prośby – nawet przygotowanie ciepłej herbaty o północy nie stanowiło dla nich problemu. Serdecznie polecam ten hotel – idealne miejsce na wypoczynek i integrację w komfortowych warunkach.”
“Bardzo fajna sala pod imprezy urodzinowe. Obsługa niła i sprawna. Pokoj hotelowy czysty ok. Polecam”
“Hotel blisko PKP na ale na szczęście nie jest za głośno w pokojach. Pokoje schludne i ładne. Jest restauracja do 21h a bar dłużej czyny. Obsługa miła i sympatyczna.”
“Catering wigilijny 2025 - wszystkie potrawy - REWELACJA!!! pozdrawiamy”
“Wszystko w jak najlepszym porządku. Duży bezpłatny parking, przyjemny, czysty pokój, miła obsługa. Klimatyzacja w pokoju.”
“Bardzo mila obsluga fajny klimat dobre jedzenie . pokoje lad ie urzadzone z lazienka itv. Ogol ie bardzo fajnie”
“Posciel i pokoje czyste, aczkolwiek pranie wykladziny by nadalo jej swiezosci. Reczniki, codzienny serwis nawet przy pobytach weekendowych. Sniadania mega, fajna spokojna poranna atmosfera. Idealna baza na spedzenie aktywngo weekendu. Przydaloby sie odswiezenie.”
“Dobra lokalizacja, wygodne łóżka, miła obsługa. Mieliśmy również śniadanie, na które trzeba było podejść do innego miejsca. W pokojach zapewnione ręczniki i drobne płyny do mycia. Jedynie do czego można się przyczepić to w łazience brakowało mi zamykanego prysznica oraz brak jakiejś półki przy nim do postawienia na niej płynu do mycia.”
“Zawsze wpadam jak mam po drodze. Jedzenie zawsze jest pyszne, wszystko świeżo gotowane. Ceny przystępne. Obsługa bardzo miła. Gorąco polecam”
“Prosto ładnie i schludnie, do tego bardzo klimatyczne miejsce.”
“Zatrzymaliśmy spontanicznie na obiad będąc w drodze. Byla naszą najlepszą decyzją. Bardzo miła i uprzejma obsługa, pyszna jedzenia i świetna atmosfera. Umiliło nam to dalszą podróż i na pewno kiedyś tu wrócimy. Polecam z calego serca!”
“Tak żebyś się przespać jedną noc w sam raz tak żeby tam być dłużej wszystko zależy kto czego oczekuje jak dla mnie na kilka godzin był spoko na dłużej chyba bym się tam nie zatrzymał”
“Super wybór na wypoczynek z dziećmi. Plac zabaw bezpieczny i dobrze wyposażony. Nasz pokój z dwoma pojedynczymi łóżkami był czysty. Śniadanie kontynentalne solidne - świeże pieczywo, dobra kawa, duży wybór. W restauracji jest menu menu dziecięce, co bardzo ułatwiło sprawy. Wieczorami graliśmy w bilard - fajny klimat, inne rodziny też tam spędzały czas. Wypożyczaliśmy rowery i jeździliśmy po okolicy - trasy dobrze oznaczone. Personel pomocny, na recepcji zawsze ktoś był dostępny. Tenis stołowy na zewnątrz super pomysł. Polecamy szczególnie rodzinom.”
“Mieliśmy okazję spędzić baaaardzo miło, rodzinnie, czas w Lawendowych termach. Świetna obsługa, czyste pokoje, bardzo dobre jedzenie. Warzywa konserwowe naprawdę zrobione jak należy, zawsze wszystko świeże, ciepłe bułeczki to mistrzostwo. Szczególne podziękowania dla Pana Łukasza - zawodowiec :) jak chcecie zrobić żywnościową niespodziankę to na 100% się uda. Jest nastawiony aby pobyt był cały czas dla nas z uśmiechem na twarzy oraz zawsze ma rozwiązanie na każde pytanie bądź zagwozdkę. Co do masaży, szczególne podziękowania dla Pani Pauliny, Pani jest drobna ale ma parę w dłoniach. W trakcie masażu da się bardzo miło porozmawiać. Również służy pomocą - wymyśliła dobry masaż dla mojego synka. Synek dopytuje kiedy znowu będzie miał taki masaż :) Podsumowując: Jak chcecie odpocząć i niczym się nie przejmować i martwic to powinniście odwiedzić to miejsce.”
“Zamawiam obiadki od paru tygodni dla moich pracowników, naprawdę super miejsce , pyszne jedzenie a ceny więcej niż przystępne jak ktoś chce tanio zjeść i dobrze i mieszka w okolicy Jeziorska to jest najlepsze miejsce”
“Zawsze czysta pościel, porządek w pokojach. Zawsze jest ciepło i gorąca wodą, gel do mycia i ręczniki czyste . Zawsze świeże i smaczne śniadanie. Pracuje zawsze winda, i jest parking. Życzę wszystkiemu personelu hotelu V.I.P. prowadzenia, wszystkiego najlepszego i zdrowia, zdrowia, zdrowia!!:)”
“Sympatyczni pracownicy , jestem zadowolony i mój piesek też. Polecam”
“Nie wiem skąd te złe komentarze, może trafili na zły pokój, albo ludzie bardzo wymagający. Ja byłam tylko jedną noc. Pokój za 140 zł, ale łazienka i ubikacja na korytarzu. Nie miałam śniadania i o nie nie pytałam, a że z łazienką na korytarzu to wiedziałam od początku, ale jak na jedną noc, to spoko i jak za taką cenę. Polecam i pozdrawiam.”
“Bardzo miła Pani z obsługi . Pyszne śniadania . Czysto .”
“Jak dla mnie idealne miejsce na schadzkę kochanków. klimat lekko mroczny, ale bardzo ciekawy i zawsze można jak coś wynająć pokoik. Polecam.”
“Idealna cisza , przepyszne jedzenie , wspaniała i przesympatyczna obsługa, piękne pokoje i cudowna okolica,idealne oderwanie od miejskiego zgiełku. Polecam !!!.”
“Bardzo przyjemne miejsce, tania kawa , rzyczliwi ludzie.”