Hotel powołuje się na historycznego gościa który kiedyś w drodze na wschód zawitał w ich progi. Ciekawe czy od Napoleona też zażądali opłaty "z góry"? Tak jak bar nie będzie restauracją bo w barze płaci się przed konsumpcją tak motel nie będzie hotelem. Pokoje ciemne, brudnawe, wystrój wzorowany na wczesne lata osiemdziesiąte. Akurat miałem przy łóżku ciekawy wzór na ścianie przypominający zaciek. A, nie, zaraz to był zaciek.... Jedzenie poprawne ale już swobodny "dreskod" obsługi to przesada. Ja wiem że wygodny ubiór w pracy jest ważny ale są zawody gdzie w dresie czy legginsach nie wypada....
Zdjęcia
Opinie
-
Marek Kania ★☆☆☆☆
-
Don Pedro ★☆☆☆☆
Na stronie hotelu można przeczytać: „Szybkie łącze WiFi, bezpłatny parking...” To nieprawda, łącze Wi-Fi działa, ale w restauracji, w pokojach jest zasięg 1 kreski i co chwila się rozłącza. Bezpłatny parking to też kłamstwo, bezpłatny jest, ale na rynku, po którym szaleją pijane grupy młodzieży. Chcesz zaparkować na terenie hotelu? Płacisz. W pokojach telewizja „brak sygnału”, poprawnie odbiera tylko kilka programów. W pokoju panuje nieprzyjemny zapach, jakby mieszanka kurzu i naftaliny, mimo intensywnego wietrzenia nadal się unosi. Uwaga na szwedzki stół – serwowane są dania z poprzedniego dnia – co goście restauracji nie zjedzą, ląduje nazajutrz w bufecie. Kilka dni pobytu i zawsze tak samo. Zestawy dnia to totolotek, raz naprawdę dobre, a raz nie da się zjeść, zwłaszcza sos kurkowy czyli mąka z mąką plus grzybek. Tym „sosem” można przyklejać tapety. Podsumowując: nie ma co chytrzyć na tani nocleg ze śniadaniem, lepiej dopłacić parę zł i spać w komfortowych warunkach. W Łowiczu i okolicy takich miejscówek jest kilka - zjeść dobrze i smacznie też. Hotelu i restauracji nie polecam.
-
Radek ★★☆☆☆
Słabo. Łazienka słaba, prysznic super mały, ciężko się pod nim umyć. Pokój sprawiający wrażenie brudnego, brudne ściany. Zapach pokoju słaby. Ręczniki dziwnie pachnące. Jedna gwiazdka za dobre śniadanie.
-
Magdalena Markowicz ★☆☆☆☆
Stylistyka lat '80. Miejsce z niewykorzystanym potencjałem. Prowadzone bardzo budżetowo, niemożliwy "zapach" w pokojach , mieszanka kurzu, naftaliny i chyba jakiś chemikaliów. Plus frytura. Dla mnie ohyda. Śniadanie - stoły bez absolutnie żadnego nakrycia, golusieńkie. Pracownica odkurza chodnik w restauracji kiedy ja wybieram chleb, druga w gumowej rękawicy na ręce ( czyściła toaletę za jadalnią), ze ścierką za pasem, przechodzi przez sale podczas kiedy ja, oraz dwie inne rodziny spożywamy śniadanie. Czystości holetu, pokoi, ogólnie całego obiektu to porażka...nie wiem skąd tutaj opinie pozytywne. Sam Łowicz...liczyłam na to miejsce, cóż. Byłam, nie wrócę z pewnością.
-
Zbigniew Nędzki ★☆☆☆☆
Zmuszają ludzi do jedzenia śniadania podczas mszy ,aż przestaje jedzenie smakować .Średniowiecze
-
CezarX Driver ★★★★★
Bardzo mila obsluga fajny klimat dobre jedzenie . pokoje lad ie urzadzone z lazienka itv. Ogol ie bardzo fajnie
-
Lifestylowo-naturalnie by Alicja Kozdraś ★★★★★
Pobyt uważamy za bardzo udany. Bardzo miła obsługa zarówno w restauracji jak i na recepcji. Pokoje czyste i to jest najważniejsze. Wystrój nie w moim guście, ale nie mi to oceniać. Piękna oranżeria, gdzie fajnie można spędzić czas jak pada, albo wieczorem. Przy pięknej pogodzie jest taras, gdzie można wypić pyszną kawkę. Śniadania były ok, dla każdego coś miłego. Kawka z ekspresu przepyszna. Lokalizacja też na plus. Polecam ❤️
-
Nati Nat ★★★☆☆
Hotel ok. W restauracji hotelowej niezbyt miła obsługa, która traktuje gości ze zwierzętami w sposób niegrzeczny. Położenie miski z wodą na stole ( z której pies maltańczyk nawet nie pił- była po prostu odstawiona) było ostatencyjnie skrytykowane przez panią z obsługi ,, tu jedzą ludzie" i tym podobne komentarze (choć kelner który nas obsługiwał nie zwrócił na to uwagi, a miska była położona na papierowej podkładce menu) W restauracji stolik dalej siedziały może z dwie osoby, w żaden sposób nie komentowały obecności psa ani nie zgłaszały zastrzeżeń, co do położenia miski. Poza tym stoliki powinny być po każdym gościu sprzątane, nawet jeśli kogoś obrzydzają zwierzęta jak panią z obsługi. W żadnym innym lokalu w Łowiczu nie było takich sytuacji, dlatego nie mogę polecić tej restauracji właścicielom zwierząt pomimo, że jedzenie było dobre, a kelner miły.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Hotel Polonia?
Hotel Polonia znajduje się przy Stary Rynek 4, 99-400 Łowicz, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Hotel Polonia?
Można skontaktować się z Hotel Polonia pod numerem +48 502 011 666
Jak można dotrzeć do Hotel Polonia?
Do Hotel Polonia można dotrzeć, korzystając z poniższego linku