Bardzo ładne i klimatyczne miejsce, można się poczuć jak w czasach napoleońskich, urządzone ze smakiem , śniadanie bardzo smaczne, obsługa miła i uśmiechnięta. W hotelu i pokoju czysto. W nocy spokój, bardzo wygodne łóżko , przespałem całą noc.
Opinie
-
Przemyslaw Halejcio ★★★★★
-
Krzysztof Koleśnik ★★★★☆
Miejsce bardzo klimatyczne i warte odwiedzenia, początkowo wydaje się, że trafiłeś na plan jakiegoś klimatycznego filmu, bo zarówno wygląd jak i obsługa przez właścicielkę spełnia wszystkie oczekiwania. Ale potem bańka pryska i pojawia się szara rzeczywistość. W hotelu spali nasi goście weselni i niby wszystko ok ale obsługa pod nieobecność właścicielki zostawia sporo do życzenia. Nie wiemy co się tam dzieje z systemem rezerwacji ale dwa pokoje, które były dorzucone po czasie na piątkową noc magicznie zniknęły i nasi goście prawie zostali bez noclegu około godziny 19. Natomiast w sobotę jedna z par nagle miała mieć osobne pokoje co dodatkowo wprowadzało konsternację. Niemiłe zaskoczenie pojawiło się na naszych twarzach kiedy w kontakcie telefonicznym aby wyjaśnić zaistniałą sytuację pani z recepcji podnosiła głos, a potem komentowała do naszych gości "ciągle są z wami problemy, mamy tutaj swoją imprezę i nikt nie będzie nadskakiwać bo jesteście małą grupą a robicie sporo zamieszania". Chyba ktoś pomylił profesję albo się nie nadaje do pracy z ludźmi, bo wiemy że różnie bywa w kontakcie bezpośrednim z klientem ale ton i komentarze jednak spowodowały że ciężko to przemilczeć. Szkoda bo miejsce bardzo klimatyczne i takie zachowanie psuje obraz, który mieliśmy po pierwszej wizycie.
-
Khaled Masmoudi ★★★★★
Zatrzymaliśmy spontanicznie na obiad będąc w drodze. Byla naszą najlepszą decyzją. Bardzo miła i uprzejma obsługa, pyszna jedzenia i świetna atmosfera. Umiliło nam to dalszą podróż i na pewno kiedyś tu wrócimy. Polecam z calego serca!
-
Martyna Bogusławska ★★★☆☆
Odwiedziliśmy miejsce już drugi raz. I drugi raz problem z obsługą. O ile jedzenie jest pyszne, to czas oczekiwania zdecydowanie zniechęca. Pełna sala, Pani kelnerka uwija się jak może ale niestety, nie jest w stanie sama ogarnąć tyłu zamówień. Jeśli szefowstwo nie pomyśli o dodatkowej parze rąk do pracy to raczej nie wrócimy.
-
grudzienmarcin ★★★★★
Bardzo miłe i kameralne miejsce z bardzo miłą obsługą i z bardzo ale to bardzo dobrą kuchnią. Cena pobytu jest bardzo przystępna a ceny jedzenia są bardzo atrakcyjne zwłaszcza że to co restauracja hotelowa serwuje jest bardzo ale to naprawdę bardzo smaczne. Jak w domu. W restauracji codziennie jest możliwość skorzystania z dania dnia w jeszcze lepszej cenie oraz spróbowania regionalnego piwa. Zdaję sobie sprawę że w mojej opinii nadużyłem trochę słowa "bardzo" jednak w przypadku tego miejsca nie miałem innej możliwości. Hotel posiada duży parking na którym spokojnie można zaparkować nawet busa. Pokoje są czyste i zadbane. Wszystkim szukającym dobrego obiadu lub noclegu polecam to miejsce. Pozdrawiam.
-
Barbara Szóstak ★★★★★
Nie korzystaliśmy z usług hotelu, natomiast dwukrotnie byliśmy gośćmi restauracji, do której na pewno będziemy wracać. Dania obiadowe bardzo dobre, stek za każdym razem pyszny. Porcje duże, a ceny adekwatne do jakości. Zawsze sympatyczna, nienachalna obsługa, co nie zdaża się często w obecnych czasach.
-
Jakub Zbrojewski ★☆☆☆☆
Nie wiem kto przyjmował rezerwacje w czwartek 6.03. ok.południa, ale w niedzielę 8.03. /Dzień Kobiet/ spotkało nas niemiłe rozczarowanie. W/g telefonicznych ustaleń miał czekać stolik na cztery osoby,na godz.15tą. O ustalonej porze odbiliśmy się wraz z zaproszonymi gośćmi od zamkniętych drzwi i zamiast "napoleońskich' frykasów uraczono nas informacją,że restauracja w tym dniu pracuje od 16tej a w ogóle to nie ma nas na liście rezerwacji i fora ze dwora. Nikt nie namówi nas już na wizytę w tym miejscu... Barbara i Cezary.
-
Marta K. ★★☆☆☆
Niestety, nasza wizyta w restauracji Napoleon była rozczarowująca. Wybrałyśmy się z koleżankami na Dzień Kobiet. Na sali impreza firmowa, a w restauracji full. Obsługa niestety nie radziła sobie z ilością zamowień i ruchem na miejscu. Zamówienie przychodziło partiami (część osób jadła, część czekała) po ponad 1h, przy czym nie zostałyśmy poinformowane o długim czasie oczekiwania przy jego składaniu. Doszło też do pomyłki, przy stoliku obok również - więcej niż raz. Napoje otrzymałyśmy po 40 minutach... - zamówione mojito było alkoholem pomieszanym z wodą i lodem - coś strasznego za te pieniądze. W drugim drinku lód wygladał jakby odpadł ze ścianki zamrażarki. Jedzenie ogólnie smaczne i pięknie podane - co zasługuje na uznanie, wystrój dość ciężki, obsługa nawet miła. Rozumiemy duży ruch w taki dzień, ale powinniśmy być poinformowane, że na dania czy napoje bedzie trzeba będzie czekać. Szukamy plusów, ale chyba ciężko będzie wrócić.. :(
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Hotel Napoleon?
Hotel Napoleon znajduje się przy 98-285 Smardzew, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Hotel Napoleon?
Można skontaktować się z Hotel Napoleon pod numerem +48 438 284 114
Jak można dotrzeć do Hotel Napoleon?
Do Hotel Napoleon można dotrzeć, korzystając z poniższego linku