Przegląd katalogu
- 844 Łączna liczba firm
- 3.8 Średnia ocena
- 90% Z opiniami
- 73% Ze zdjęciami
Znaleziono 844 wyników
Przeglądaj hotel w województwie Łódzkim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 844 wyników w województwie Łódzkim. Średnia ocena 3.8/5 na podstawie 214,871 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera hotel z miast takich jak Łódź, Pabianice, Zgierz, Radomsko, Konstantynów Łódzki i innych.
“Śniadanie pyszne, choć trochę zimne, pokój ładny, choć ręczniki poszarpane, przydałaby się ich już wymiana. Cena adekwatna do stanu.”
“Bardzo ładny lokal. Profesjonalna obsługa w przyjemnej atmosferze. Potrawy bardzo smaczne. Miejsce godne polecenia.”
“Idealne miejsce, by zostawić pieska! Jesteśmy bardzo wyczuleni na to, gdzie zostawiamy naszego pupila, a Psiejsko Czarodziejsko ufamy całkowicie. Domowe warunki, duży ogród i przemili ludzie ❤️ Polecamy z całego serca!”
“Bardzo dobre jedzenie, zawsze przejeżdżałem bo wcześniej jest zjazd.schabowy to podwójny jest, surówki extra. Wystroj ładny obsługa ok.teraz wdrodze do domu bede zajeżdżał tylko trzeba sobie zapamiętać zjazd.cenowo tez jest dobrze , wlasnie tak lubię dużo i w rozsądnej cenie . Polecam innym kierowcom 29 danie i 6 pln kompocik do tego”
“Pięknie położone klimatyczne miejsce z duszą. Kolejny nasz pobyt w tym urokliwym miejscu. Bardzo dziękujemy za ciepłe przyjęcie.”
“Mieliśmy dwudniowe wesele w sali Portofine i jesteśmy zachwyceni ! Sala ma świetny, wręcz uniwersalny wygląd, obsługa to jakieś mistrzostwo świata, kelnerzy i kelnerki przemiłe, pomocne i uśmiechnięte. A Pani menadżer Karolina to mega pozytywna i pomocna osoba. Bez niej ta impreza nie była by na pewno tak wspaniała. Dziękujemy całej obsłudze hotelu, przemiłym Paniom na recepcji, oraz wyrozumiałemu super Panu ochroniarzowi, który czuwał nad naszymi gośćmi. Polecamy z całego serca to miejsce ❤️”
“Pokoiki małe i ciasne przez to miałem dać 3,5/5 ale jedzonko super smaczne i ogólnie stosunek ceny do jakości 5/5 łącznie z noclegiem. Z parkowaniem nie ma problemu. Śniadanie bardzo smaczne.”
“Przesympatyczna obsługa i przepyszne jedzenie, a do tego idealna lokalizacja i dla osób z okolicy i dla przyjezdnych. Hotel jest usytuowany bardzo blisko obwodnicy, dzięki czemu goście z Łodzi i okolic są w stanie dotrzeć do niego bardzo szybko i komfortowo. Manager sali sprawnie dopina wszystko na ostatni guzik i sprawia, że wszelakie wydarzenia mające miejsca na sali w hotelu są bezstresowe i przyjemne dla osób organizujących. Sale w hotelu są przepiękne, przytulne. Pokoje nowoczesne, wygodne.”
“Świetnie położony hotel z bardzo miłą obsługą ( poza jednym zawsze ponurym Panem z baru). Dla mnie minus: brak czajników w pokojach. A uwielbiam zacząć dzień od kawy co tu przed śniadaniem jest nie możliwe. Pokoje duże lecz skromnie wyposażone. Śniadania obfite i pyszne.”
“Przemiła obsługa, możliwość bezpłatnego przedłużenia doby o 3 godziny. Pokoje czyste, schludne i komfortowe. Ciekawy design. Wygodne łóżko. Idealna baza wypadowa zarówno do manufaktury, jak i na Piotrkowską, a szczególnie do Atlas Areny, do której spacerkiem idzie się 10 minut. Kilka kroków od hotelu dworzec PKP Łódź Kaliska, ale w pokojach nie słychać ruchu pociągów. Polecam na krótki wypad do Łodzi. Pieski mile widziane.”
“Pokoje czyste bez zastrzeżeń, suszarka dziwna. Obsługa sympatyczna i bezproblemowa, dobra lokalizacja na Arenę. Dobrym urozmaiceniem są ciepłe napoje 24h na dobę w cenie.”
“Ostatnio nasz syn miał w tym mieści komunię.Serdecznie polecam tą restauracje, jedzenie bardzo dobre, fachowa obsługa i profesjonalny właściciel. Dziękujemy :)”
“26.07 w restauracji folwark mieliśmy przyjęcie weselne. Goście bardzo zadowoleni, obsługa przemiła. Wynajeliśmy ok. 30 pokoi- wszystkie czyste i zadbane. Z jedzenia także każdy zadowolony. Pan Borys przesympatyczny, zawsze służył dobrą radą i dbał o to żeby każdy wyszedł zadowolony, zawsze odpowiadał szybko i rzeczowo. Nie było także problemu z wprowadzeniem większych rozmiarów fotobudki. Napewno będziemy wracać!”
“Super miejsce na imprezy. Byłem na Sylwestrze. Było super polecam. Jeszcze tu wrócę Dziękuję gospodarzom”
“Wszystko ok czyściutko , kawa lub herbata z rana w cenie , bardzo miły pan recepcjonista , polecamy w trasie do przespania”
“Polecam bardzo gorąco ten hotel nasz piesek był już poraz drugi,właściciele wspaniali,pozdrawiam cala ekipę”
“Dogodna lokalizacja, w bliskim położeniu od autostrady i miasta Łódź. Duży parking, zamykany na noc, całodobowa recepcja, pokoje czyste, wygodne łóżka, czajnik, biurko, telewizor z Internetem i bezproblemowy wi-fi. Idealna baza wypadowa, z dobrym śniadaniem, kawą z ekspresu i miłą, uśmiechniętą obsługa. Warto zjechać z trasy, zatrzymać się, dobrze się wyspać a o poranku znów ruszyć do służbowych spraw, by wieczorem wrócić do wszystkiego czego tak naprawdę trzeba od hotelu w trakcie wyjazdu służbowego.”
“Dobre miejsce bo jest cisza i spokój, można się było wyspać i odpocząć, mają ładny ogród ze starym Dębem. Bywałem tam służbowo, jako maszynista CTL, ale nie w hotelu głównym tylko w baraku, ale też mi się podobało.”
“Pyszna kuchnia, duże porcje, tanio. A na deser warto spytać o fondant czekoladowy - petarda! Naprawdę fajna miejscówka.”
“Hotel zrobił na nas duże wrażenie :) bardzo lubimy styl Likus i tutaj też się nie zawiedliśmy. Piękne wnętrza, klimatyczne, nietuzinkowe spa, pokoje urządzone z dbałością o detale, miła obsługa i przepyszna kolacja w Malinowej. Na pewno jeszcze tu wrócimy z Mężem :)”
“Na sali Bankietowej organizowałem swoje wesele 7/06/2025 I tu muszę przyznać,że cała organizacja, jedzenie to prawdziwe mistrzostwo świata.Od prawdziwego rosołu poprzez wszystkie mięsa i dodatki po prostu poezja . Obsługa ze strony pana Macieja z partnerką to tak jakby byli do tego stworzeni ,cały czas uśmiech i otwartość kiedy trzeba coś doradzić czy pomóc .Serdecznie polecam bo przy tych cenach a takich smakołykach to klasa światowa.”
“Dużo podróżowałam w ostatnim czasie i śmiało mogę stwierdzić, że to był najlepszy pobyt :) Hotel bardzo ładny, pokój czysty i bardzo dobrze przemyślany oraz wyposażony - przerósł nasze oczekiwania. Dodatkowym plusem jest smaczne śniadanie w dobrej cenie i darmowa strefa relaksu. A obsługa - przemiła, profesjonalna, każdy z kim mieliśmy styczność był bardzo pomocny i uśmiechnięty. Aż się chce wrócić i na pewno jak tylko będzie taka okazja, zjawimy się ponownie :)”
“Świetna obsługa. Jedzenie doskonałe. Pokój nam bardzo spasował. Jeżeli ktoś wymaga a wręcz żąda cudów w tej cenie to ma Hilton niedaleko. Generalnie wszystko na wysokim poziomie. Zwłaszcza na to że bardzo blisko centrum Łodzi.”
“Jestem bardzo zadowolona z organizacji konferencji. Obsługa na najwyższym poziomie. Wszystko precyzyjnie przygotowane, zarówno jeśli chodzi o salę, jak i przekąski, a także przepyszną kolację. Na pewno będę korzystać i polecam z pełnym przekonaniem :)”
“Impreza zorganizowana przez AGAT była świetna, dzięki między innymi świetnemu menadżerowi Panu Piotrowi a już w czasie trwania naszego 50-lecia Matury dzięki super profesjonalnej obsłudze. Bardzo dziękujemy Paniom Agnieszce i Angeli oraz Panu Michałowi i Pani, która pomagała przy sprzęcie nagłaśniającym. Kuchni należą się też wielkie brawa za świetne jedzenie. Tak trzymajcie!!!”
“Byliśmy w hotelu Ibis w Łodzi z wycieczką i cały pobyt oceniamy bardzo pozytywnie. Obsługa była niezwykle miła, pomocna i zawsze uśmiechnięta, dzięki czemu od razu czuliśmy się mile widziani. Śniadanie świeże, smaczne, z dużym wyborem potraw, więc każdy uczestnik wycieczki znalazł coś dla siebie. Pokoje czyste, zadbane i dobrze przygotowane na nasz przyjazd. Hotel jest też świetnie zlokalizowany — blisko najważniejszych punktów miasta, co bardzo ułatwiało nam zwiedzanie. To idealne miejsce na pobyt grupowy. Zdecydowanie polecamy i chętnie wrócimy!”
“Bardzo przyjemne miejsce. Stosunek ceny do komfortu fajny. Polecam”
“Jest to raczej pływalnia. Co prawda 1 tor jest spłycony dla dzieci, ale cały basen ma około 1,8m głębokości. 11zł za 45min. Woda mokra i czysta, 29,5°. Jak ktoś chce tylko pływać to polecam.”
“Hotel skromny , przyjemny . Pokoje nie duże, czysciutkie i wszystko co potrzebne w pokoju hotelowym . Poznaliśmy 3 panie z obsługi bardzo miłe i uśmiechniete :) Bardzo polecam .”
“Spędziłam tu czas festiwalowy. Obsługa na najwyższym poziomie, bardzo dobre zrozumienie klienta i ich potrzeb. Napoje zimne i ciepłe dostępne 24h, śniadanie i obiady również dostępne przez długi czas i bardzo dobre. Pokoje czyste i pełna wyrozumiałość Polecam na pewno zapiszę miejsce na przyszłość!”